14 серпня державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення

17.05.2017
Малин

«Мама, тато, я – велосипедна сім’я» — змагання в Малині

«Мама, тато, я – велосипедна сім’я» стали заключним (четвертим) етапом міських сімейних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я - 2017» та були присвячені Дню сім’ї.

В зв’язку з несприятливими погодними умовами 13 травня велосипедисти стартували в спортивному залі ДЮСШ ім. Й.Л.Кульчицького.

Всі учасники виясняли, хто спритніший в техніці велосипедної їзди, куди входили такі елементи, як «вісімка», «змійка», «коридор», «нерівна дорога», «міст». Крім того батьки брали участь в конкурсі «Хто повільніше проїде 3 м», а діти - у фігурній їзді на самокаті .

На цей раз переможцем в категорії команд з дітьми молодших класів стала родина Дідківських в складі тата Владислава Володимировича, мами Людмили Павлівни та дочки Дарини із ЗОШ №3, на другому місці сім’я Фурник, на третьому - Коростель.

Серед команд з «дошкільнятами» першими були Клименки: Володимир Іванович, Ірина Михайлівна і син Матвій із ДНЗ №8 «Ялинка».

Родина Дідківських                                                                              Родина Клименків

Також були підведені підсумки всіх чотирьох етапів сімейних спортивних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я – 2017» та визначена найспортивніша родина міста Малина 2017 року.

Нею стала родина Фурник: Андрій Миколайович, Тетяна Миколаївна та син Ілля, які виграли три етапи. Срібні нагороди отримала сім’я Коростель: Вадим Петрович, Ірина Станіславівна та дочка Тетяна, а третіми призерами – тріо Дідківських: Владислав Володимирович, Людмила Павлівна та дочка Дарина.

Всі команди-призери нагороджені грамотами виконавчого комітету Малинської міської ради, медалями та призами від організатора змагань – міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Вже в вересні розпочнеться новий сезон міських сімейних спортивних змагань, програма яких буде розширена до восьми видів спорту та фізичних вправ.