Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

14.09.2017
Малин

VІ-а Спартакіада в «Ялинці» набирає оберти

Біг на 20 м і 30 м став другим видом VІ-ї Спартакіади «Готуюсь до школи!», що стартувала в цьому навчальному році серед вихованців с тарших і середніх груп в малинському Дошкільному навчальному закладі №8 «Ялинка».

В цьому виді змагань 12-13 вересня взяли участь 73 юних спортсменів. Серед дівчаток старших груп найшвидше тридцятиметрову дистанцію подолала Настя Марченко. ЇЇ результат - 6,0 сек. і перше місце. На другому Настя Петрик (6,9 сек.) а на третьому - Уляна Славкіна (7,1 сек.).

У хлопчиків Вадим Ковальчук і Лінговський Єлисей показали однаковий час – 7,1 сек,, а в додатковому забігу Єлисей був швидшим за свого товариша. Він переможець, а Вадим – «срібний» призер. У боротьбі за третє місце Даня Єсипчук випередив в очній «дуелі» Олександра Рябченко.

На 20-ти метровій дистанції серед дівчаток призерами стали відповідно Софія Мрочко, Софія Мелько і Дарина Фомічева.

Наразі дошкільнята проходять поглиблений медичний огляд з вимірами життєвої ємкості легенів і динамометрією кистей рук, та готуються до чергового виду Спартакіади - стрибків у довжину з місця.

Всі призери нагороджені грамотами Малинського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» - організатора даного заходу.
То ж щасливих наступних стартів, дошкільнята!