Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

14.05.2015
Малин

Малину та району запропоновано об’єднатися, проте остаточне рішення — за громадами


13 травня у приміщенні Конгрес-центру Житомирського інституту медсестринства, під керівництвом голови ОДА Сергія Машковського та голови обласної ради Віталія Француза, відбулося перше засідання регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області, в якому взяв участь Малинський міський голова Олексій Шостак.

На засіданні керівники районів представили попередні плани об’єднання територіальних громад.

В ході шестигодинних, іноді гострих, дискусій містам обласного значення, в тому числі і Малину, запропоновано здійснити об’єднання в межах існуючих районів. Остаточне бачення щодо об’єднань усі райони мають сформувати до 18 травня, після чого перспективний план розглянуть постійні комісії обласної ради з наступним затвердженням його обласною радою. Пленарне засідання її планується провести 28 травня.

Вчасне затвердження (до 1 липня) перспективного плану є передумовою отримання областю 120 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку та подальшим розподілом цих коштів між утвореними громадами.

В будь якому випадку остаточне рішення про об’єднання мають приймати як міські, так і сільські та селищні територіальні громади.

Джерело:malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.19 17:17 -
Ольга Єсипчук (42)
0 0
Задрали ці реформатори . а ще більше експерди малинські.
Відповісти
2015.05.19 22:13 -
Юрій Смалюк (48)
0 0
Олю,якщо вам немає що сказати по суті піднятої проблеми,і вас так "задрали",то можете не читати -ніхто вас не заставляє це робити.А якщо і пишете щось,то пишіть,будь ласка,щось конкретне по темі,а не лише б висказати своє "фе".Займатись критиканством усі гаразд,а запропонувати щось цікаве,але своє,вибачте,у вас поки що не зовсім виходить,якщо не сказати більше-зовсім не виходить.Тому,повторюсь-не подобається-не читайте і пишіть в іншій темі.
Відповісти
2015.05.20 08:53 -
Ольга Єсипчук (53)
0 0
розводить балачки, і мірятись цюцюрками, то діло не достойне мене, ізвініте, розвели балаган як бабки на лавці, семок підкинуть?
Відповісти
2015.05.19 18:47 -
Малинський (45)
0 0
Не ображайте, це нічого не дасть. Малинчани мають консолідуватись і відстоювати своі інтереси. Жаль що в нас все відбувається поспіхом необдумуючи і нікого не питаючи. Яка ж це тоді демократія? Потрібно рахуватись з громадою, бо людина це найбільша цінність і всі перетворення потрібні заради блага а не в ущерб
Відповісти
2015.05.20 08:55 -
Ольга Єсипчук (54)
0 0
"Малинчани мають консолідуватись і відстоювати своі інтереси." - це на малинІнфо малось на увазі?
Відповісти
2015.05.20 11:47 -
Малинський (66)
0 0
Це малось на увазі малинчани, тобто громада місто в т ч і люди які відвідують Інфомалин
Відповісти
2015.05.19 22:59 -
Юрій Смалюк (51)
0 0
То що ти пропонуєш-провести місцеві референдуми, громадські слухання, консультативне опитування? Що? Треба діяти. І діяти швидко, бо з кожним днем втрачається дорогоцінний час для реформ.І так вже цілий рік розкачуємось. Нехай спочатку це буде не зовсім правильно зроблено - пізніше буде виправлятись,але рішення треба приймати вже вчора. Бездіяльність гірша. А людей у своїй більшості, повір, не дуже хвилює як воно там буде називатись- район, повіт, чи ще як по іншому. І ні на які слухання і референдуми люди не підуть. З цього висновок - влада вже сьогодні повинна приймати рішення і діяти,щоб показати,що вона дійсно влада,а не тільки для того,щоб штани протирати...
Відповісти
2015.05.20 10:55 -
Малинський (59)
0 0
1. Вже давно потрібно підготувати продуману логічну концепцію взаємовідносин з сусідами округу. В пропозиції повинно бути максимум позитиву і мінімум з часом( коротким) пробем які вирішаться. З цією пропозицією іхати в першу чергу до Радомишля, запросивши депутатів та голів всіх рівня Радимишльщини. Для того щоб підключити і Брусилів, в Радомишлі потрібно буде створити Центр №2 всіх адмінпослуг, де будуть всі представництваб щоб було зручно як Радомишлю так і Брусилову. Запропонувати план розвитку округу починаючи з віддалених селБ а не з МалинаБ бо сильний центрБ якщо на всій території порядок. Радомишль же буде розвиватись разом з Малином. Народичі теж потрібно запрошувати і Черняхів. Пропонуючи рівноправя на великий вплив іхнього голосу на розвиток округу. Разом з Столяром розробити реальний графік частого курсування автобусів. Кожну годину автобус має іхати з брусилова до народич і назад. Доповнити Черняхів-Малин Народичі . Лікарні не закртивати а оптимізувати і під професійні терапевтичні відділення. Медиків професілоналів забрати в Малин. Умова реорганізації в пропозиціїї-ні одного скороченого місця а реорганізація і зміна профіля. РівноправяБ розвиток з краю до центраБ низьки тарифи на перевезення (можливо з компенсацією з бюджету) Передвижний ринок базар по містам. Ми з Радомишлем повязані і будем розвиватись разом а до нас приєднаються Черняхів і Народичі і меншим перший розвиток повинні забезпечити. Такі ж поїздки терміново потрібні в Черняхів Народичі Володар Волинський але вже разом з делегацією від Радомишля.
