Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

12.04.2014
Малин

Малинщина отримала новий реанімобіль


11 квітня у Малині голова облдержадміністрації Сидір Кізін представив громаді нового голову райдержадміністрації – Юрія Мартинюка.

Під час урочистої наради Сидір Васильович також вручив головному лікарю Малинського міськрайонного територіального медичного об’єднання Валентині Швидун документи і ключі від нового реанімобіля. Проте, аби повністю укомплектувати автопарк «швидкої» на Малинщині, знадобиться ще три таких автомобіля.

Нагадаємо, що з державного бюджету спрямовано кошти на закупівлю 37-ми автомобілів швидкої допомоги для Житомирської області.

Карети «швидкої» будуть пропорційно розподілені між районами та містами регіону. Так, ще чотири машини надійде до області найближчим часом.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.04.14 11:21 -
івальді (30)
0 0
Таке враження шановні, що Ви тільки з Федоренком сперечаєтеся, а не чули що одразу після подій на майдані було сказано, що кожному району буде передано по 1 машині і заслуга в цьому явно ні Кізіні і ні Поліновського.
Відповісти
2014.04.16 20:58 -
Олег Антонюк (33)
0 0
кожному району буде передано по 1 машині..... Завди вражає людська наївність. То де ж ті машини? Поки тільки Малин отримав і Житомир. Такі великі, а досі вірите в казки. Якби сьогодні не був при владі свободівець Кізін, Малин ще довго чекав би своєї черги. На майдані казали.... там багато що казали. Поживемо-побачимо що з того-всього вийде
Відповісти
2014.04.14 16:16 -
Петро Філоненко (31)
0 0
Та всі все знають. Суть у тому, як подається матеріал і як на нього реагують. А Федоренко - це так, аби не було скучно від офіціозу та самолюбованій, які частенько проскакують в коментах від усіх. І, звичайно ж, що і в мене )))))
Відповісти
2014.04.12 22:13 -
Володимир Нечипоренко (15)
1 0
Задайте в пошук "Богатырёва Пежо" і знайдете все про ці "золоті" машинки.
Як приклад http://ipress.ua/ru/news/klymenko_dlya_bogatirevoy_shantazhyroval_frantsuzskuyu_kompanyyu_peugeot__dokument_57762.html "Машина Пежо, которую французы продавали НПО Практика за 205'000 грн продавлись в МОЗ за 650'000 - 850'000 гривен."
Закуплено більше 1000 машин.
Задаєшся питанням, а якби держава закупала все без "прокладок"?!
Відповісти
2014.04.12 22:34 -
Робин_Гуд (20)
0 0
Можливо без якогось необхідного обладнання закупали?
Відповісти
2014.04.12 22:32 -
Робин_Гуд (19)
0 0
Бачив я в Києві стоянку цих машин, скажу я Вам справляє враження=)

