Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

27.05.2014
Малин

30 травня відбудеться засідання сесії Малинської міської ради


Основні питання порядку денного
пленарного засідання 48-ої сесії міської ради 6-го скликання,
яке відбудеться 30 травня 2014 року
о 14.00 у великій залі адмінбудинку

 

1. Питання бюджету:

1.1 про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2014 року;

1.2 про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік;

1.3 про затвердження рішень виконкому.

 2. Питання земельних відносин:

2.1 про припинення права користування, внесення змін у рішення, передачу у власність, надання в оренду земельних ділянок;

2.2 про проект рішення «Про затвердження Положення пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Малина в новій редакції».

 3. Питання комунальної власності:

3.1 про доповнення переліку нерухомого майна комунальної власності територіальної

громади м. Малина, що підлягає приватизації у 2014 році;

3.2 про списання основних засобів ТОВ «Малин Енергоінвест».

4. Організаційні питання:

4.1 про внесення змін до регламенту роботи міської ради 6-го скликання.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.27 19:36 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Те саме на кожній сесії ! Апетити і "оперативність" збільшуються !
Де реалізація вимог Майдану ? Чому хапуги ,казнократи і шахраї далі в кабінетах ?
А Клічко вже кричить що потрібно прибрати барикади . Ніби для Клічка і Патрошенка стояв Майдан .
Крісла два перця отримали і все ! Навіщо люди та їх вимоги!
Ми вже це проходили !
Нічого не змінилось ! Злодії ,олігархи, казнокради і шахраї з брехунами при владі , а народ як був безправний , голодний ,злиденний та без роботи і з пенсіями в 900 гривень так і все залишають !
Відповісти
2014.05.28 12:21 -
Ванга (5)
0 0
Для початку, Василь, вам запитання, хоча ті хто був на майдані і так знають відповідь: Ви були на майдані ? Є підтвердження? Чому вас це так задіває?
Потім, Ніхто ще нічого не отримав, ніяких крісел, ніяких ще наказів, а ви вже судите ? ) Вам не надоїло? Вам нічого не дісталось? ..в голову хіба. Вибачте. Ведете себе не зрозуміло.
і ще..Чого ви тут сидите і перемиваєете кісточки ? Чи не вам поручили зробити люстарцію ? ) чи не ви її не зробили ?
Відповісти
2014.05.28 08:19 -
Древлянин (3)
1 0
Ти правий, Василю. Тому зараз не варто облаювати все і всіх навкруги.
Краще об"єднуватися, заради ідеї, відкинути амбіції і не дивитися, ти реєстровий козак, чи не реєстровий. Аби козак був гарний, надійний. Ну, і як завжди, потрибен лідер. Як у Висоцького, божевільний, буйний. От ти цім критеріям відповідаешь, але людей не поважаешь, тому, змінюйся і я піду за тобою. А таких як я, багато.
Відповісти
2014.05.28 10:22 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Я людей поважаю , поцікався моїми проектами , хоча б виборною програмою і ідеями коли я був трічі депутатом до 1998 року чи коли балатувався на мери ( до казни злодії не пускають , бо тоді не вкрадеш. А ось нікчеми , гниди , підлість , зрада та подибне - це є вороже для мене.
Масовому люмпену співчуваю так як і тому що тягко борсатись якщо їх як опаришів у відрі !
Якби мене нормальні люди не поважали , то 8 тисяч дітей за 35 років до мене на виховання не приводили б.
Більшість їх реалізувались за межами міста , а сотні за межами України!
Можливо це для них правильно , але мою долю я залишив на поталу Малину !
Потрібно бути щукою щоб карасі не спали !
Відповісти
2014.05.27 19:29 -
Василь Федоренко (1)
1 0
Як поспішають вкрасти !
Знову зміни до бюджету (кошти), земля і власність.
Що у міської влади не має питань більш для вирішення ?
Терміново гнати ,відбирати мандати , недоторканість і через прокуратуру !
"Бомб" на них море аби прокуратура працювала , доводила справи до кінця та конфіскація і параша !
Відповісти