Відповісти
2015.05.20 11:16 -
Юрій Смалюк (62)
0 0
Ну навіщо отакі "імперські" замашки? Маю на увазі збирання сусідніх земель навколо Малина. Та не будемо ми "розвиватись разом".Ми повинні дбати про Малин і на цьому крапка.І не так важливо будемо повітовим містом,чи ні.Ну які спільні інтереси у нас з радомишлянами? Для чого тулити всіх до кучі,коли кожне місто і кожне село має свої,відмінні від інших , можливості,потреби і проблеми? Невже ми не можемо бути автономними? Для чого нам проблеми інших міст? Та нам би хоч з своїми справитись! Чи ти думаєш,що гуртом і батька добре бити? Та це не та ситуація. Кожен населений пункт (місто це чи село) повинен мати свою раду і тільки свій бюджет.Ніяких спільних інтересів.Ніяких районних чи повітових рад.
Відповісти
2015.05.20 11:22 -
Малинський (63)
0 0
Нас поставили перед фактом, і вибір у нас невеликий, не станучи повітовим центром автоматично станем донором іншому місту-Коростеню. Практика в світі показує що більшість міст які не відіграють адміністративної ролі і напорядок менші в уій ролі не будуть інтенсивно розвиватись по відношенню до тих центрів. Тому, якщо ми дбаємо про малин мусимо лізти з шкури щоб стати цим центром. Забув коли ми були в Радомишльському повіті. Час настав для нас!
Відповісти
2015.05.20 11:48 -
Юрій Смалюк (67)
0 0
Коли ми були в Радомишльському повіті,то мене ще ,як кажуть,і в проекті не було,тому пам"ятати про те не можу...В Чехії,наприклад,мало не в кожному селі є спортивні майданчики,льодові ковзанки...і вони не є повітовими чи районними центрами.З розвитком інтернет-технологій перевага адміністративного центру нівелюватиметься.Бо що таке адміністративний центр ? Це,в першу чергу,низка державних установ зі штатом чиновників,до яких потрібно потрапити,щоб вирішити якісь свої проблеми.Та це вже вчорашній день.В майбутньому і ця проблема відпаде.Головне-це створювати нові робочі місця і через збільшення надходжень від податків,які в більшій своїй частині повинні залишатись на місцях,вирішувати свої проблеми і фінансувати свої проекти.
Відповісти
2015.05.20 12:20 -
Малинський (70)
0 0
і ще це місто навкруги якого будуть відновлятись всі підїзні дороги регіонального значення. А в іншому разі тільки одна варшавка. А на Радомишль як кажуть травою поросте.
Відповісти
2015.05.20 12:19 -
Малинський (69)
0 0
а на сьогодняшный день- це мысто яке буде надавати 95% адмыныстративних послуг, та мысто яке буде мати повноцынну лыкарню зы всыма выддыленнями. Якщо ны то хоспыс чи просто розбиты выкна в лыкарні До Европи ще треба буде трохи 10-20 років попрацювати. А там вже можна подумати-відказатись від центру повіту, чи ні.
Відповісти
2015.05.20 13:32 -
Юрій Смалюк (72)
0 0
На рахунок лікарні-це якраз розрахунок на гроші з Києва чи Житомира.Тобто,буде Малин повітовим містом-будуть гроші на лікарню у вигляді субвенцій чи субсидій.А не буде повітовим,то не буде. Вона вже у нас є .Що змінюється з фінансуванням тієї ж лікарні ? Всеодно потрібно розраховувати на свої сили,а не чекати подачку з центру.Яка ж тоді в біса це децентралізація? Якщо ми самі будемо спроможні утримувати лікарню,то яка нам різниця-будемо ми повітовим центром,чи ні? Адже і в першому і в другому випадку ніякий Київ чи Житомир Малину нічого давати не повинен.То в чому тоді фішка бути центром повіту? Тільки щоб це вважалось престижним? Дивіться усі які ми поважні! Ми повітовий центр! Поясни,звідки візьмуться гроші на лікарню,якщо ми будемо повітовим центром і чому їх не буде,якщо таким центром не будемо за умови,що ні Житомир,ні Київ Малину нічого не даватимуть? Задача з другого класу.