ну це так, не в тему
Відповісти
2014.04.12 22:15 -
Наливайко (17)
0 0
саме так
Відповісти
2014.04.12 22:25 -
Володимир Нечипоренко (18)
0 0
Все в руках свободівського генпрокурора.
Відповісти
2014.04.12 20:04 -
Робин_Гуд (8)
1 0
Да хоть Франциск папа римський її подарував, мені байдуже від кого вона, головне , що хоч одна карета нормальна є, замість тих "бобіків" в яких і носилок нормальних нема!До речі Фе певно правий, зараз все розпродує влада ,а не дарує, це ще від Яника-зрадника залишилось.
Відповісти
2014.04.12 22:15 -
Наливайко (16)
0 0
Згодний з вами. Що в нас з*явився автомобіль - це супер. А те що нова влада з цього робить помпу, по суті не доклавши ніяких зусиль, її характеризує красномовно
Відповісти
2014.04.13 18:59 -
Олег Антонюк (26)
0 0
А ви тут до чого????? На години комента для початку подивіться. То особисто для Федоренка
Відповісти
2014.04.12 19:48 -
Олег Антонюк (6)
0 0
Ну і понесло бувшого свободівця Фе. Хто б ще гівном не полляв своїх же, як не рідні побратими
Відповісти
2014.04.13 12:12 -
Наливайко (22)
1 0
Це Ви мені ? Пане Антонюк, ви пресу читаєте ? Якщо ви якийсь керівник в Малині, то будьте в курсі політичного життя України. Що я сказав не так?
Відповісти
2014.04.12 20:05 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Антонюк я є головою міської "Свободи" і кожен свободівець міський зі мною до кінця .
Це ти бувший , я ні у чому не бувший .
Обріж свій паскудний брехливий язик щоб не смердів на все місто.
А своєму товаріщу скажи хай хоч один осередок сільський створить , а то як одинокий пес у гнилій будці. Хай почитає законодавство і статут . Підкажи йому може одного мізочка вам замало щоб зрозуміти що районна організація складається з сільських осередків , а не з одинокого шакала.
Відповісти
2014.04.12 20:34 -
Олег Антонюк (11)
0 0
У того шакала вже є стая. Чи ти не в курсах?
Відповісти
2014.04.13 10:10 -
Василь Федоренко (21)
0 0
Антонюк , ще раз повторюю читай ЗУ Про політичні партії і статути.
В партій зграй немає а тільки серед звірів та потвор.
Для того щоб районна організація реально діяла потрібно не назвати групу з не членів організації свободівську депутатську групу яка звісно не узгоджує позицію і дії з самою державою зареєстрованою і активно діючою ( до 50 акцій на рік , до 100000 розповсюджених газет , більше 100 разів виставлених наметів , діяльність у спільних опозиційних регіональних утвореннях , штабах , радах та багато іншого) міською організацією , її комітетом і головою організації .
У нас в організації є навіть з Чопович і Нянівки бо давно Нянівка,Слобідка ,Пирижкі ,Барвінки,Забране і Чоповичі хочуть створити сільські осередки , але партійний нероба ,клоун-шептун не займається організацією і їх він не влаштовує.
Наші вимагають провести збори міської організації і рішенням проаналізувати і зробити висновки по цій людини.
Але я їх поки що до президентських виборів стримую.
У мене є прямий контакт з головою партії і маю з ним дуже добрі стосунки , але Олег коли я його запитав в листопаді 2012 року в Базарі чи брати тушку з Батьківщини мені сказав "Депутати потрібні , але якщо він почне і тут щось валити ,дискридитувати чи провокувати то я з тебе здеру чотири шкури!" Тому і телефоную !
Добре що перекинув його на район , дав йому печатку і реєстраційні документи які забрав у Тужика який теж не займався районом). Думай що транспорт є то буде шевелитись , але у нього тільки язик шевелиться і то не в потрібному напрямку.
Я по ЦВК є уповноваженим ЦВК як представник , куратор і уповноважений по Малинському ВО до слідуючих парламентських виборів.
Всі розуміють що він з одночленної організації хоче перескочити у крісло діючої аби висунутись у мери . У нас за нього ні один свободівець не піде .
Якщо ці підкілимні ігри мені набриднуть то з партії піде за мною вся організація.
Поки передвиборча компанія і я відповідаю за весь виборчий процес у місті ( від довіреної особи по ВО яким завжди був відмовився і пішов в ОВК) то ніяких дій покищо не чиню .
Хочемо побачити ще реальні дії шептуна на виборах та результат по району.
Чому б йому не стати в одній особі самопроголошеним громадянином і президентом Малинської республікою шептунів та корупціонерів !
Було б все правдиво !
Відповісти
2014.04.13 23:44 -
Петро Філоненко (27)
1 0
Маєш ти Васько і печатку і реєстрацію, але роботи в Малині з твоєї організації немає. Хіба що помахати прапором на акції, яку хтось, а не ти організує. Але то все всі знають в Малині, а тепер завдяки твоїй "активності" у справі обливання брудом всіх без розбору на цьому сайті, то вже й район і область знає про твої "заслуги". І тільки завдяки тобі малинська "Свобода" ледь жевріє. Брешеш про бажаючих. Вони як тільки чують Федоренко, то жахаються від такої організації. А все тому, що маєш і не дурну голову, але більше користуєшся дупою. Якщо міська організація, якщо там є члени, не поміняє тебе на того, хто дружить зі своєю башкою - то твій друг Олег - вляпався по саме нікуди. А може йому до лампочки авторитет організації в Малині. А може дати йому почитати твої висловлювання про людей.
Василю, зроби патріотичний вчинок заради своєї "Свободи" - віддай печатку й зареєстрований статут адекватній людині І тебе згадають добрим словом, а "Свобода", як політична сила в Малині зміцніє.
І ще одна порада - перестань гадити свого колегу-однопартійця. До речі, цим ти порушуєш Статут партії. А з тими, хто порушує статут, знаєш що роблять?..
Може б і я пристав до малинської "Свободи", але не з таким головою - провокатором і скандалістом і хамлом - як Федоренко Василь Михайлович.
Відповісти
2014.04.14 10:28 -
Василь Федоренко (28)
0 0
Петя , чи як тебе , цей бред з якої планети ? Вступи до нас а тоді від імені "зеленого чоловічка" будеш давати посили кому що віддати.
Хай твій "адекватний" крім язикового помела зробить щось корисне.
Басні Крилова не потрібно в голос вам дикламувати , а про себе і з аналізом власних дій.
Ви дограєтесь ! Я і так своїх за руки тримаю щоб вони вашому гниді голову з язиком не відірвали !
І ще : Ви такі Петі і Олеги як я Іван !
Відповісти
2014.04.14 16:23 -
Петро Філоненко (32)
0 0
Правильно, Вася. Я такий Петя, як ти "свободівець". А якщо ти - свободівенць, то упаси нас усіх від такої партії. Але то все х...ня, головне Поліновському голову не відривай. Так легеснько по язичку можна, а голову - нєзя.
Ну, ти поняв? Але ти або тупуюватий, або очі заливаєш перед тим, як с казати мудру мислю. Читай про що люди пишуть.

