Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

2.06.2017
Малин

Бійці Клубу “ФАЙТЕР” вибороли золото на Відкритому Кубку з кікбоксингу федерації ВТКА

З 26 по 28 травня в м. Києві проходив Відкритий Кубок з кікбоксингу федерації ВТКА. В цих змаганнях прийняли участь 200 спортсменів з 13-ти міст України. Учасники від нашого міста – бійці Клубу “ФАЙТЕР” знову відзначились та вибороли золото.

Переможцями стали спортсмени базової секції (Клуб “Файтер” , м.Малин , вул.В.Стуса 23): Петрищенко Дмитро, який в фіналі під “Аркою” переміг дворазового чемпіона України з кікбоксингу та став володарем Кубку в розділі фул-контакт. Гаєвський Михайло став чемпіоном в розділі лоу-кік та Потапенко Павло, який дебютував і став переможцем, достроково отримавши перемогу у фіналі розділу лоу-кік.

Загалом в змаганнях прийняли участь 7 наших спортсменів (троє базової секції і четверо з філіалу у Малинському лісотехнічному коледжі), які також зайняли призові місця та достойно представили Малин та клуб “ФАЙТЕР”.
Секундували і підготовили команду Олександр Федоренко (тренер базової секції , віце-президент Клубу) та Олександр

Клюско (тренер секції-філіалу Клубу “Файтер” у Малинському лісотехнічному коледжі).
Вітаємо клубівців з черговими перемогами !