Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

5.04.2016
Малин

Малинський "Металург" на старті Кубку області з футболу поступився "Поліссю-2"

Минулої суботи, 2 квітня, матчами 1/16 кубку Житомирської області стартував футбольний сезон на Житомирщині.

Одним із центральних поєдинків першого етапу стала зустріч між житомирським "Поліссям-2" та малинським "Металургом" на футбольному полі селища Гуйва. Не зважаючи на прохолодну і вітряну погоду матч зібрав чималу глядацьку аудиторію. Підтримати вчорашніх випускників ДЮСШ "Полісся", а саме вони склали кістяк житомирської команди, прийшло й чимало тренерів школи.

ФК "Полісся-2" (Житомир) - "Металург" (Малин) - 3:0
голи: Михалюк (48), Шкленський (50), невмержицький (88)

Всі результати перших ігор 1/16 кубку Житомирщини з футболу

Цьогорічний дебют житомирян під керівництвом тренерського тандему Валентин Юрковський - Павло Паршин за підтримки Дмитра Угольнікова виявився вдалим.

Натомість у малинського "Металурга" помітні серйозні фінансові пробелеми. Команда приїхала на гру у складі 12 чоловік, лише з однією заміною. Цей фактор, можливо, і став одним із ключових у визначенні результатів гри.

Якщо перший тайм пройшов за невеликої переваги малинчан і завершився "сухою" нічиєю, то вже через три хвилини після перерви житомиряни зусиллями високорослого Олексія Михалюка відкрили рахунок. Далі-більше. Всього через дві хвилини Артем Шкленський гарним ударом лівої ноги попадає точно в девятку воріт Олександр Диняка - 2:0.

Після такого подвійного нокауту будь-яка команда буде довго приходити в себе, що і показав подальший хід гри.

А "Полісся-2", окрилене успіхом, продовжило терзати оборону малинчан. У одного лише Михалюка, який грав під незвичним номером 77, було три "залізних" моменти збільшити рахунок. Але м'яч по-зрадницьки кожен раз прокочувався мимо воріт.

Ближче до кінця гри "Металург" перехопив ініціативу і мав декілька можливостей забити. Але на 83 хвилині пропустив швидку контратаку господарів і Віталій Невмержицький робить рахунок 3:0.

Після закінчення поєдинку було боляче дивитися на малинських футболістів і тренера Юрія Ковальчука. Бо ж перші два голи, по суті, вони "привезли" собі самі через грубі помилки власних захисників.

А от на обличчях господарів сяяла посмішка. Ще б пак, обіграти в першому ж офіціному матчі неслабку команду вищої ліги області.

Як зізнався у флеш-інтерв'ю другий тренер житомирської команди Павло Паршин: "Поєдинок складався з двох таймів. І якщо в першій половині малинчани грали трохи краще, то після перерви ми їх повністю переграли. Однак розслаблятися рано, оскільки ще є матч-відповідь в Малині".