Пока, ти набрид
Відповісти
2014.04.12 19:55 -
Олег Антонюк (7)
0 0
Як я подивлюсь не за горами той час коли Фе примкне к новій опозиції — регіональній. Так усіх поносить. І Кізіна, і Тягнибока, ну і місцевого конкурента за одно Поліновського. ,Хоча, чесно кажучи, у вас різні сфери впливу, ніяк не второпаю, що ви поділити не можете. Усі вам не такі і усе вам не так.
Відповісти
2014.04.13 15:45 -
Василь Федоренко (23)
0 0
Ти де це провокаторе прочитав про Тягнибока ? Можливо це ти від мого імені щось і писав бо мій пароль минулий був простий і пов`язаний з моєю діяльністю .
Підібрати було не важко.
Це вже і обговорювалось і всі давно розуміють для чого тут загін тролів .
Відповісти
2014.04.13 15:49 -
Василь Федоренко (24)
0 0
Я в своєму вже великому і довгому житті ніколи не був ні лівим ні ліберастом . Якщо зрозумію що тут щось не так то примкну до ще правіших , але заспокойтесь я ще довго з вами крадіями і аферистами та брехунами буду воювати .
Відповісти
2014.04.12 15:59 -
Олег Антонюк (2)
0 0
І як я сам не допетрав, свободівець Микола таки доклав руки до цього. І новий голова РДА гарно стартонув. Реанімобіль нашій обшарпаній лікарні як ковток повітря
Відповісти
2014.04.12 16:28 -
Василь Федоренко (3)
1 0
Микола до 37 автомобілів має таке відношення як до бойових дій на майдані.
Не смішить людей з здоровим глуздом.
Невже так і далі рахуєте що всі лохи і голодно пожирають любу брехливу інформацію.
Просто людина вважає себе за фотомодель !
Гівно пливе через Енергоінвест а не гроші до Малина та й радник на громадських засадах з ЖКГ ніякого відношення до МОЗу не має .
Виглядає як велосипеди за державні кошти поштаркам від Журавського !
Відповісти
2014.04.12 18:34 -
Инкогнито (4)
1 0
Як,що дійсно,це перша машина в області і вона потрапила в Малин,не обошлося без чиїхось домовленостей,чи Поліновський,чи новий голова РДА не важливо за остані 10 років це напевно перший випадок,що Малин отримав раніше Бердичева чи Корестення.НУ З ПОЧИНОМ НАС!
Відповісти
2014.04.12 19:42 -
Василь Федоренко (5)
0 0
Всі ці автобобілі були розподілені ще при минулій владі .
У цій владі немає коштів на вкрай необхідні для підтримки штанів фінансові проплати і погашення боргів.
Не піарте недостойних ховаючись під різними "анонімами". Якщо немає сорому то вже немає совісті - це означає що це вже не людина , а "безвідповідальна" , брехлива , однокліточна амеба.
Не вводьте людей свідомо в оману і називайте себе .
А то за брехнею себе ховаєте.
Відповісти
2014.04.12 22:03 -
Наливайко (13)
1 0
тут я з Федоренком згодний на 100%
Відповісти
2014.04.12 20:43 -
Ігор Бадюков (12)
0 0
Ну тоді, вибачте, подякуємо за медтранспорт від імені вельмишановного Федоренка, свободівця до костей, Янику і регіоналу рижуку. Слава героям! Ганьба недостойникам! Сам зізнався, що влада твоя навіть штани не в змозі підтримати, на що ви ще здатні?
Відповісти
2014.04.14 10:30 -
Василь Федоренко (29)
0 0
Бадюк краще Слава Героям ніж Брехунам !
Відповісти
2014.04.12 22:08 -
Наливайко (14)
1 0
не треба "утрірувати", ці автомобылі закупила ще богатирьова, на цих автомобілях попередня влада наварила собі сотні міліонів гривень, теперішньої влади заслуга тільки в тому, що автомабіль, який вже був закуплений для нашої області не нею, вона передала нашій області, нашому району.
Відповісти
2014.04.13 18:54 -
Ігор Бадюков (25)
0 0
Так про те і мова, що саме нашому району, а не іншому. А був би при владі Рижук Малину цієї машини не бачити як свої вух. В кращому випадку «подарували» б стару списану машину із обллікарні, а нові пішли б за іншим призначенням,і за це Стельмах ще б ж... цілував рижуку на знак вдячності
Відповісти
2014.04.12 20:21 -
Инкогнито (10)
0 0
ВАСЯ ти пяний,чи ти серйозно стосовно влади,ти добре подумав перед тим як висловлювати таки коментарі,чи ти не настоящий Фе. і знову будеш розповідати про не вловимих хакерів.Ми так розуміємо що дзвінки від керівництва тебе ні чого не навчили !
Відповісти
2014.04.12 15:54 -
Ігор Бадюков (1)
1 0
Чув, що це перший із перших і поки що єдиний автомобіль на усю область. Схоже, новий губернатор, на відміну від регіонала Рижука, прихильно ставиться до Малина. У ОДА говорять, це заслуга його побратима і товариша Поліновського. Не дарма ж став радником Кізіна. Тепер, хочеться вірити, гроші у наше містечко рікою потечуть….
Відповісти