Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

25.10.2013
Малин

27 жовтня у Львові Анастасія Кулініч проведе свій перший професійний бій по Муей тай!


Вперше в Західній Україні жіночі бої за правилами боксу, К-1 та муей-тай!

Кращі представниці жіночої статі у нежіночому спорті!!

Участь приймають чемпіони та призери всеукраїнських, міжнародних змагань, Чемпіонатів Європи та світу!!!!

Анастасія Кулініч проведе свій перший професійний бій по Муей тай! Побажаємо Чемпіонці удачі!!!

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.10.31 18:32 -
Ольга Гура (14)
0 0
Григорію, Ви безумовно праві - тут мова не про спорт, а про банальні брудні людські пристрасті - заздрість, бажання полити людей брудом і таке інше.
Настя досить доросла і розумна дівчина, щоб самостійно приймати такі рішення, вона сама вирішила робити спортивну кар'єру, а без досягнень у обраному виді спорту це неможливо. Зараз вона вчиться в інфізі.
Так, це травматичний вид спорту, як і інші види спорту, у тому числі і велоспорт, і фігурне катання. Кожен має право самостійно вибирати, що йому більше підходить, хоч і у космос полетіти. Може хтось проти, але ж і жінки літають, а там навантаження значно більші.
І шпали теж тягають (а оце вже на жаль).
А хтось має підтримувати талановитих дітей, якщо держава неспроможна. Так що тут жодних амбіцій. Чи Ви думаєте, що краще їм з пляшкою пива і цигаркою просиджувати вечори у генделиках, яких у Малині десятки, а от норомального спортмайданчика - жодного?
Відповісти
2013.10.31 11:49 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
эко вы разошлись господа не по-детски... в спорте, как и в жизни - всегда есть место подвигу, но пожалуй больше там места для амбиций, разного рода интересов (к спорту в чистом виде отношения не имеющих), и банальных грязных человеческих страстей.
выше весьма красноречиво сказано "представниці жіночої статі у нежіночому спорті!" вот в этой части я согласен с Федоренком - а о самой Насте кто-нибудь подумал? или жажда славы глаза запеленила? господа хорошие, кто-то из вас желает такого будущего своим дочерям??? или все горазды только на чужих детях "достигать результатов"...?
в данном случае вопросы кто кого использовал и кто на ком выехал, а так же личные обиды должны уйти на второй план. почему-то никто здесь кроме Федоренка не подал голос, нужно ли это самой Насте... ребята, это ведь не велогонки и даже не фигурное катание!
Відповісти
2013.10.27 18:15 -
(6)
2 -1
Федоренко Василь, даже если предположить, что вы безусловно правы, как то некрасиво взрослому дядьке так настойчиво бодаться с детьми. Я так понимаю тренировал Кулинич в вашем клубе все тот же Олег? А Анастасия дала вам уважительный и корректный ответ. Растите новых и достойных.
Відповісти
2013.10.27 23:47 -
Василь Федоренко (8)
1 -1
Николай , я все своє життя те і робив що готував і якісно .
Якщо ви не в
курсі моєї діяльності ,мого 34 клубу , того як групка тих кого піднімав зрадили клубівську присягу то не пишить .
Михайленко до мене потрапив коли йому було 9 років . Я йому віддакв 16 років своєї тренерської роботи . Вище Києва він не зміг піднятись але свого тренера , присягу і клуб зрадив .Клуб Файтер ніколи на йому не тримався , бо окрему секцію я йому довірив тільки два роки.
Крім нього були десятки достойних тренерів у мене . зараз теж два тренера працюють кращі ніж він . А Настя Кулініч , Світлана Поліщук і Іванка Толстова прийшли до мене і я їх виліпив з нуля в секції Кондзьокан ( кондзьоканівці виступають по різним ударним і змішаним системам).
А коли півроку Толстова і Кулініч крім моєї секції пішли до Михайленка то він просто їх використав і використовує.ї
Крім того мій клуб є структурою федерації на відміну від "Тріумфу" зареєстрованого не юстицією а міськвиконкомом Стельмаха в дусі аля СРСР , а не як того вимагає законодавство . Моєму клубові (Феміда,Щит Батьківщини ,Пошук ,Файтер) більше років ніж Михайленку . Побачите скільки "Тріумф" Михайленка-Гури протримається .
Всі його самоназвані звання (майстер бойового карате О. Михайленко) брехня !
Це я майстер і колишній тренер Сил оперативного реагування МВС і КДБ а він навіть в армії не служив.
Кожного року на Паску мої клубівські активісти і тренери які приїзджають до рідного міста то сімями зустрічаємось , а також святкуємо кожних 5 років чергові ювілеї .
Ось куди б вам потрапити , побачити і почути , а все інше від болотного чорта.
Відповісти
2013.10.26 11:09 -
Василь Федоренко (1)
1 -2
Я як дійсний тренер Кулініч , а не "представник" як Михайленко запевняю що Настя ще ніразу не була Чемпіонкою Європи чи Світу , а лише бронзовою призеркою Санкт Петербургського чемпіонату світу по муейтай вигравши єдиний бій у росіянки і програвши турчанці.
