Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

19.11.2012
Малин

"Тріумф" знову з перемогами. ОНОВЛЕНО - ВІДЕО

Як ми повідомляли раніше, спортсмени МКСЄ "Тріумф" мали прийняти участь в змаганнях з таїландського боксу Муей-тай, що проходили у Львові. Нині маємо результати.

15 – 18 листопада у Львівському Палаці Спорту «Україна» пройшов Фінал Кубку України з таїландського боксу Муей-тай, в якому взяли участь і успішно виступили троє спортсменів МКСЄ «Тріумф».

Анастасія Кулініч (16 років, в.к. – 52 кг) як завжди показала чудові поєдинки, до того ж цього разу це був дебют у категорії «дорослі» і здобула перемоги у всіх поєдинках проти досвідчених та старших за віком спортсменок. Настя зайняла І місце та звання Чемпіонки України з таїландського боксу Муей-тай серед дорослих (1995 р.н. та старші).

ІІ місце здобув учень 8 – Б класу ЗОШ № 4 – Максим Іванов (в.к. – 36 кг), поступившись лише у фіналі спортсмену з Одеси.

ІІ місце завоювала Іванна Толстова, яка зараз навчається на першому курсі Національного університету фізичного виховання і спорту України (Київ), кафедра східних єдиноборств, спеціалізація – Таїландський бокс. Тренується Іванка під керівництвом відомого та досвідченого тренера, Президента Київського обласного осередку Національної федерації Муей-тай України – Івана Петровича Шевельова, з яким наш Клуб має офіційний Договір про співробітництво.

В ці дні у Броварах проходив «Турнір найсильніших кікбоксерів України», в якому взяла участь наша спортсменка Світлана Поліщук і в розділі «лоу-кік» (в.к. – 56 кг) завоювала ІІІ місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів «Тріумфу» з успішними виступами на змаганнях високого рівня.