Відповісти
2015.05.20 14:18 -
Малинський (73)
0 0
В випадку центру і збереження+ розширення відділень лікарні фінансування надходить як на кількість лікарень обєднаних районів, за мінус утримання терапевтичних відділень в містах округу. Якщо ми входим в Коростенський округ то у нас фінансування йде тільки на терапевтичне відділення, решта закриваєм і починаєм добудову в Коростені 7 поверхового будинку майбутньої лікарні округу. В випадку приєднання до Малина районів їм будувати нічого не потрібно. В цьому і є плюс Малинського округу, якщо дадуть зелене світло ті начебто реформатори. Якщо фінансування буде надходити з загальнодержавного бюджету то теж з розподіленням коштім по принципу як пояснював. А за лікарнею тягнеться утримання в належному стані вулиць та доріг госпітального округу та інша інфраструктура. Це дуже серйозні зміни або в добру сторону, або в занепад такої великої лікарні. Таких в майбутньому округу немає ні в кого. Навіть коростеню ще потрібно будувати, він і збирається добудувати шляхом перерерозподілу коштів (більших) як для центру. Так що ті лікарі яких попросять розрахуватись в звязку з оптимізацією, нехай купляють рукавички, шпателі затири , купляють квиток на коростень і будують інтенсивну лікарню. Це для малина шлях на 100 років назад!!!
Відповісти
2015.05.20 19:48 -
Юрій Смалюк (74)
0 0
Знову мова зайшла про фінансування з Києва.Таку практику потрібно припиняти.Навіщо забирати в держбюджет більшу частину податків,щоб потім їх повертати назад? Де логіка? Думаю,що на сьогодні відбувається приблизно так : в дежбюджеті акумулюється левова частина усіх податків і зборів.З них в першу чергу фінансуються витрати столичних чиновників усіх рівнів за принципом "витрачу стільки,скільки забажаю".Тоді те,що залишається після задоволення їх бажань перекидається назад в регіони у вигляді субвенцій і дотацій.Хибна практика,яка забезпечує купку високопосадовців за комуністичним принципом - "от каждого по возможности,каждому по потребности".Всі інші фінансуються за зворотнім принципом.Тому повторюю запитання : звідки візьмуться гроші на лікарню,якщо ми будемо повітовим центром і чому їх не буде,якщо таким центром не будемо за умови,що ні Житомир,ні Київ Малину нічого не даватимуть? Умова бездотаційності повинна бути виконана обов"язково. В ній закладена суть задекларованої децентралізації - ні в кого нічого не просити і не отримувати,забезпечувати себе самостійно,не сподіваючись ні на яку допомогу.Якщо в цьому випадку Малин спроможний буде утримувати ту ж таки лікарню,то яка різниця-будемо ми повітовим містом,чи не будемо.Адже головне не статус міста,а щоб в міській казні миші не вішались...Чекаю пряму відповідь на задачу. І не потрібно ставити більше ніяких додаткових умов.Як в школі.Вважай,що це твоє домашнє завдання.
Відповісти
2015.05.20 22:34 -
Малинський (75)
0 0
розкладем на сірниках. Малин витрачає на утримання лікарні 5 коійок. А потрібно витрачати 9 копійок на повноцінне утримання всіх відділень лікарні в тому числі на терапевтичне 2 копійки. Радомишль і Черняхів витрачають по 4 копійки в тч на утримання терапевтичного по 2 копійки. Народичі витрачають 3 копійки в тч на терапевтичне 1 копійку. В разі обєднання цих населених пунктів з Малином, проходить оптимізація. У них залишається тільки терапевтичні відділеня і вивільняються кошти на утримання однієі професійноі розрахованоі на більший потік лікарні в Малині де акумулюється загальний фонд 2+ 2+2+5=11 копійок' з яких на утримання йде 9 копійок і 2 копійки на розвиток і вдосконалення. Так само розмова йде і про утримання шкіл амбулаторій в обєднаних громадах. Краще 1 професійну аніж 10 дотаційних. Оптимізація. Ця модель устаріла. Тільки треба розуміти що Малин може претендувати з громилою лікарнею надавати такі послуги, в тей час як ні Радомишль ні Брусилів ні Черняхів тим паче Народичі не мають що запропонувати. В випадку Коростенського округу Малин втрачає лікарню і статус міста що розвивається Перспектива відкриття хоспісу чи ще щось інше. Потрібно розуміти що наш регіон постраждалий від чорнобиля, люди хворіють серйозними захворюваннями і лікарня будувалась і з цих теж розрахунків, те що політично зняли чорн зону фейк. Людям потрібна надійна медична опора яку ми зможемо надати ще 4 районам. Цей потік наш ключ розвиватись Дай Бог щом ми змогли
Відповісти
2015.05.20 23:13 -
Юрій Смалюк (76)
0 0
Як бачимо,окремо ні в кого не вистачає коштів на утримання лікарні. Це означає,що потрібно спільно фінансувати цю установу. Ось тут і з"являються так звані сумновідомі "спільні інтереси" і потреба мати якусь "спільну" (повітову) раду . А як відомо,що гуртове-то чортове. Справа залежатиме тоді не тільки від Малина,а й від усіх районів. А потрібно,щоб Малин сам витрачав 11 копійок при потребі 9. А у випадку 2+2+2+5=11 у семи няньок дитя буде недоглянуте . Депутати-радомишляни, наприклад,будуть не в захваті виділяти гроші на лікарню,яка знаходиться не в Радомишлі. Для них краще щось маленьке,але своє. Те ж саме стосується усіх інших. За формули : один населений пункт = одна місцева рада повноцінна лікарня функціонуватие тільки в тому місті,яке самостійно буде спроможне утримувати таку установу.Інші нехай тоді утримують об"єкти в тих розмірах,на які вистачить коштів. Спільне фінансування - це шлях в нікуди.
