Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

27.08.2014
Малин

Кожна родина має усвідомити для себе, що це війна за краще майбутнє наших нащадків...


Двадцять три роки тому наші батьки прагнули створити на цій землі нову націю, засновану в дусі свободи і вірну принципам, що всі люди створені рівними. Протягом цих 23 років весь час українська нація вела боротьбу за ці принципи. Апогеєм цієї боротьби стала революція гідності. Здавалося все ми пермогли і можемо далі будувати нашу націю та державу аж ні.

Тепер ми залучені в велику громадянську війну, яка доведе, чи зможе довго витримати наша нація або будь-яка інша нація, таким чином народжена і віддана тій же ідеї.

Але дивлячись на громаду міста я розумію, що зможемо. Прості малинчани довели, що не потрібні ніякі фонди, збори, резолюції і індентифікаційні коди для того, щоб хотіти допомогти землякам. Як ніколи громада міста була єдина. Всі від малого до велико, від бідного до багатого, від простого жителя і до мера, в єдиному пориві доклали зусиль для збору гуманітарної допомоги для 95 аеромобільної бригади.

Вчора ми зустрілися на великому полі битви цієї війни - Слов'янську. Ми приїхали туди для того, щоб надати не тільки гуманітарний вантаж, але висловити шану місцю останнього заспокоєння для тих, хто віддав свої життя заради того, щоб ця нація могла жити. Цим ми лише гідним чином виконуємо свій обов'язок.

Але ми не можемо в повному значенні вшанувати цю землю. Хоробрі люди, живі і мертві, які билися тут, вже освятили її, і не в нашій силі що-небудь додати або відняти. Світ відзначить недовгою пам'яттю те, що ми тут говоримо, але він ніколи не зможе забути те, що здійснили ці люди.

Для нас, шановні земляки, що живуть, кращий спосіб вшанувати пам'ять загиблих - присвятити себе з подвоєною відданістю завершенню тієї справи, яку вони так благородно почали, за яке вони тут воювали і за яке з честю померли, віддавши все, що могли і яку продовжують їх побратими. Кожна родина має усвідомити для себе, що це війна за краще майбутнє наших нащадків. Адже ці хлопці воюють не за Порошенка і олігархів з Верховної Ради.

Ми повинні урочисто постановити, що ці смерті не будуть марними, і наша нація під заступництвом Бога отримає нове джерело свободи, і що створене народом і для народу, не помре на землі.

Висловлюється подякавсім небайдужим активістам і жителям Малина за допомогу - Володимиру Литвиненку та Петру Піковському за проявлену ініціативу. Активістам Ользі Гурі, Олексію Шостаку, Вікторії Костюченко, Олегу Степанчуку, Миколі Поліновському, Олександру Фролкову, Ігорю Березюку, Богуславу Семенюку, Вікторії Тарасюк, Амірі Аль Зоабі за активну громадську позицію.

Отцю Василію за благословення. А також велика подяка Кашубі Віталію Валентиновичу за надання рейсового автобуса та водіїв.

