Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

21.12.2013
Малин

Міський голова – про факт правопорушення, що стався під час автопробігу у Малині


Я глибоко стривожений прикрим фактом пошкодження автомобілів учасників автопробігу. Очолюючи міську організацію Партії Регіонів, з усією відповідальності заявляю про непричетність членів організації до цих хуліганських дій.

З метою забезпечення стабільності у місті готовий зі своєї заробітної плати відшкодувати завдані власникам автомобілів збитки.

Разом з тим мною дані відповідні доручення міському відділу внутрішніх справ щодо розслідування даного інциденту і притягнення винних до відповідальності.

Міський голова С.В. Стельмах

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.02 15:10 -
Ірина Кримська-Лузанчук (9)
0 0
А хто, власне, казав про причетність "регіоналів"? А відшкодовувати із власної зарплати — це ще більш безглузда заява. Це точно не вплине ніяк на стабільність чи нестабільність у місті. Й головне — Ви таки, пане голово, відшкодували чи лише готовність задекларували? Робити подібні заяви — проявляти політичну безпорадність, найменшою мірою, а ще — визнавати за собою те, чого не робив.
Ті, хто брав участь в автопробігові, заявили свою позицію. Ті, хто побив учасникам автопробігу лобове скло в автівках, теж (але дуже по-хуліганському і дико) заявили свою позицію чи виконали замовлення про чиюсь позицію. То чи не краще тут було міліції зробити відповідну заяву, а не міському голові, котрий поспішає виправдатися. У чому? Цікаво.
Відповісти
2013.12.22 18:18 -
Василь Федоренко (8)
1 0
Пора метальникам прийти з повинною аби здати організатора і замовника.
Від них і потерпілих залежить вага покарання (адмін чи кримінал).
Ми на фініші !
Відповісти
2013.12.22 13:46 -
qwin (4)
0 -1
Мер - герой однозначно! Ще в день інциденту взяв відповідальність на свою організацію про непричетність і матеріальну компенсацію. Так що політика і піар, як хтось думає, тут абсолютно ні дочого. Правильно мер сказав: віддасть зарплату тільки з метою забезпечення стабільності у Малині. Тож нарешті малинчани заживуть стабільно.
Відповісти
2013.12.22 16:22 -
Кіт Мармиза (6)
1 0
Слухай Вухастий, повторюсь, але ти мене под діван зразу не заганяй. Це ти мера похвалив чи того...??? І круто ти завернув: "взяв відповідальність про непричетність"
Відповісти
2013.12.22 13:28 -
Кіт Мармиза (3)
1 0
Ой хоч і не любитель я ПР, але це якось не по мерськи зарплатами розкидаться. І діло тут не в грошах.
А натовкли там мабуть на тишч 5. Це якщо ту новесеньку блискучу не треба буде робити у "офіціалов". То там ще порахують що похекали на скло та протерли...
Відповісти
2013.12.22 13:51 -
qwin (5)
1 0
ти часом нещитав, шо дороже - лобове чи тітушкі?)
Відповісти
2013.12.22 16:23 -
Кіт Мармиза (7)
1 0
1 скло за 3 скальпа тітушколіцих
Відповісти
2013.12.22 11:35 -
Василь Федоренко (2)
0 -1
Сергій Володимирович , то ви як людина яка таким чином взяла за це відповідальність не колись , а зараз повинні вже завести у штаб "Удару" компенсацію , адже не зручно зимою їздити з розбитими ПР лобовими вікнами .
Якщо ні, то в знак солідарності ви і ваші партійці хай поб`ють собі теж вікна та їздять по морозу !
За язик вас не тягли ! Побачимо ще раз (хоча маємо сумнів ) чи ви людина слова !
Відповісти
2013.12.21 22:09 -
Василь Федоренко (1)
0 -1
По всій Україні тисячі таких і гірших хуліганських , бандитських , розбійних злочинів організованих купленими ПР вчинені недорозвинениними дегенератами .
Малин не на іншій планеті . Тільки одна партія є організатором - це Кримінальна "партія" Регіонів бандитів , гопстопників і злочинців.
Хай Стельмах , як Пшонка , ще цинічно заявить що самі собі пошкодили авто учасники автопробігу.
Ні одна диктатура не була вічною .
Ні брехня , ні плювання на закони , ні гроші сусіда-загарбника , ні кийки , ні злочинні судді , ніщо не втримає їх при владі ! Більше і слюньтяї "Ющенки" обдуривши брехнею українців не посядуть головне державне крісло !
Прийде час і грошові мішки спасуться втечами а ці недалекоглядні отримають за свої злочини проти народу народну кару !
Мавпенюк , дристун , він признається зразу у своїх діях і 100% -во здасть інших . Так що час справедливості прийде і дуже швидко !
Відповісти