Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

12.05.2015
Малин

Малинський міський голова в складі групи, що буде ділити область


6 травня було прийнято спільне розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради №139/18 «Про внесення змін до складу регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області».

Такі зміни було внесено для врахування інтересів територіальних громад. Отож, віднедавна до складу робочої групи було включено представників органів місцевого самоврядування області, зокрема, міського голову Малина Олексія Шостака.

Попередньо міський голова в ході особистих зустрічей з головою обласної державної адміністрації Сергієм Машковським та головою обласної ради Віталієм Французом висловив серйозну стурбованість появою на інформаційних інтернет-ресурсах області карти з межами адміністративно-територіальних округів, де Малин – економічно самостійне місто обласного значення з розвиненою соціальною інфраструктурою — просто «розчинилося» в межах Коростенського округу. При цьому думку громади міста взагалі не було враховано, що, зрозуміло, викликало невдоволення багатьох малинчан.

Міський голова висловив настійне бажання особисто працювати у складі робочої групи, аби представляти та захищати у разі необхідності інтереси громади Малина.


Очільники міста та району заручилися підтримкою депутатів обласної ради у захисті інтересів громад Малинщини

13 травня він візьме участь у засіданні робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області, яке відбудеться у Конгрес-центрі Житомирського інституту медсестринства.

Про результати наради ми повідомимо малинчан відразу після її завершення.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.13 08:41 -
Ольга Гура (3)
0 0
Трохи не по темі, але не купуйтеся на "нові" старі обличчя, або ще дещо про мера Ірпеня Володимра Карплюка http://kiev.pravda.com.ua/publications/555203c7b5fc4/
Відповісти
2015.05.13 09:00 -
Ольга Єсипчук (4)
0 0
читали про його квартиру і партію. Хто як може так і лізе в політику, Ви думаєте в нас не так?
Відповісти
2015.05.13 09:58 -
Ольга Гура (5)
0 0
Чесно кажучи, не знаю, можу лише здогадуватися. Я взагалі не розумію, яким чином здійснюються такі міліонні оборудки, і громади при цьому не в курсі, як і чому їхнє майно опиняється в далеко не завжди чистих руках. Тому і говорять грамотні юристи, що починати будувати країну треба з інвентаризації усього наявного в державі майна, громада повинна знати, що і де у неї є, які землі і майно кому належать, щоб усе було відкрито і прозоро. Тоді буде обмаль шансів різним дерибанщикам за рахунок розкрадання держави приходити до влади. Як це здійснити технічно? Думаю, в межах однієї малої громади це зробити значно легше, ніж в межах усієї країни. Тому починати треба з малого. Є місцеве кадастрове бюро, воно володіє усією інформацією , кому що у місті належить, ця інформація має бути внесена у єдину базу даних, до якої у кожного громадянина має бути доступ. Але сам закон про створення такої бази даних і доступ до неї має бути прийнятий на рівні ВР.
Відповісти
2015.05.13 10:24 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
Розказать як це робиться в малині??? Купляє приміром сільська рада меблі, Стіл за 10тисяч, коли він реально 5 тис. коштує, перераховує кошти( 10 тис) на фірму свого кума, той продає тей стіл, 5 тис залишає собі кум і 5 віддає сільському голові. Або є така гарна штука як обнал. купує або фірма собі "УСЛУГИ" за 100 тис, приміром маркетингові, перераховує гроші фірмі какашці. та фірма обналічує і віддає директору за відсоток ці 100 тис, в ітоге - фірма несе більші витрати, бо маркетингові послуги - це витрата , звідси сплачує менше ПДВ на 20 тис і менше податку на приибуток близько 14 тис*( це податкові "ями" ) ці всі схеми кришують і підприємці а більше всього податкова... Думаєте це так важко організувать? навпаки це досить прибутковий бізнес по відмиванню грошей
Відповісти
2015.05.13 11:16 -
Ольга Гура (9)
0 0
Тоді цілком зрозуміло, звідки беруться гроші на створення усе нових і нових політичних партій і участь у виборах. І у реально чесної та порядної людини пройти серед шахраїв до ВР мінімум шансів, це просто Майдан створив соціальні ліфти, коли туди змогли пройти окремі нові незаплямовані обличчя.
Відповісти
2015.05.13 11:21 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
та яке там ВР, коли в малині то ж саме, таке ж само відмивання, може просто в менших розмірах, в ВР сидять більш ті хто лобіює чужі інтереси, хто на цьому заробляє гроші. Хоча це теж свого роду відкати, мені цікаво ще чи Порошенко вето не наклав на мораторій на вивезення кругляка, а то мовчать,а термін підписання вже й пройшов, Ви з цього приводу нічо не чули?
Відповісти
2015.05.13 11:22 -
Ольга Гура (11)
0 0
Ні, не чула.
Відповісти
2015.05.13 10:57 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
За аналогічною схемою київські чиновники купували будматеріали і оплачували роботи під час капремонту палацу "Україна" в 90-х роках.Ціна віників,наприклад,складала,якщо не помиляюсь,близько 500 грн. за 1 штуку. На базарі такий віник тоді коштував 1 грн.(ціни 90-х років! ) Це перше,що спало на думку. Така схема дерибану народних грошей не нова,не тільки в Малині застосовується і не в Малині придумана.Таке відбувається у всій країні.Скільки таких оборудок виявила Рахункова Палата ! Нічого не допомагає.Але це найпростіший спосіб отримати легкі,швидкі і дармові гроші. Щось мені підказує,що до теперішнього часу чиновники придумали більш складні схеми.Та так,щоб і не підкопався ніхто...
Відповісти
2015.05.13 11:05 -
Ольга Єсипчук (8)
0 -1
та й до минулих підкопаться декому важко, рішення одне - робити відкриті тендери з рівними правами учасників, але й тут у нас все туго
Відповісти
2015.05.12 22:26 -
Степан Бандера (2)
0 -1
Ми бачимо по фото хто у нас все народне, громадське і комунальне ділить без громади.
Відповісти
2015.05.12 22:25 -
Степан Бандера (1)
0 0
Ділити він любить , як наркоман наркоту !
Відповісти