Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

29.04.2015
Малин

Анна Копилова — керівник відділу охорони здоров’я виконкому Малинської міської ради


Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради віднедавна очолила Анна Копилова — молодий перспективний фахівець, котрий має дві вищі освіти. На минулому тижні її представив міський голова Олексій Шостак нашим медикам.

Окрім цього, на чергових зустрічах з лікарями було обговорено ряд актуальних проблем, що стосуються як первинної ланки медицини (КЗ «Малинський міськрайонний центр первинної медико-санітарної допомоги»), так і вторинної – ММРТМО.

Оскільки у цьому році змінилося податкове та бюджетне законодавство, міський бюджет втратив колишні джерела надходжень, а нові, визначені державою, поки що не приносять бажаних результатів. До того ж, державна субвенція не покриває навіть поточні витрати (заробітна плата, енергоносії) медичної сфери.

Проте медицина Малина і в таких умовах не стоїть на місці, а розвиватися. Вивчається досвід впровадження на окремо взятих підприємствах страхової медицини, успішно втілено проект надання телеконсультацій просто у приміщенні поліклініки. У реєстратурі запрацювала система електронного обліку пацієнтів. На базі колишньої водолікарні планується відкриття амбулаторії №2, аби забезпечити послугами медиків населення мікрорайону паперовиків. Міська влада підтримує цю ініціативу та всіляко сприятиме її втіленню.

У медиків проте вистачає і проблем. Приміром, на порядку денному – придбання портативного кардіографа, котрий має функції стаціонарного апарата та необхідний для консультацій вдома і масового профілактичного огляду. Вартість його коливається у межах 10-12 тис. грн.

Колектив медиків поповнився молодими спеціалістами, ще двоє інтернів наразі проходять у Малині практику. Тож відкритим залишається питання забезпеченості молоді житлом.

Лікарі проаналізували свою роботу за перші три місяці року за окремим показниками та спільно з міським головою і його заступником обговорили ряд інших фінансово-господарських проблем.

На звершення наради міський голова проінформував присутніх про хід адмінреформи, висловив сподівання, що Малин залишиться центром адміністративного округу, адже у нас розвинена інфраструктура, в тому числі чудова лікарня і гарні фахівці. А проблеми мають вирішуватися спільно, правильно визначаючи пріоритети.

