Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

13.06.2016
Малин

Новий голова Малинської РДА фільтрує команду?


Першим пішов перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Осадчий.

За неофіційною інформаціє чиновник, який довгий час практично виконував обов'язки голови райдержадміністрації  - безробітний, або таким стане найближчим часом.  За власним бажанням, чи на "прохання" - невідомо.

Що можна констатувати, так це те, що на офіційному веб-сайті Малинської районної державної адміністрації в розділі Керівництво Олександра Осадчого ми вже не знайдемо і з приводу призначення заступників голови РДА "бурю в стакані" очікувати вже не доводиться, хіба що маленьку інтригу - хто?

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.06.14 11:02 -
Глєбович (2)
0 0
Щось джерела інформації в автора пересохли. На малинському базарі і то люди правду знають.
Відповісти
2016.06.14 01:04 -
маргарита (1)
0 0
Знання іноземної мови зі словником? Лінгвісти, поясніть мені і не тільки мені цю нову фішку.... Хоча питання не до лінгвістів...Якби не було заповнено цього пункту в анкеті, то вони по новому законодавству не проходять на ці посади. От тільки не в курсі - прийняла вже Верховна Рада цей закон чи постанову чи не прийняла . Обов,зкове Знання іноземної мови для держслужбовців. Не важливо яка мова, але іноземна. Із складанням іспиту при влаштуванні на роботу .,та проведення навчання та перевірки на знання мови вже працюючими Чи є тут кадрові працівники держадміністраціїї? Вони то вже точно знають.
Відповісти
2016.06.14 13:40 -
Volvas (3)
0 0
Коллеги! А Вам не кажется, что власти как то заигрались с требованиями к руководителям на местном уровне. То принадлежность к партии, то иностранные языки, а про главное - это патриотизм и крепкий хозяйственник , как то забывается. Ну про что Вы пишете? Какая разница на данном этапе, какой уровень знаний в иностранных языках у руководителей в с/с, райсоветах, горсоветах? Проблем море на первых порах и решать их знания языков не помогут. За Рудченко младшего в Коростене да и в Чеповичах, ничего плохого не слышал. Нужно откинуть эту бл...дскую заполитизированность. Она угробит нашу провинцию. А керманычи района пусть работают, коль назначили. Время покажет. Всё равно лучших кандидатур я не видел.
Відповісти