Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

24.04.2015
Малин

26 квітня – річниця аварії на ЧАЕС


29 років тому вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців.

Аварія на ЧАЕС – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, їх жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

З нагоди цієї дати скорботні заходи пройшли біля Пам’ятного знака жертвам Чорнобиля, куди 24 квітня 2015 року прийшли учасники ліквідації аварії, вдови, представники міської та районної влади, мешканці міста та району.

Настоятель Свято-Покровського храму о. Анатолій провів панахиду за загиблими та померлими внаслідок Чорнобильської аварії. Учасники мітингу поклали квіти до Пам'ятного знака та вшанували світлу пам’ять померлих чорнобильців хвилиною мовчання.

Джерело: www.malin-rda.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.04.28 14:13 -
Степан Бандера (13)
0 0
Гура , ти знов не по темі і з іншої планети . Ти покищо не мандатка міськради і фракції Льоні Комоса там немає.
Тебе теми не добвуть ! Тебе довбе те ,що безконтрольно в голові шевелиться !
Стаття-інтерв`ю конкретного брехуна і фальсифікатора , з подачі "Во славу херо !" Малинського "Брехунця".
На тебе що вже весна впливає так сильно , що ти вже аж не терпиться на природу як просишся ?
Відповісти
2015.04.28 15:49 -
Ольга Гура (14)
0 0
Степан Бандера, заспокойтеся, наскільки відомо, Степан Бандера помер ще в минулому сторіччі, і що він (або той, хто прикривається його ім"ям) робить на сайті ІнфоМалин - живим і при здоровому глузді людям наразі незрозуміло.
Відповісти
2015.04.27 12:20 -
Ольга Гура (12)
0 0
Щодо інтерв"ю у "МН", а хтось звернув увагу на головний посил статті? "Природа не пробачає перемоги над собою" , і висновок - ми так і не навчилися дбати ні про довкілля, ні про власне здоров"я.
Відповісти
2015.04.27 11:11 -
Степан Бандера (10)
0 0
Взагалі , то я забувся що цей сайт переповнений безсоромниками яких не перевиховати !
Відповісти
2015.04.27 11:08 -
Степан Бандера (9)
0 0
Тут невідомий Валентин невідомому Василю щось не по темі брехав.
Дивує те що люди таки як цей потребують не правди і брехні і це повинно також всіх влаштовувати. Мабуть Валентин теж такий самоназваний херой , інвалід всіх воєн та Аварій . На брехні вони підвищені пенсії , доплати та пільги мають , а чесним учасникам з Трьох пальців.
Скоро в цій газетці ця подружка Поліновського і про нього , кабінетного таргана , напише як про героїчного учасника всіх Революцій , воєн , Аварій та АТО.
Ось що потрібно - не воювати , а брехати і проїхатись туристом повз любої Зони !
Ганьба таким писакам, псевдожурналюгам , брехунам без сорому та совісті !
Відповісти
2015.04.27 11:30 -
Valentin (11)
0 0
Ось бачиш Василю, тільки ти і не проігнорував! Не клей дурня, всі знають коли і при яких обставинах тебе "тверезого" покусала твоя ж собака.
Відповісти
2015.04.26 17:02 -
Степан Бандера (7)
0 0
Для владного мін`єтчика ми ідіоти бо сприймаємо літери як доказ , а він коментує свої відчуття після акту між строк!
Відповісти
2015.04.27 08:55 -
Valentin (8)
0 0
Василь, ти п"яний знову чи паранойя прогресує далі? Хто й коли сприймав ту газету чи будь-яку іншу пресу за правдиву, якщо брехню не писати то і купувати ніхто не буде.
Відповісти
2015.04.26 16:25 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
ну вот, и коростенский батюшка опять по ходу "засветился"... :) опят привёз продуктовые наборы из супермаркета, от коростенских прихожан для выживших чернобыльцев?
Відповісти
2015.04.26 03:35 -
вака (3)
0 0
100 відсотково підтримую як старожил м. Малина і свідок, що мудака Височинського в період аварії на ЧАЕС в Малині і духу не було! Микола Якович Клименко керував в той час Малинським РОВД
Відповісти
2015.04.26 16:29 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
вы что идиоты все? да не в Малине, а в зоне ЧАЭС! Высочинский не дурак выдавать себя за чернобыльца.
Відповісти
2015.04.26 16:42 -
Юрій Смалюк (6)
0 0
Гриша,якщо ти не читав статтю в газеті,то спеціально для тебе цитую: "...Височинський-один із тих,хто з перших днів брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.Майже одразу після вибуху на 4-му енергоблоці атомної електростанції він,тоді ще начальник Малинського райвідділу міліції,у складі зведеного загону був направлений до зони Чорнобильської катастрофи,де пробув по четверте травня 1986 року включно..." Як ще по іншому можна розуміти (трактувати ) ці слова? Тому я підтримую попередніх дописувачів.Інша справа,якщо в статті допущена помилка і Височинський дійсно там був,але на той час аж ніяк не обіймаючи посаду очільника малинської міліції.
Відповісти
2015.04.25 16:32 -
Степан Бандера (2)
0 0
У БРЕХУНІВ І ФАЛЬСИФІКАТОРІВ СОВІСТІ НЕМАЄ.
Новий редактор "Малинських новин" (Брехунця) побив рекорди попередника.
В сьогоднішньому номері подали брехливого , кабінетного чорнобильця Андрія Височинського героєм чорнобильцем що образило і чорнобильців , і ментів , і колишніх дозиметристів на блок-постах.
В Чорнобильський 1986 рік Височинським ще взагалі і близько Малина не пахло.
Надруковано 2Майже одразу після вибуху ... він, тоді ще начальник Малинського райвідділу міліції ... був направлевлений до зони Чорнобильської катастрофи , де пробув по 4 травня 1986 року".
Всі малинчани знають що цей Андрушівський херой , кришувальник торгівельних точок земляка Коваля , подєльник Генадія Ткаченка(податкового хабарника) , фальшувач з мертвими і віртуальними виборцями , з`явився в Малині лише в 90-тих роках.
На момент Аварії на ЧАЕС і багато років після неї начальником Малинського РВВС був Клименко М.Я.
До 4 травня він там "був" !
Я був по грудень і оди брехливі не співаю !
До якого гівна і підлості такі гниди можуть як такі херої ,редактори та журналістки опуститись ?
Ганьба і проклаття !
Камбала , чи як він там - Кіт Мармиза (казали) так дійсно свого компартійного вчителя обігнав у фальсифікації подій ,фактів , біографій та ганебної Брехні за якийсь місяць !
Відповісти
2015.04.25 11:19 -
Степан Бандера (1)
0 0
Оце ж в черговий раз наголошую що ця корупційна влада злодіїв та хабарників займається тільки ТОРГІВЛЕЮ ВАКАНСІЙ та ПОКЛАДАННЯМ КВІТІВ з відповідними поминаннями чи фуршетами.
Краще б районний соцбез трімав на контролі потреби, проблеми інвалідів-чорнобільців та їм допомогав.
Маємо факти інвалідів- чорнобильців з втраченими кінцівками які пропадаюють, помирають на своїх ліжках , бо устарілі протези вже не підходять їм в звязку з тим що набравши більше вагу під їхні "культі" протези не підходять.
Чому ті хто сидить на державній платні та займається покладанням квітів навіть тим кого вбили своєю байдужістю не йдуть до калік не замовлюють нові , не замінюють протези , на замінюють 20 літні візки від яких відпадають колеса.
Відповісти