Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

13.08.2012
Україна

Олімпіада-2012: Україна зайняла 14-е місце в медальному заліку

У Лондоні завершилася змагальна частина ХХХ Літніх Олімпійських ігор 2012 року. Збірна України завоювала на турнірі 20 медалей - шість золотих, п'ять срібних і дев'ять бронзових, зайнявши 14-е місце в медальному заліку серед 204 країн.

Для нашої країни це найгірший результат за п'ять Олімпіад, в яких брали участь спортсмени незалежної України. Найбільш вдалою для нас була Олімпіада-2008 в Пекіні, де українці виграли 27 нагород. З інших Олімпіад українці незмінно привозили по 23 медалі. Якщо говорити про якість медалей, то найневдалішою була Олімпіада в Афінах, де наші спортсмени виграли лише три золота.

Лідером медального заліку стала збірна США, яка єдина з усіх команд переступила рубіж у сотню медалей. Американські олімпійці виграли 104 нагороди, з яких майже половина золоті.

Друге місце зайняла збірна Китаю, яка виграла 87 нагород, а третя позиція дісталася господарям Олімпіади збірної Великобританії - 64 медалі.

Збірна Росії, яка виступила краще, ніж чотири роки тому в Пекіні, стала четвертою з 24 золотими медалями, хоча за загальною кількістю нагород у них третій результат - 82.