Їй ще зарано і профі - вік і фізична маса мізерні , тільки собі ПОЛАМАЄ здоров`я.
Жаль що заради боягузливого піарщика і брехуна та злодія чужих вихованців вона гробить себе.
Відповісти
2013.10.26 15:30 -
Анастасія Кулініч (2)
1 -1
Шановний президент! Я вдячна Вам за те, що мала можливість почати займатись у клубі "Файтер",а саме, у Михайленка Олега! Я запевняю Вас і Всіх хто цікавиться Вашими коментарями, що Олег Ігорович - тренер, який допоміг мені досягти таких результатів у таїландському боксі Муей-тай, до якого ви, Василь Михайлович, не маєте ніякого відношення!!!
Я вважаю,що для початку це добре!
Якщо хтось думає, що це не досягнення, то хай зробить краще, тим більше, що у вашому підпорядкуванні уся Житомирська область по кікбоксингу!
Василь Федоренко, ви - не мій тренер!
Відповідати на наступні коментарі не збираюсь! Попереду серйозний бій!
З повагою, Кулініч Анастасія!
Відповісти
2013.10.27 11:41 -
Василь Федоренко (3)
1 -2
Далеко підеш І Всі видані мною документи влючно інструкторські тобі говорять про твою неправду . Можливо ти не займалась у мене по грудень 2011 року.
В тренувальні 50 денні табори ти теж не їздила ? Чи можливо твій ігорович і показушні номери тобі ставив ? Це як Поліщук , яка ні одного дня у Михайленка не була до вступу в академію , а це виявляється що і вона його вихованка !
Не задирай носа бо ще немає чого . В Файтері займалось 8000 дітей , До двух сотень призерів і чемпіонів , в тому числі і дівчата чемпіонки України , але таких як ваша групка невдячних і неправдивих не було !
Я навіть у суді можу документально підтвердити твою брехню .
З ким поведешся того і наберешся ! А жаль , а така порядна була дівчинка !
Це у Михайленка у віртуальному світі переможці чи призери любих змагань "чемпіони" !
Хай він не втікає назад додому за ворота як бачить мене ! Який з нього боєць чи тренер ?! Це як з Гури який спорт по телебаченню бачив а тут вже тренер з кікбоксингу з нульовим розрядом з даного спорту !
Ганьба і бабло !
Відповісти
2013.10.27 15:42 -
Mila (5)
2 -2
Гидко читати ваші коментарі, завжди в одному репертуарі. Невже стільки бруду і чорноти може бути в одній людині? Всі брехуни, авантюристи, і т.д.
Напишіть краще, про свої досягнення, про перемоги ваших вихованців! Досвід у вихованні чемпіонів, з ваших слів - великий! то в чому проблема?
Легше ж когось засуджувати, ніж відірватись від генделика, і повезти кудись дітей на змагання!
Відповісти
2013.10.27 23:23 -
Василь Федоренко (7)
0 -1
Генделик це мабуть по вашій частині .Ви відайте все своє життя (34 роки) як я малинським дітям (8000), організуйте і вивезіть пару тисяч (7 років) на оздоровлення на Західну Україну, протягом 31 року організуйте 50-денні щорічні спортивні збори ( Панський Луг) , підготуйте дві сотні призерів і чемпіонів та й взагалі організуйте , відкрийте свій клуб без участі влади і принесіть користь суспільство а тоді буде мене повчати .
Я достатньо приніс користі . Зараз на пенсії за віком , але на громадських засадах далі займаюсь клубом . В звязку з невіліковною хворобою (більше 15 років) я на змагання відряджаю два наших тренери і вони не задираючи носа добре справляються .
Не так як Михайленка відправляв з заявками і дітьми клубу , а він наших дітей (в тому числі і Кулініч) таємно у Києві виставляв від конкурентів.
. У мене вихованці по всьому світу. Якщо не рахувати з десяток гнилої якості осіб то всі інші гарні люди .
Моя справа життєва зроблена з честю аби у вас ще так сталось А то брехня , гроші і надмірна пиха !
Відповісти
2013.10.27 11:49 -
Василь Федоренко (4)
0 -1
У тої Кулініч 27 жовня бій у Львові , а ця "Кулініч" в 15-30 у Малині 26-го пише маячню!
Тільки но звернув увагу . Можливо це "Олег Ігорович" чи його "адвокати" !
Відповісти
2013.10.28 23:40 -
(9)
2 -1
А как можно определить из какого города я пишу? Где это посмотреть? Недавно в чужом городе за 4 грн получил час доступа в интернет-зале. Пиши не хочу, хоть куда....
Відповісти
2013.10.29 10:30 -
Василь Федоренко (10)
0 -2
Утаємничений "Николай" не сунь свого носа у справі у яких не розумієшся . Не афішуй свою підлість ! Вага моїх справ і вага твого г... протилежні речі !
Як призвіще "інкогніто" і де проживаєш "герой" ? Тільки правду !
Відповісти
2013.10.29 16:09 -
(11)
2 -1
Да уж специалист. Если сегодня оставить коментарий на сайте Москвичка, то Вы будете утверждать, что это написано из Москвы? Ваши коментарии кроме мычания уже ничего не вызывают, нет слов. Если не бахвальство, то обс.....ние, средины не существует.
Відповісти
2013.10.30 10:48 -
Василь Федоренко (12)
0 0
Николай чи як вас лікуйтесь !
Відповісти