Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

4.03.2015
Малин

Микола Кузьменко – редактор «Малинських новин»


Третього березня нинішнього року колектив газети «Малинські новини» зібрався, щоб обрати нового редактора одного з найтиражніжих видань Малинщини та області. Попередній редактор заслужений журналіст України Іван Вознюк, котрий більше трьох десятків років очолював цей колектив, вийшов на заслужений відпочинок.

Згідно з таємним голосуванням, шестеро чоловік віддали свої голоси за кандидатуру колишнього вчителя-філолога Пиріжківської школи, журналіста «Малинських новин» і «Соборної площі» Миколу Кузьменка з Пиріжок, троє – за нинішнього заступника редактора газети Тетяну Сороку.

Успіхів на нелегкій журналістській ниві новому керівнику щиро побажали Іван Вознюк, голови райдержадміністрації та райради Володимир Литвиненко та Микола Савченко.

Тепер кандидатуру Миколи Кузьменка повинні на найближчій сесії затвердити й депутати районної ради.

ІнфоМалин приєднується до привітань на адресу Миколи Кузьменка й бажає йому та очолюваному ним колективу гострого пера й благополуччя.

ІнфоМалин

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.03.06 06:45 -
Олександр Скальницький (16)
0 0
Вітаю ,пане Миколо! Є сподівання,що "Малинські новини" будуть впевнено наближатися до образу газети -рупору громадської думки , покинувши імідж листка "усьо пропало" і бюлетеня цін на базарі (після чого ці ціни і ростуть у Малині). Чесно кажучи-за останні 20 років не було в "МН" статті,яку б щироко обговорювала б громада,такої статті,яку б хотілось разом з газетою зберегти на память,робити копії,передавати знайомим.
Відповісти
2015.03.05 18:57 -
Ольга Гура (15)
0 0
Пана Миколу вітаю з професійним зростанням!
А як вам така новина?
Суд Відня 30 квітня вирішуватиме, чи екстрадувати Фірташа до США.
Цей пан умудрився склепати корупційний скандал ще й з індійцями.
Ордер на його арешт був виданий окружним судом американського штату Іллінойс влітку 2013 року. На початку квітня в США йому пред'явили звинувачення в дачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.
Мало людині титану в Україні. .
http://24tv.ua/news/showNews.do?sud_vidnya_30_kvitnya_virishuvatime_chi_ekstraduvati_firtasha_do_ssha&objectId=550969
Відповісти
2015.03.05 16:54 -
костя (14)
0 0
Я вже давно вичислив хто такий Кіт Мармиза. Хто постійно читає статті Миколи Кузьменка, той також все зрозумів.
Відповісти
2015.03.04 16:36 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Ви скажіть коли фуршет, то я погребу катлєтки под столом подбирать
Відповісти
2015.03.05 12:50 -
Ірина Кримська-Лузанчук (8)
0 0
Миколо! На фуршеті, приуроченому твоєму новому статусу треба не підбирать котлети, а роздавать "конфети" )))
Відповісти
2015.03.05 13:23 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
Ах онжежвоношо де собака порилась!!!!
Як казав Федоренко "І де це вас Мармизо бараном товчуть!" То тепер я поняв чого то мене якимсь Миколою товкли.
Ну да, той дядько і такий мордатий як я, і весь гарний з себе но то не я. Не ліпіть пузатого до горбатого
Відповісти
2015.03.05 13:44 -
Ірина Кримська-Лузанчук (10)
0 0
Гюльчатай... Не варто аж так скромно) Чи соромно бути самим собою? Ні, гадаю. Виходь із образу.) Хоча я люблю котів. Справжніх, звичайно.
Відповісти
2015.03.05 15:28 -
Юрій Смалюк (12)
0 0
А чи не сам пан Кузьменко це і є Кіт Мармиза? Щось воно схоже на те...
Відповісти
2015.03.05 15:26 -
Юрій Смалюк (11)
0 0
Ірино,після прочитання ваших останніх коментарів роблю висновок-ви або точно знаєте,хто заховався за прізвиськом "Кіт Мармиза",або не знаєте,але отим "Миколо!" берете його "на пушку".Одне з двох.
Відповісти
2015.03.05 16:30 -
Ірина Кримська-Лузанчук (13)
0 0
Пушками не вмію користуватися.) Просто знаю, що та Мармиза котяча є Микола.
Відповісти
2015.03.04 22:45 -
Альф (6)
0 0
Да.. скуднеет мир...куди ми котимся?... Редактор - це ж не стільки журналіст, скільки менеджер...
Відповісти
2015.03.05 08:56 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
Нє, редактор це не менеджер а той хто понімає нужний язик і чує тих людей ij nht,f
Відповісти
2015.03.04 16:11 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Страшне перо не в гусака
а у Миколи Кузьмука!
отак мене на поезію поперло
Відповісти
2015.03.04 16:29 -
Юрій Смалюк (3)
0 0
Щось слабенько.Всього два рядочки...
Відповісти
2015.03.04 16:34 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
ех поперло.... тай перестало. я ж не поет, а просто буває пишу стіхами
Відповісти
2015.03.04 12:38 -
костя (1)
0 0
Якщо раніше пан Микола "отжигав" своїми хвантазіями лише в своїх статтях, хоча його стиль написання мені подобається, то тепер "отжигать" буде весь "Малинський брехунець". Просто "агонь" буде, а не газета. Пане Микола, обуздайте свої хвантазії. Із останнього чого тільки варта Ваша стаття про ізотопи.
Відповісти