Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

27.02.2017
Малин

Спорт. Успішні запливи малинських плавців

На базі столичного Палацу підводного спорту нещодавно відбулись фінальні змагання за Кубок України 2017 року з плавання в ластах. У них брала участь і збірна Житомирщини, у складі якої виступали й спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис».

Як поінформував заслужений тренер України, президент Житомирської обласної незалежної федерації підводного спорту та підводної діяльності Василь Степаненко, майстри спорту України Анастасія Сайко та Валентин Салімовський (на фото) стали срібними призерами в змішаній естафеті 4 х 100 м у біластах разом зі своїми колегами із Харківського педагогічного університету.

Ще дві бронзові нагороди в категорії «В» (вікова група до 17 років) принесли команді Михайло Шевченко та Олександра Полякова. Михайло посів третю сходинку п’єдесталу в особистому заліку на дистанції 50 метрів у біластах, а Олександра — в складі команди естафетного плавання 4 х 50 метрів у ластах.

Змішані естафети 4 х 50 м в ластах та 4 х 100 м в біластах (дві жінки й стільки ж чоловіків) проводяться за програмою Кубку України вперше, адже ці види змагань все частіше почали входити до програми міжнародних змагань різного рівня.

Ще однією новиною цьогорічного Кубку стала заборона використання плавальних костюмів, а тому всі спортсмени стартували в звичайних плавках та купальниках.