Відповісти
2015.05.19 21:03 -
Ольга Єсипчук (46)
0 0
Це Ви тут балачками шось відстоюєте?
Відповісти
2015.05.19 22:33 -
Малинський (49)
0 0
так-Малин і малинчан
Відповісти
2015.05.20 08:59 -
Ольга Єсипчук (55)
0 0
краще під двором підмітіть та паркан побіліть.
Відповісти
2015.05.20 10:34 -
Малинський (56)
0 0
в мене порядок
Відповісти
2015.05.20 10:53 -
Ольга Єсипчук (58)
0 0
то сусідам допоможіть ще
Відповісти
2015.05.20 10:53 -
Ольга Єсипчук (57)
0 0
то сусідам допоможіть ще
Відповісти
2015.05.20 10:59 -
Малинський (61)
0 0
Сусіди тягнуться за мною самі. У нас порядок. А ви краще займайтесь чимсь реальним та самі спочатку робіть те що кажете бо сумніваюсь що у вас так все добре
Відповісти
2015.05.20 10:59 -
Малинський (60)
0 0
Сусіди тягнуться за мною самі. У нас порядок. А ви краще займайтесь чимсь реальним та самі спочатку робіть те що кажете бо сумніваюсь що у вас так все добре
Відповісти
2015.05.20 11:37 -
Ольга Єсипчук (64)
0 0
я плачу гроші за те що в нас прибрано , і в нас вбирають, на відміну від малина.
Відповісти
2015.05.20 11:46 -
Малинський (65)
0 0
Інший підхід. Не смічу. той не потрібно прибирати!
Відповісти
2015.05.20 11:59 -
Ольга Єсипчук (68)
1 -1
а ще у вас - тріпаю язиком- бо є
Відповісти
2015.05.20 12:21 -
Малинський (71)
0 0
Щастя здоровя, удачі!
Відповісти
2015.05.19 10:41 -
Малинський (40)
0 0
У Полщі теж кількість повітів при адмінреформі відносно планів уряду дещо збільшилась, тому що ми не при диктаторах живемо а в демократичному суспільстві, і нічого страшного в цьому немає, якщо зявиться повіт з центром в Малині, маючи і економічні і історичні підгрунтя
Відповісти
2015.05.19 10:35 -
Малинський (39)
0 0
Загалом, за даними Житомирської ОДА, в Україні буде утворено 100 повітів – об’єднаних територіальних громад. Передбачається, що центром кожної такої громади повинні виступити місто обласного значення, райцентр або населений пункт, який має розвинену інфраструктуру, лікарню і розташований, як правило, найближче до географічного центру об’єднаної громади. Така громада надаватиме 95% усіх послуг, які зараз громадяни отримують в районі.
Детальніше читайте на УНІАН: http://decentralization.unian.ua/1067903-jitomirska-oblast-pochinae-robotu-z-detsentralizatsiji.html
Відповісти
2015.05.18 13:00 -
Степан Бандера (37)
0 0
Кожен я бачу хто в ріст вище лопуха вже кроїть Україну.
Шлях є безболісний про який я писав. Все інше РУЇНА і КІНЕЦЬ врядуванню !
Відповісти
2015.05.16 22:08 -
Юрій Смалюк (23)
1 0
Взагалі не так вже й важливо скільки місцевих рад усіх рівнів залишиться в Малинському районі і чи буде сам Малин повітовим містом,чи ні,бо від перестановки доданків сума не зміниться,від зміни назви з району на повіт також нічого не додасться.Сільські громади як були дотаційними,так ними і залишаться і занепад таких територій продовжиться,якщо докорінно не змінити бюджетний і податковий кодекси,якщо і надалі формувати бюджети "навиворіт"-спочатку високопосадовці в Києві формують свої та потрібним (підконтрольним) їм структурам видатки за рахунок доходів,що заробляються на периферії,а потім,те що залишилось від тих доходів віддають тим,хто їх і заробляє.Нонсенс.Повинно бути навпаки.А такі ланки,як районні і обласні ради однозначно потрібно скасувати,бо вони навіть не є представницькими органами місцевого самоврядування в прямому розумінні цього слова.Кого вони представляють? Це рудимент ще радянської системи.Які можуть бути спільні інтереси,скажімо,у громад Українки і Слобідки?Невже ці села самостійно,без усіляких посередників,звичайно,за умови володіння усім майном,включно із землею і правом розпоряджатись їм на власний розсуд,не зможуть вирішити своїх нагальних питань саостійно? Їм так потрібна нянька у вигляді районної ради?
Відповісти
2015.05.17 22:26 -
Малинський (26)
0 0
В такому разі не важливо що нас називають малинчанами...