Прес служба ЖОО УНСО
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.03 18:12 -
Василь Федоренко (16)
0 0
В мене в соцмережі і сайті "Домінка.нет" тисячі друзів і дописувачів .
Від одного студента МГУ :
Как Путин использует нас в своих интересах?!
Паника! Паника! Паника! Это единственное, чем Путин может взять Украину. Ну не рассчитывал он и его «бравые» генералы на такой украинский боевой дух и сопротивление. Российская пропаганда – откровенная ложь и чушь – терпят поражение и у россиян начинают открываться глаза. Помогают русскому просветлению сотни гробов, в которых возвращаются домой обманутые и уже мертвые русские солдаты. У Путина остается одно – посеять панику в Украине. Для этого подконтрольные Интернет издания ежедневно сообщают о грандиозных потерях украинцев, предательстве и дезертирстве. ДА, У НАС НЕ ВСЕ ТАК ГЛАДКО, НО И КАТАСТРОФЫ НЕТ! Украина ведет войну с одним из самых сильных противников в мире. Но ПОБЕДА будет за многонациональным, сильным, сплоченным и единым народом Украины.
Поэтому, если хочешь вложить свою лепту в нашу общую ПОБЕДУ – не подыгрывай Путину, не сей панику среди военнослужащих и мирного населения, не репость панические сообщения. Осознай это и объясни своим близким и знакомым, пресекай деятельность паникеров, которые играют за Путина!
Відповісти
2014.09.02 20:23 -
Наливайко (15)
0 0
"індентифікаційні" - написано з помилкою, безграмотна пресслужба, оце так да !!!
Відповісти
2014.08.31 13:21 -
Олег Антонюк (11)
0 0
А чому ж герой Федоренко не при дєлах? Як язиком то такий удалий Молодець, а як до діла, то все закінчується пляшкою та диваном. Чому ж сам не їдеш Слов’янськ піднимать? Розумний ти наш. Аби обгадить усе і всіх, ото вже свободівець, прости Господі
Відповісти
2014.08.31 16:25 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Антонюк ти за себе переживай , а не ти антинаціоналіст ніби за Свободу переживаєш !
Аж колотишся , бо знаєш що за перемогою над колорадами , вцілілі за вами прийдуть !
Відповісти
2014.08.31 16:22 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Щодо пляшки , то я взагалі через діабет не вживаю . Ніколи спиртним не зловживав ! Пиво спробував декілька років тому !
Розповідати ідіоту який і так знає але чорт язика плете про мій суспільний вклад в історію і розвиток міста я не збираюсь.
Ви хоч про вашу боротьбу не кажіть !
Де , коли і з ким ? Крім брехні і паскудства на мене . Це ж не боротьба ! Такі собі піарні миттєві спроби мильних бульбашок !
Якщо ви розумники будете за банкою гірків ховатись від мобілізації у призивному віці , а ми 60-річні , діабетчики будемо за вас рватись на Донбас партизанськими загонами , то вас потрібно всіх зігнати у всі ваші "Замки гнилодарів" та як у тих банках заспиртувати !
Або ввести військовий час час і за ухилення різними методами від призову на захист країни розстріляти .
Гріха не було б ! Країна миттєво стала б іншою !
Відповісти
2014.08.31 11:05 -
Инкогнито (9)
0 0
Федоренко,ти просто паразитуєш на роботі іншіх і Литвененко,Шостак,Поліновський,Гура,всі ці люди,порівняно з тобою,роблять реальні справи і можливо на них піаряться,тиж сама нікчемна істота в нашому місці,яка жодною копійкою чи справою не допомогла в нашій бородьбі,але ти робиш свій чорний піар на критиці людей які дійсно намагаються щось змінити . І на останок лікарю Власенко 67 років і він хоче бути на передовій,а ти кнур відкормлений сидиш на дівані перед телевізором і уявляш себе великим цебе а на справді ти просто пшик!
Відповісти
2014.08.31 16:12 -
Василь Федоренко (12)
0 0
Все це ховаючому брехуну теж рахується !
Відповісти
2014.08.29 14:16 -
ММО УНСО (4)
0 0
Так як участь в акції брала велика кількість учасників, ми забули згадати і висловити свою вдячність міськрайонній організації політичної партії УНП.
Відповісти
2014.08.28 23:08 -
andreyf3d (2)
0 0
Надо роздать мадалі нашим волінтерам або нехай візьмуть автомати в руки. Війна закінчиться не скоро. Слава Україні але не всім українцям. И в місті е люди які стануть на другий бік барикади.
Прийшла в церкву стара баба,
Свічок накупила,
Де була яка ікона,
Всюди поліпила.

Іще пара остається,
Де їх приліпити?..
«Ага! – каже, — пошукаю
Святого Микити!»

Найшла баба і Микиту –
Святий чорта ціпить!..
Баба їдну йому ставить,
Другу чорту ліпить…

Видять люди й розважають,
Щоби не ліпила.
Що ти, бабо, — кажуть, — робиш?
Та ж то вража сила!..»

Але баба обернулась:
«Не судіте, люди!
Ніхто того не відає,
Де по смерті буде…

Чи у небі, чи у пеклі
Скажуть вікувати;
Треба всюди, добрі люди,
Приятеля мати»

