Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

24.01.2017
Малин

Микола Поліновський підтримав акцію #22PushupChallenge


В Україні стрімко набирає обертів започаткований торік у США флешмоб #22PushupChallenge, який полягає в потребі віджатися від підлоги 22 рази перед відеокамерою та передати естафету іншому.

Одним із перших на Малинщині акцію #22PushupChallenge, підхопив голова місцевого осередку "Свободи" - Микола Поліновський, який передав естафету побратиму в Житомир та представникам малинської влади.

Як відомо, естафету 22PushupChallenge запустили влітку 2016 року у США – після того як американський Департамент у справах ветеранів оприлюднив шокуючий звіт про самогубства серед колишніх військових за 2014 рік. Рух започаткували ветерани морської піхоти США, та їх волонтерські організації по захисту ветеранів. Підтримали рух і в інших країнах, зокрема британські військові. Розголосу набрав флешмоб завдяки голівудським акторам які взяли участь на підтримку ветеранів.



В Україні естафета стала масовим явищем у середині січня 2017 року. Її учасники заявляють про бажання підтримати українських воїнів АТО, які повернулися з зони бойових дій, зокрема тих, хто отримав посттравматичний синдром. Окрім того, учасники акції по всій країні, хочуть наголосити: бійці, які повертаються додому з війни, потребують уваги та підтримки суспільства.

Мета даного флешмобу - звернути увагу на соціальні та психологічні проблеми ветеранів по поверненню до мирного життя.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.01.26 19:29 -
Rediska (17)
0 0
Всё это было бы смешно, когда бы не было так грустно(
Відповісти
2017.01.24 20:41 -
Кіт Мармиза (14)
1 0
Не знаю шо там да як але задор у Кольки невбиваємий )))
Відповісти
2017.01.24 19:49 -
Инкогнито (11)
0 0
Сьогодні почув цікавий вислів у нас критиків більше чим акторів .так і тут один віджався десять обісрали.
Відповісти
2017.01.24 20:37 -
Кіт Мармиза (13)
0 0
Сьогодні придумав новий вислів: вони серуть а Коля іде
Відповісти
2017.01.24 19:42 -
Наливайко (10)
0 0
Чим би дитя не бавилось, аби не плакало.
Відповісти
2017.01.24 19:14 -
Valentin (9)
1 0
Так і не дійшло до мене, нащо віджиматися?????? Нащо віджиматься на камеру будь-кому????Як це комусь допоможе? Дурня.
Ну давай мер, і пхіхіі секретар, поки сніг не розстав, раз вже мода така пішла.
Відповісти
2017.01.24 17:10 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
а й справді, як кумедно - Поліновський на снігу віджимається... хі-хі! ну то посмійтеся як це роблять на плацу десантники 79-ї та 95-ї бригад... поглузуйте як це роблять полісмени з усіх регіональних упраліннь...
вhttps://www.youtube.com/watch?v=OshSobS2xz0&t=5s
смішно??? тепер давайте сміятися з хлопців що посивіли в зоні АТО, особливо з тих, хто зараз спивається, бо вже не в змозі знайти себе у мирному житті вдома...
жартуйте, дотепники, поки це не зачепило вас особисто!
Відповісти
2017.01.24 19:55 -
Наливайко (12)
0 0
То поясни мені, як це хоч комусь допоможе, політолог малинський. Поскакати, проїхатись з дівчатами на велосипеді, облитись водою, заради якоїсь акції. Який від цього практичний толк ? Так, особисто я не розумію : попригав, проїхавсь на велосипеді, облився водою, віджався і все ти вже політик ! Нумо біжи подавай документи, щоб тебе обрали.
Відповісти
2017.01.25 08:51 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
"поскакати", "побухати", "потягати діічаток" - все, піпець... ти вже у політиці (якщо встигнеш вчасно документи подати)! людоньки, та ви вже геть з глузду з'їхали, чи то тільки початок?
ти бачив мене "з документами", чи у якихось виборчих списках?
цікаво який толк кататись на велосипеді - покатайся з нами... запрошую. проїхавши пару сотень км, почнеш розуміти...
Відповісти
2017.01.24 17:46 -
(8)
1 0
Суть не в том. Это флешмоб военных, полицейских, ветеранов. А такие вот бакланы превращают это в фарс. Вот скажи к чему здесь чиновники? Ну понимаю передал эстафету человеку с позывным, а дальше пошел цирк. Это как с формой, если не в армии, то сними! Если носишь на гражданке - заслужи! А таких в стране единицы. Призов, мобилизация не дает права превращать форму в спецовку. То же и по этой акции.
Відповісти
2017.01.24 13:41 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
скоро це буде виглядать так само по ідіотськи як виливання на голову води.
Відповісти
2017.01.24 13:29 -
Таємний (5)
0 0
Клоун...
Відповісти
2017.01.24 12:20 -
bony m (3)
0 0
Ще тей піарщик.. Постійно до влади прагне!
Відповісти
2017.01.24 12:35 -
Инкогнито (4)
0 0
міняй пластинку вже поднадоїло
Відповісти
2017.01.25 00:06 -
bony m (15)
0 0
Не пропустить не однієї нагоди попіаритись, То біля мішків з піском, типа АТОшник, то... почитай коменти, зрозумієш!.. Без селфі-палки не ходить!)
Відповісти
2017.01.24 11:50 -
Инкогнито (2)
0 0
Основна інтрига в меру .прийме чи ні .
Відповісти
2017.01.24 10:47 -
Кіт Мармиза (1)
1 0
Я в шокє!!! Давайте Миколу зберемо на Україноталанти. А чого це його секретар так насмішив? чуть не пирхнув на камеру.
Відповісти