Відповісти
2015.05.17 19:17 -
Григорій Шитюк (25)
0 0
обласні та районні ради по суті дерибанять гроші... хочу бодай від когось почути, навіщо після реформи у Малинському (на приклад) районі такий суб"єкт влади як районна рада...? я більше споглядаю варіант коли залишаться міські та сільські ради і адміністрації президента з чіткою вертикаллю. ІМХО звичайно.
Відповісти
2015.05.17 22:58 -
Юрій Смалюк (28)
0 0
Порошенко ще рік тому задекларував намір скасувати районні і обласні адміністраціі
.То про яку "чітку вертикаль" може йти мова?До речі,Гриша,не так давно в коментарях до подібноі теми я так і не дочекався від тебе відповіді : то до якоі гілки влади належить прокуратура? Нагадаю- я запропонував щоб після скасування держадміністрацій саме на прокуратуру покласти обов"язки нагляду за дотриманням законів місцевими радами,а не на якогось представника Президента,навіть якщо його й назвати префектом.Від назви суть не змінюється.Ти наголосив тоді про неприйнятність такоі формули,мотивуючи це порушенням системи противаг різних гілок влади.От я й запитав-то до якоі гілки влади належить прокуратура,а до якоі держадміністрація (префектура)? Навіщо плодити нікому непотрібні структури (префектури наприклад) якщо іх функціі можуть виконувати вже існуючі?
Відповісти
2015.05.17 23:27 -
Григорій Шитюк (30)
0 0
я і сьогодні скажу теж саме: тобі потрібен такий собі монстр, який усім батоги та плюшки роздає? якби ти вчора з Польщі приїхав, я б тобі розповів, чому не слід на прокуратуру перекладати нові повноваження... бо вона ледь і з тим що є справляється! думаю тобі без зайвих пояснень зрозуміло? :)
в моєму розумінні прокуратура відповідає за дотримання законності, а голова держадміністрації (у майбутньому - префект) - то є представник виконавчої влади.
Відповісти
2015.05.18 00:47 -
Юрій Смалюк (35)
0 0
Звідки така обізнаність про прокуратуру : "...вона ледь і з тим що є справляється!"? Хіба не краще збільшити її штат,якщо не справляється,чим створювати якусь нову структуру-префектуру? Та відправ зараз у довготривалу відпустку всю держадміністрацію-ніхто і не помітить цього і життя продовжуватиметься.Те ж саме буде і з префектурою.Вони потрібні були тоді,коли все було державне.Сьогодні назви мені ті державні установи,підприємства,організації,які потребують державного управління на районному рівні? Тоді навіщо вони взагалі ? Те ж саме можна сказати і про майбутні префектури.
Відповісти
2015.05.19 17:32 -
Григорій Шитюк (43)
0 0
якщо ти більш обізнаний, дай просту відповідь на просте питання: коли все так чудово вибудувано на сьгоднішній день у нашій державі, якого біса Україна погрязла в корупції як не одна інша країна у Європі... якого біса розкрадається швидше ніж заробляється? як можна побороти корупцію, коли ти пропонуєш передати всі контрольні функції одній силовій структурі? та нехай там найкращі люди працюють - їх згори "нагнуть" і заставлять заробляти гроші... ти з іншої планети, щоб тобі це пояснювати???
Відповісти
2015.05.19 22:46 -
Юрій Смалюк (50)
0 0
В справах прокуратури я обізнаний не більше тебе,тому отак як твоє : "...вона ледь і з тим що є справляється!.." не пишу,бо не знаючи ,не можу так огульно стверджувати. Це перше. Друге : оте твоє "просте" запитання є якраз дуже складним. (це ти так пожартував про його простоту?).Передавати всі контрольні функції одній структурі я не пропоную.Я пропоную не плодити нових структур.Ще окрім прокуратури є Рахункова палата,ДФС (податкова) ,КРУ,фінінспекція та ін.Перевіряючих структур вдосталь і вони просто повинні виконувати свої функції і не перекладати їх на префекта,якого ти хочеш бачити таким собі жандармом,який би бив по руках чиновникам з місцевого самоврядування.Ти пропонуєш : "...здається, то повинен бути представник президента у регіоні, представник держави, у функцію якого повинно входити відстоювання інтересів держави...".Це загальна фраза.Яким чином відстоювати ті інтереси і в чому вони полягають? Ти знаєш що таке держава,про яку так піклуєшся?
Відповісти
2015.05.17 23:41 -
Юрій Смалюк (31)
0 0
Нехай так.Тоді виникає питання-які функції будуть у того префекта,якщо пропонується всю владу передати місцевим радам? Тільки для того,щоб плодити нікому непотрібні посади? Навіщо тоді ота "чітка вертикаль"? По великому рахунку я прихильник парламентської республіки із скасуванням інституту президентсва.Якщо його залишати,то тоді скасувати посаду прем"єр-міністра і тоді Президент повинен очолювати Уряд.Правильно ти сказав-прокуратура відповідає за дотриманням законності,а представник виконавчої влади чим буде займатись,коли місцеві ради сформують свої виконкоми? Чим?