18 апреля 1858
Степан Васильович Руданський
Відповісти
2014.08.29 10:24 -
Ольга Гура (3)
0 0
Ні, шановний andreyf3d, коли просять про допомогу мовчки вийти і постояти у "Фуршеті" декілька годин, збираючи продукти та гроші. Або прийти і допомогти сортувати та вантажити усе те на автобус, чи думаєте, що воно саме собою посортується і навантажиться, як вареник з сметаною у гоголівського Пацюка? Підходять пенсіонери і запитують, а чому ніде нема інформації, що десь щось збирається, ми теж хочемо допомогти, але не знаємо куди йти. Мало, шановні, інформації для людей, зате багато критики від доброзичливців. Якщо є бажання почесати язиком, то краще займіться розклейкою листівок по місту про місця збору продуктів, речей та грошей для вояків в АТО.
Відповісти
2014.08.30 10:09 -
Василь Федоренко (5)
1 0
Питання не в оголошеннях і сортуванні а у піарі і ви з нас ідіотів не робіть !
Одні гинули на Інститутській , а інші після їх загибелі на акціях Євромайдану одягали каски , розповідали що їх "двійники" викруткою бруківку видовбували під вогнем в той час коли "оригінали" воювали з громадою у себе в кабінеті. Коли на зустріч з заступником губернатора в великому залі РДА цей клоун миттєво перевдягається в фестивальний камуфляж аби задати ідіотське запитання , попасти в кадр і так само миттєво зникнути . Бути проти проведення міської сесії по демонтажу Леніна , а після його падіння знову ж як паяц вискочити за звалену постать з прапорами , позакидати своїм переможним фото весь і інтернет . Головне так само різко після фотосесії зникнути . Приїхати на чужий блокпост знову ж на фотосесію і подати встановлення блокпосту як власний захід . Приїхати на твій Ольго захід зробити теж . Поїхати у вже звільнений Слав`янськ і знову жпотрапити у переможний фото-піар і безліч інших прикладів.
Чи знаєш ти про мою опозиційну діяльність у якій і далі залишаюсь (читай книжки - не мною друковані!) з кінця 80-років , її результати , чотири замахи на мене , намагання відкрити на мене як керівника громадської неприбуткової громадської сфабриковані статті по нібито фінансових зловживанням , в дні ГКЧП по антирадянській діяльності , про і теперішню боротьбу наклепами , брехнею, свавіллям , зловживанням посад особисто проти мене владою , судами , червоними малинськими газетками, протизаконними "заниженнями" моїх результатів у тисячі голосів на виборах , нарахуванням мені з стажем 38 років пенсії у 824 грн. і безліч іншого. То у мене 25 років без перерви Війна , а у піарщиків одні привласнені інших перемоги , афери , грабунок малинчанчан і власне громадське самозвеличення і піар.
Влада винищує патріотів посилаючи їх гинути з голими руками за Україну проти танків та градів а на місцях формує , піарить бутафорних патріотів і опозиціонерів.
Пам`ятаю твою байдужу до України діяльність , а часом ці пропутінські матеріали , антидержавну позицію під час самих (грудень-лютий) революційних подій .
Якщо у тебе хоббі мітлой і пером махати то це не означає що твоя агресивна нелюбов до опзиції , до політиків, до багаторічних революціонерів є сприйнятною для справжніх українців.
Я не здивуюсь коли ти опинишся у команді антиукраїнця , антидемократа , брехуна , піарщика ,Київського "короля вечірок", побратима Чернєвєцького і Аделаджи і просто безсоромного організма В.Журавлика ! Дійсно не лелека а журавлик , правда чомусь більше по фейсу і сутності подібного до Лиса. Згадай навіть казку ! Але він там зовсім не журавель !
Якщо такі як я лише крикуни які люблять лише почесати язиками то ставлю тобі до відома що і юридично і фактично ми вибороли і виборюємо четвертий десяток нашу Державність.
Полюбіть нарешті Україну , а не Себе в ній !
Відповісти
2014.08.30 11:32 -
Ольга Гура (6)
0 0
"Полюбіть нарешті Україну , а не Себе в ній !"

