Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

25.10.2012
Україна

"Динамо" на виїзді програло "Порту", ПСЖ не мав проблем у Загребі

Київське "Динамо" на виїзді поступилося "Порту" з рахунком 2:3 в матчі третього туру групового турніру Ліги чемпіонів.

"Порту" вдалося вже на 15-й хвилині розпечатати ворота української команди. Після передачі Хамеса з правого флангу м'яч прилетів до Варели, Бетао не встиг накрити гравця "Порту", а той з розвороту пробив у "дев'ятку" воріт Шовковського.

Кияни відігралися через шість хвилин завдяки вдалим діям Велозу і Гусєва: португалець подав кутовий, а Олег переправив м'яч головою у ворота.

Але на перерву "Порту" пішов з гандикапом в один м'яч. На 36-й хвилині Хамес віддав проникаючу передачу в штрафний на Джексона, той виграв єдиноборство у Хачеріді і проштовхнув м'яч у ворота повз вийшов Шовковського - 2:1.

На 72-й хвилині "Динамо" вдалося знову зрівняти рахунок. Ярмоленко закинув верховий м'яч вперед на Ідейе, який на швидкості прийняв його на груди, втік від захисників і розстріляв ворота Елтона.

Але динамівцям не вдалося втримати нічийний рахунок до фінального свистка. На 78-й хвилині Лучо Гонсалес пройшов по правому флангу і простріл уздовж лінії воротарського, де Михалик і Шовковський не встигли за Джексоном — 3:2.

У паралельному матчі ПСЖ з рахунком 2:0 на виїзді здобув перемогу над "Динамо" із Загреба. Голи забивали Ібрагімович і Менез.

Ліга чемпіонів.

Груповий турнір.

Група A. 3-й тур.

Порту (Порту, Португалія) - Динамо К (Київ, Україна) - 3:2

Голи: Варела, 15 (1:0); Гусєв, 21 (1:1); Мартінес, 36 (2:1); Ідейе, 72 (2:2); Мартінес, 78 (3:2).

Джерело: Gazeta.ua