Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація   Вхід

«Нуртує біль, ятриться в крилах». Неспокійне серце Миколи Скуратівського

30.03.2017
Малин

1 квітня відкриття мотосезону в Малині та акція "Обережно мотоцикліст"


Вітаю всіх байкерів та скутеристів з потеплінням!!! А це означає, що всі ми потихеньку розконсервовуємо своїх залізних коней. Починаємо з'являтися на дорогах і саме зараз потрібно нагадати нашим чотириколісним друзям про свою присутність на дорогах.

Тому, мотолюбителі м. Малин підтримують інші міста України і також проводять акцію: "Обережно мотоцикліст",
ну і запрошують всіх охочих приєднатися до неї.

В Малині акція відбудеться 1 квітня об 11 годині, в різних місцях (Фуршет, АТБ, Кооперативний ринок, світлофор).

Збір всіх учасників починається о 10 годині в центрі міста, біля "трьох ларків". Чекаємо всіх небайдужих долучитися, адже це є наша з вами безпека!

Головною умовою участі в акції є наявність шолома та реєстраційних документів на мото-техніку.

Джерело: Олександр Нечипоренко

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.04.02 20:54 -
Valentin (6)
0 0
Бачив сьогодні три таких дебіла - один синій, другий червоний, третій чорний.
Летіли над асфальтом і змагались в кого гучніше пердне. Стовпа вам десь за містом бажаю придурки.
Відповісти
2017.03.30 15:48 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Нитіки! не паскудьте ідєю. не всіж хто сів на моциклєтку безголовий
Відповісти
2017.03.30 16:35 -
Huskuld (4)
0 0
Ну так , давайте будем послідовні , ті хто туди заїжає на авто , врагі народа, а на мото все ок? Якісь подвійні стандарти , вони теж учасники дорожнього руху , і якщо я не помиляюсь, одна із цілей зльоту нести повагу до дотримання ПДР. Якось це все не правильно. Тут є про що задуматись самім організаторам , наскільки я знаю байкерів , то вони себе позіціонують такими, що дотримуються правил дорожнього руху . А тут виходить "нарушай но нє мєшай" , якось так...
Відповісти
2017.03.30 17:38 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Слухай, Хуськуль, про врагів народа і зону одпочиванія імені Шостака то в мерію. А заїхать по правилам до ларьків можна через меморіал. Тай збиралися вони раніше саме там. А Три ларьки то я думаю як опознаватєльний знак. Кароче, барадач, нє каті бочку )))
Відповісти
2017.03.30 14:47 -
Valentin (2)
0 0
Чудова нагода вліпити всім по постанові!
Там і так точка збору завжди біля тих ларків, ще б мозгов назбирали і їздили, як всі нормальні люди. Пропозиція всіх загрузить на евакуатор і на штраф площадку.
Відповісти