Відповісти
2015.05.18 00:13 -
Григорій Шитюк (32)
0 0
здається, то повинен бути представник президента у регіоні, представник держави, у фунцію якого повинно входити відстоювання інтересів держави... я так розумію у противагу місцевим кукловодам (майбутнім ахметовим та коломийським), що будь-яке рішення протягнуть і через сесію відповідної ради і через виконком... у моєму розумінні такі собі чиновники "швидкого реагування" на місцях. ІМХО
Відповісти
2015.05.18 15:18 -
Юрій Смалюк (38)
0 0
Так для цього й існує прокуратура,щоб реагувати на порушення чинного законодавства усіма суб"єктами управління.В тому числі і місцевими радами і їх виконкомами.В тому числі і через подання до суду.А що той представник Президента? Побачив порушення з боку місцевої ради- і всеодно звертається в прокуратуру,а не до суду напряму.Так навіщо ота додаткова ланка?
Відповісти
2015.05.18 00:20 -
Юрій Смалюк (34)
0 -1
Які інтереси держави?Чому цим не може займатись прокуратура?
Відповісти
2015.05.19 17:37 -
Григорій Шитюк (44)
0 0
то чому вона власне цим не займається... або робить це не достатньо ефективно? чому до кожного чиновника є своя такса? чому кожна посада у органах влади оцінюється у певних цифрах в американській валюті? ти дійсно такий наївний...???
Відповісти
2015.05.19 22:05 -
Юрій Смалюк (47)
0 0
Гриша,а префектура,по твоєму ,буде така біла та пухнаста? Ну звідки така впевненість? То хто з нас наївний?
Відповісти
2015.05.15 19:24 -
Степан Бандера (19)
0 0
Єдино правильний шлях до Європи , знищення бюрокрадійської системи та скорочення на хабарниках , дублуючих, паразитуючих посадах і бюрокрадах мільярдні видатки - це просто ліквідація обласних і районних рад.
Все інше гра корупційної братії і власній "пісочниці" аби зберегти посади та корупційну державну машину. Села взагалі вимруть , а через десяток років і Україна.
Тількі підмазані можновладцями сліпці не бачать що банда тягне Україну в повну прірву аби лише збережти корупційну машину.
Відповісти
2015.05.15 17:23 -
Малинський (13)
0 0
Якщо нам запропонували об.єднати Малин з Малинським районом, то згоджуйтесь в обмін на повітовий центр з повітом №5 в області. А ще важливо приєднати найближчі села Гамарня Слобідка, МАЛИНІВКА, ЮРІВКА, ГРАНІТНЕ УКРАЇНКА-в цьому ключ розвитку Малина-вихід на трасу Київ-Ковель (в майбутньому) Але архіважливо стати повітовим центром, інші формати друге питання
Відповісти
2015.05.16 09:56 -
Степан Бандера (21)
0 0
Ну і кадри ! Слобідська , Малинівська та Українківська ради краще увійшли б до меж міста . Тоді і інвестицій було б більше !
Та профанація задля збреження непотрібних , паразитуючих , бюрократичних надбудов і збереже схем та посад нас не тільки ще більше віддалить і розсмішить цивілізований , з здоровим глуздом світ а і зруйнує Україну.
Вороги при владі те що називають боротьбою (наприклад з корупцією) перетворюють на захист ( найкорупційнішим структурам дають повноваження не боротись з нею а робити її ще міцнішою, створювати власний хабар-бізнес) , запрошують молодих світових економістів , реформаторів аби ті за місяці витягли до Сєні і Петі з братками світові кредити і допомогу а потім женуть їх в шию ,аби ті не контролювали і не були свідкали мільйоних крадіжок, вони влаштовують перекроювання тереторії перетворюючи слово реформа на руйнування.
Якщо цей антинародний , антидержавний злочин пройде , то де було місцеве Самоврядування з бюджетом буде сидіти смотрящий староста як при окупації.
Мета масонів іх підлизувачів та мародерів знищити українство та Україну.
В нас навіть за козаччини були ради різних рівнів , а побачите що станеться тут через два роки.
Оці псевдореформи призведуть до не бутафорної а справжньої революції з знищенням класу олігархів , казнокрадів,латифундистів та хабарників . Якщо силою їх не знищити то вони знищать світову націю українців і передадуть москалям Богом дану нам землю.
Відповісти
2015.05.15 23:19 -
Григорій Шитюк (20)
0 0
який №5... які торги, з ким? коли вже всі спустяться на грішну землю?
Відповісти
2015.05.16 18:05 -
Малинський (22)
0 0
Незрозумілі дії псевдореформаторів забули поділитись з пятим по величині містом в області з статусом міста обласного значення, Гриша, Малином. Малин має бути одним з пюяти повітів Житомирської області.
Відповісти
2015.05.17 19:11 -
Григорій Шитюк (24)
0 0
ти читати вмієш? 4 повіти на Житомирську область чотири - крапка.