Да, так любите Україну, що вона вже на помийку перетворилася. Там, де немає пошани до своєї землі - ніколи не буде й державності. Піду краще мітлою помахаю.
Відповісти
2014.08.30 17:41 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Без образ, але ти в моєму розумінні пропаща вівця не для України , а для власної душі.
Я можу воювати , боротись ,опонувати і дискусувати з ким завгодно , але з жінкою з мітлою яка так застрягла в своєму антиукраїнському середньовіччі - НІ ! У нас ворожі один до одного духовні світи , світогляди , аналітичне сприйняття сучасної України та людські цінності !
Спочатку після першого знайомства , ти мене здивувала як художника своєю нібито близькістю до первозданного , з монотонними , однаковими , безідейними віршами і "піснями" , як ото не тронута природа . Ну просто Мавка ! Але потім зрозумів що це тільки така ніби ексцентрична обгортка егоїстичної цукерки . Тілька я є насвятіша серед людей і говорю з "богами" , а всі інші просто свині !
Егоістичне дикунство соціально,культурно,національно, політично та і економічно ніколи не було перспективою , прогресом а тільки гальмом , а в даній ситуації угодовною є політикою перед ситуацією яка дає таким "громадським представникам" у власному океані самозакоханості купатись.
Ні в чому тебе не збираюсь переконувати - марна справа !
Це всерівно що Путлера змусити вибачитись перед українцями , перед всіма хто втратив своїх на його війні , перед славянами вибачитись за цей антилюдяний , антихристиянський, антисловянський "похід" його і Кадирова проти слав`ян?
Людина яка живе в Україні ізолюючи себе від неї , не краще за гуманоїда в Кремлі !
Маю намір на тебе не реагувати , бо ти від цією реакції , уваги ще більше божеволієш . Така моя думка !
Всі піарщики для мене просто пусті люди , від яких для суспільства крім обману не має ніякого позитиву чи спасіння !
Добрі , безкорисні справі під фонфари не робляться !
Відповісти
2014.08.30 22:08 -
Ольга Гура (8)
0 0
Полили в черговий раз брудом? Полегшало? )
Мені не соромно прибирати свою землю - хай буде соромно тим, хто її заплював і загидив.
Яка може бути любов до України, коли ви плюєте їй в обличчя, це все одно, що матері в лице плювати? Що це за любов така? Коли люблять, то дбають, а якщо плюють - значить люблять лише на словах, а на ділі - зневажають, хіба це так складно зрозуміти? А той, хто плює на свою землю - втрачає її духовну силу і стає беззахисним перед ворогами. Це як імунітет у здоровому організмі. Втратив імунітет - і будь-який вірус його вразить.
Наші далекі предки це знали і ставилися до землі, як до святої, годувальниці, берегині. Ці знання давно втрачені, а отже і ставлення до землі змінилося. У кращому випадку її цінують, виключно як ресурс, на якому можна прогодуватися, у гіршому - як фінансовий інструмент. А у найгіршому - коли її перетворюють на сміттєзвалища, за це люди бувають прокляті своєю землею. Висновки можете робити, які хочте, мені від того ні холодно, ні жарко.
Відповісти
2014.08.31 11:15 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Не шановна громадянка всесвіту я ніколи на Україну не плював , а від міну від тебе за неї боровся і борюсь .
А ти киця лежала би собі мовчки на затишному диванчіку.
Якщо це бруд , то що то що ви на мене валите ? В судах , газетах ? За таке пі... Вознюкам потрібно сікірбашка зробити і подібних прилюдно каміннями закидати !
Дістали ці мажори , мажорки , мафіозні сім`ї 1
Краще б на цій війні не піарилась і на 10 мішках зібраного сміття , а покаялась що буда проти Євромайдану , що через таких космополіток , без роду і племені пригрітих при владах підлизувачів і маємо то що маємо !
Не гурочки відправляй в Слав`янськ і фотографуйся , а як так полубляєш мести , то мітлу , лопату , наплічник , на потяг і піднімати та прибирати Слав`янськ !
Гидно з тобою навіть переписуватися . Розкажи людям про те скільки і як сім`я Гури у простих працівників украла .
О це і на Донбасі ось таких більшість , тільки ця під псевдоінтелігентку інтернаціонального пошиву косить !
Як було спокійно в обговореннях пока ця інформаційна диверсантка знову влізла не в свою парафію з чужий для нас світоглядом і типом безтурботного життя 1 Крім чоловіка і "громадських забавок" та стабільної добротної платні турбот немає !

Я в першу чергу першим ешелоном на війну відправив цих мажорних котів що тут щастям і піаром світяться ! Гульбенять , грабують , не гребують ні чим !
Коли з Донбасу десантники з Стрія везли додому загиблого героя , то два десятка малинських мажорів не давали їм проїхати , бо в них "пяні автоперегони".
Де міліція, прокуратура , військомат ?
Всіх в Армію. Вояки з них ніяки , але картоплю і техніку чиститимуть .
Наші воюючі клубівці розповідають про не телешоу а про реалії того фаршу в що наші генерали і вороги перетворюють наших героїв.
А ці пирують і піаряться !
Відповісти
2014.08.27 23:14 -
робер артуа (1)
0 0
Кожен чиновник в Малині повинен усвідомити ,що по старому працювати не вийде , бо звичайні люди вже не дадуть їм це робити . На жаль громадськість Малина стоїть попереду в своєму розвитку за мужновладців Малина , які повинні його розбудовувати , а не навпаки.І тоді смерті точно будуть не марними.
А нашим волонтерам велика шана і повага за допомогу військовим , яка їм вкрай необхідна.
Відповісти