Джерело:malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.18 08:45 -
maryna69 (23)
0 0
освіта в неї не медична....юрист та перекладач.... а потім будемо казати чому так у нас все погано...
Відповісти
2015.05.04 22:16 -
Степан Бандера (22)
0 0
З вигляду не скажеш що Копилова має якесь відношення до медици ?
Чи більше до Дон Гуан Карабаса ?
Відповісти
2015.04.30 07:30 -
Наливайко (18)
0 0
Мдааа, грошей не вистачає, а начальника, що одного поставили. Капець (якщо по-літературному)
Відповісти
2015.04.29 21:03 -
Юрій Смалюк (10)
1 -1
Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради ! Це ж треба ! А навіщо він взагалі той відділ ? Хіба керівництво МРТМО не може виконувати функції,які передбачені для начальника того відділу? Отож уміємо ми плодити бюрократію.Сидить чиновник на чиновнику і чиновником поганяє...Це як відділ с/господарства. Аналогічно. Є в "Білому Домі" той відділ,чи немає -пшисько єдно...Незабаром керівників буде більше,ніж тих,ким вони керують...
Відповісти
2015.04.29 21:07 -
маргарита (11)
0 0
КоштiВ обмаль , а начальник над ними повинен бути!
Відповісти
2015.04.29 21:17 -
користувач (12)
0 0
Не плутайте кошти медицини з коштами виконкому. Я не можу сказати, наскільки доцільна ця людина. Владі видніше. Можливо. й треба. Ми ж не можемо знати усіх деталей. Якщо казати, що відділу охорони здоровя не потрібно, то може, й відділу освіти не треба? там і так є директори шкіл і завідувачки. Такий штат не вчора придуманий. І досить нападать на дівчину, узяли, хай працює, а час покаже, треба вона, не треба, сприймуть її лікарі, чи ні.
Відповісти
2015.04.30 09:10 -
Юрій Смалюк (19)
0 0
На дівчину ніхто не нападає-мова йде про посаду,а не про людину.Як на мене,то взагалі ніякого відділу не потрібно.Таким містом як Малин можуть управляти з десяток депутатів і з десяток управлінців-керівників напрямків,які б виконували суто координуючу і контролюючу функції.Усю ж рутинну роботу потрібно перенести безпосередньо в школи,лікарні і т.д.-туди,де і відбуваються процеси навчання,лікування...(що де-факто вже давно і так є).А у нас над центром міста височіє чотириповерхова "міська ратуша",працевлаштуватись в якій мріють багато людей,марно сподіваючись,що за ту мізерну платню,яку їм там пропонують,вони своєю відданою працею (перекладанням паперів з одного кабінету в інший) глобально зможуть змінити ситуацію в місті і країні.Так,дійсно,такий штат придуманий не вчора-він придуманий позавчора .Так чому такий стан речей повинен вважатись за взірець?
Відповісти
2015.04.29 23:58 -
Малинський (17)
0 0
Причому тут сприймуть лікарі, чи ні. Кожен лікар займається справою в себе в лікарні. Ця людина має управлінські стосунки з завідуючими лікарні, поліклініки та амбулаторій. Ця посада потрібна як логістична. Чим ще займається сспецифіку не знаю.
Відповісти
2015.04.29 21:26 -
маргарита (13)
0 0
Тут мова взагалI не про дiвчину як таку, а про систему I владу , про критерii призначень на посади. Перший мiй пост був про те, що накiнець в Малинi призначають на посади по конкурсу згiдно проэкту РЕАЛIЗУЙ СЕБЕ У ВЛАДI ,а Ви мене так обломали прозою життя .
Відповісти
2015.04.29 21:53 -
користувач (14)
0 0
Я не хотів)... Система дійсно дебільна... не розбереш, хто кому треба.. От навіщо спеціаліст по боротьбі з корупцією у РДА? Я не уявляю, що там треба робити... А влада і народ завжди будуть у протистоянні. Проект нібито непоганий, але ми шукаємо якусь гадость...Така психологія. Це Оля Гура лише бачить її не так. І я її підтримую.. Ми обрали місцеву владу.. Нема чого її відразу топтати, підстрибуючи на обох ногах... Не лише злодії, брехуни і дармоїди ідуть до влади, є і нормальні люди...
Відповісти
2015.04.29 22:16 -
маргарита (15)
0 0
Згiдна з Вами , I владу ми обрали ,I ранiше ми II обирали, I люди нормальнI при владi Е. Тiльки ж I я не одна неслiпа , I не глуха. А Оля Гура молодець , запальна оптимiстка. Такi вiдкривають та пiдкорюють Америку.
Відповісти
2015.04.29 22:28 -
користувач (16)
1 0
А такі як ви...не дають владі дрімати.. так що.. все гармонійно
Відповісти
2015.04.29 20:06 -
користувач (4)
0 0
Нічого страшного в молодості немає... Як ця дівчина себе поставить, що у неї в голові — буде видно з часом. Поки що меру вірушувати, кого він собі бере на роботу, і на ньому найбільша відповідальність. До проекту тут, більш за все, ніякого стосунку. Хто хоче працювати, ноги в руки і вперед. Не думаю, що вона сиділа, длубалась у носі і чекала форму резюме...
Відповісти
2015.04.29 20:19 -
маргарита (5)
0 -1
Як це так не мае нiякого стосунку до цього проект ? Так навiщо витрачати робочий час на пiдготування подiбних проеКтiв якщо потiМ по ним не працювати . А було б приемно почитати тут, що даний фахiвець достойно виграв конкурс.
Відповісти
2015.04.29 20:42 -
користувач (6)
0 0
я сказав більш за все...Поясню чому. Проект було оголошено два тижні тому. За цей короткий час дуже ризиковано призначати людину, котра б тільки заявила про себе. Хіба посада була "горяща", а людина - супермен..Процедура конкурсу в органи влади досить довготривала. Це всякі перевірки, екзамен, купа бюрократіїї. У два тижні аж ніяк не вкладешся.Тому я припускаю, що до проекту ця дівчина не має стосунку.
Відповісти
2015.04.29 20:51 -
маргарита (7)
0 0
Так отож , видно людину Цю добре знають, що взяли на керiвну державну посаду без перевiрки. Або того знають того хто ii привiв. хто куди поспiшае з призначеннями ?
Відповісти
2015.04.29 20:57 -
користувач (8)
0 0
Без перевірки не візьмуть. Хіба якщо хочуть у тюрьму сісти...Чи набридло працювати... А хто сказав, що вона без перевірки? Хіба тут не може бути застосована звичайна процедура призначення, без поспіху, розпочата приміром за пару місяців "до того, як"
Відповісти
2015.04.29 21:03 -
маргарита (9)
0 0
Може , нiхто себе пiд статтю пiдcтавляти не буде . Та хай працюе дiвчина . молодость -это недостато, который с годами проходит.
Відповісти
2015.04.29 19:34 -
маргарита (1)
0 0
О! Запрацював проект РЕАЛIЗУЙ СЕБЕ У ВЛАДI...... A форми резюме ми тут так i недочекались . Надiюсь у спецiалiста е вища медична освiта та неабиякий стаж роботи за фахом.
Відповісти
2015.04.30 09:11 -
Ольга Єсипчук (20)
0 0
вам там за 1,5 тис. хочеться штани протирать?
Відповісти
2015.04.30 09:20 -
маргарита (21)
0 0
Про зарплату фахiвця тут навiть I не згадували. Але як бачимо , бажаючi знайшлись.
Відповісти
2015.04.29 19:46 -
(2)
0 0
не "реализуй", а ПРИШЁЛ, УВИДЕЛ, ПОБЕДИЛ :)
Может это должность не стоящая? А то как то молодёжно-молодая
Відповісти