Відповісти
2015.05.17 22:27 -
Малинський (27)
0 0
Якщо хтось написав то ще не значить що реалізується в життя тому що остаточне рішення приймають громади
Відповісти
2015.05.17 23:17 -
Григорій Шитюк (29)
0 0
які в біса рішення, які громади... а гроші під ці рішення просити у держави? та наші громади не спроможні на елементарне... а ти про державний устрій. рішення вже прийнято - 4 повіти у Житомирській області. тапер діло за малим: роздерибанити цю саму область умовно кажучи на чотири частини...
я вже тижні зо два тому писав (коли тільки підняли цю тему) - об"єднуватися повинні рівні... не потрібен заможному Житомиру зубожілий Радомишль, що буде постійно у ролі бідного родича з протягнутою рукою... натомість, нинішні керманичи не можуть розпрощатися з рожевими окулярами і мріють про якісь там дотації, обіцянки-цяцянки. а ти мені "громада буде вирішувати"... що і коли та громада вирішувала???
Відповісти
2015.05.18 09:33 -
Малинський (36)
0 0
Гриша, за тебе все вирішують. Сиди і жди свого приговору
Відповісти
2015.05.18 00:18 -
Юрій Смалюк (33)
0 0
То по твоєму дотаційні регіони,які ніхто не хоче,повинні самі вирішувати свої проблеми?Є така байка Крилова "Квартет".Там у відомих персонажів ніяк не виходило заграти щоб вони не робили і як би не мінялись місцями.Так і в нашому випадку-нічого не зміниться без реформи податкового і бюджетного кодексів. Залишаться рйони,чи назвуть їх повітами-грошей в місцевих бюджетах не додасться.І навіть якщо"заможний Житомир" залишиться сам,а "зубожілий Радомишль" об"єднається з таким же бідним,як сам,то нічого доброго з цього не вийде.Не можна довго бути багатим(Житомир) і жити серед бідних (Радомишль).Дотаційних регіонів не повинно бути взагалі.Не потрібно видумувати велосипед.Для початку потрібно позбутись районних і обласних рад і держадміністрацій.Всю повноту влади і право розпоряджатись землею,лісами,майном передати місцевим радам.Час покаже - яка громада спроможна,а яка ні.Це як природний відбір.Якщо громада,маючи у своїй власності землю,нерухоме майно,ліс тощо і розпоряджаючись нею,не зможе себе забезпечити сама,то тоді шукатиме сильнішого сусіда.Якщо і це не допоможе-ну тоді вибачте...В державній власності треба залишити лише дороги обласного і міжнародного значення,водні об"єкти і споруди.Все інше повинно належати громадам.
Відповісти
2015.05.19 16:52 -
Григорій Шитюк (41)
0 0
розказую тобі (та іще декому) популярно... в результаті реформи будуть утворені нові ради, де кожну з громад будуть представляти її обрані депутати. так скажи мені, яке населення у тому ж Житомирі - понад 200 тисяч, а у всьому радомишльському районі хоч 50 набереться...? а скільки таких "бідних районів" зкучкується довкола Житомира чи Бердичева... то хто у таких повітах буде краще лобіювати свої інтереси (погоду строїти), куди підуть бюджети (навіть без дотацій)? є різниця, коли представництво того чи іншого р-ну відрізняється 1-2 голосами чи десятком, що тут не зрозумілого? спустіться вже на землю!
Відповісти
2015.05.19 23:22 -
Юрій Смалюк (52)
0 0
Місцеві ради повинні бути в кожному селі і в кожному місті.І бюджети повинні бути в кожному селі і в кожному місті свої.І ніяких "спільних інтересів",ніяких районних (повітових) і обласних рад і тим паче якихось спільних бюджетів.Оце коротко про найоптимальнішу модель.

Тепер до твоїх слів : що означає "...в результаті реформи будуть утворені нові ради, де кожну з громад будуть представляти її обрані депутати..." мені не зрозуміло.То воно й зараз так є.В чому тоді суть тієї реформи? Якщо це розуміти як одна рада на один повіт і ніяких сільських рад,то це інша справа.В іншому випадку змінюємо тільки назву. Якщо ж одна рада на один повіт,то як вона буде формуватись, яка буде її чисельність,чи будуть представлення в тій раді своїми депутатами всі населені пункти? Питань багато,а відповіді немає. Де формула змін? Чи не буде це та рада,про яку ти пишеш, яка зараз називається районною,а міських і сільських не буде? І назвуть її повітовою?
Відповісти
2015.05.15 17:26 -
Малинський (14)
0 0
ФОРМАТ (Малин+Малинський район)+ повітовий центр в м. Малин повністю влаштовує всіх!!!
Відповісти
2015.05.15 16:41 -
Наливайко (9)
0 0
Для пересічного малинчанина об'єднання нічого не означає. Нехай чінуші не тримаються за крісла. Малинчанам на чінуш накакати. Якщо буде скасовано декілька десятків посад, то нікому гірше від цього не стане.
Відповісти
2015.05.15 10:35 -
Ольга Гура (7)
0 0
Ще про децентралізацію з погляду фахівців http://pravo.org.ua/publichna-administratsiia/administratyvna-reforma/1878-strakh-vtratyty-vladu-i-strakh-ii-vziaty.html
Відповісти
2015.05.15 16:33 -
Альф (8)
1 0
Добре жить з повним гаманцем. Ніде немає про джерела наповнювання майбутніх бюджетів і систему оподакування громад. Нині маємо обдираловку місцевих бюджетів. Навіть тут автор висловлює пересторогу "У багатьох є підозра, що наша влада хоче використати цю реформу на власну користь; або таким чином, щоб передати на місця повноваження, які важко виконувати центрові, але при цьому не передати фінанси".. Проте ніде не заперечує ці побоювання. Чому я маю думати, що житимемо краще?
Відповісти
2015.05.15 17:53 -
Ольга Гура (16)
1 0
Я теж про це. Скільки не об"єднуй бідні села, краще жити вони не стануть. Ну і друге - скільки повноважень не передавай, а без фінансів повноваження - це майже нуль.
Відповісти
2015.05.15 18:21 -
Малинський (17)
0 0
за рахунок оптимізації є значна економія-це правда. Якщо правильно розпоряжатись коштами-а вони є то користь буде, але при одній умові- не красти
Відповісти
2015.05.15 16:49 -
Наливайко (11)
0 0
Альфонсе, ти кормишся з міського бюджету ? Какав я на тебе. Зекономлять кошти на кількох десятків чиновників, то мені буде радісніше за державу.
Відповісти
2015.05.15 16:44 -
Наливайко (10)
0 0
альфонсе, ти комосшя з місцевого бюджету ? я на маніфестацію за тебе не піду. Піду на маніфестацію проти подібних презервативів.
Відповісти
2015.05.14 15:47 -
Юрій Смалюк (1)
0 0
"...В ході шестигодинних, іноді гострих, дискусій містам обласного значення, в тому числі і Малину, запропоновано здійснити об’єднання в межах існуючих районів..." - як це розуміти? Хто з ким має об"єднатися у тих межах? Якщо в межах Малинського району,то чи не означає це,по простому,що після такого об"єднання у нас замість міської ,районної і багатьох сільских рад залишиться тільки одна-Малинського повіту,а в селах керуватимуть лише сільські голови (старости)? Хто має інші версії того об"єднання?
Відповісти
2015.05.14 19:14 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Такі да! закрутили шось тіпа Яработаю!!!
Ви просто скажіть, буде Малин повітовим містом чи не буде? А скільки там до нього сел притулиться то другій вопрос
Відповісти
2015.05.14 19:53 -
Альф (3)
0 0
Мова поки що не йде про повіти. Повіти - це другий поверх отого курятника, який як-небудь і з чого небудь ліплять. Ну не скажи, скільки сел... Давай глянем, яких сел... Якщо Гранітне притулиться, то одне, а якщо Лідовка - то друге...
Відповісти
2015.05.14 20:46 -
Юрій Смалюк (4)
0 0
Давайте будемо реалістами і навчимося читати між рядків.Усе,що було сказано і написано про децентралізацію і адміністративно-територіальну реформу банально зводиться до того,що все залишається ,як і раніше,на своїх місцях.Тобто межі районів практично не змінюються.Можливо,за виключенням,деяких сіл,які чи то з об"єктивних,чи яких інших причин,захочуть "зрадити"свій райцентр.Це не так суттєво.Зверніть увагу на цифру в 20 км.Якщо її враховувати,як один з головних факторів,то нічого не зміниться.Залишається питання важливіше-скільки залишиться чиновників і в яких структурах вони будуть виконувати свої обов"язки.Буде це одна повітова рада,чи залишаться сільські і одна повітова і якимось чином сільські ради будуть підпорядковані Малинській ( а й чи будуть взагалі підпорядковані,чи самостійні)- про це можна тільки гадати.Ніякої конкретики немає.Чекаємо роз"яснень. Здається мені,що за гарною ширмою адміністративного поділу приховане просте бажання зменшити кількість чиновників,завуальоване в гарну "обкладинку".Поживемо-побачимо...
Відповісти
2015.05.14 22:31 -
Альф (5)
0 0
На РІОБердичів є гарний матеріал про вчорашню нараду. Там чітко сказано, кому треба ця реформа. Та й взагалі цікаво...
Відповісти
2015.05.15 00:12 -
Юрій Смалюк (6)
0 0
"...Менш тактовним і обережним у дискусії з губернатором був мер Малина, до якого черга надійшла одразу після Бердичева. Він також не погоджувався об’єднуватись із селами району, мотивуючи це тим, що Малин - одне з двох недотаційних міст області, і «ділитися» з районом своїми коштами він не згоден..."-цитата з РІОБердичів".Для нас це найцікавіше з того,що там написано.
Відповісти
2015.05.15 16:52 -
Наливайко (12)
0 0
І де ти бачиш ті недотаційні кошти ?
Відповісти
2015.05.15 17:32 -
Юрій Смалюк (15)
0 0
Якщо це питання до мене,то воно не за адресою- цитата з РІО Бердичів.От у того,хто це написав і потрібно запитувати.
Відповісти