Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

29.10.2015
Малин

ОФІЦІЙНО: На сайті ЦВК опубліковано інформацію про обрання Олексія Шостака міським головою


3422 особи, або 40,45% виборців, проголосували за Олексія Шостака, якого висунула політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Це перший офіційно оглошений мер на Житомирщині.

Далі, в таблиці, наведено результати інших кандидатів на посаду Малинського міського голови.

Шостак Олексій Григорович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 3422 40,4587
Савченко Микола Іванович Самовисування 1745 20,6314
Противень Михайло Борисович Самовисування 676 7,9924
Федоренко Василь Михайлович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 672 7,9451
Гордін Тетяна Анатоліївна Самовисування 650 7,685
Карпук Анатолій Ілліч Самовисування 603 7,1293
Стельмах Сергій Володимирович Політична Партія "Опозиційний блок" 402 4,7529
Кондрачук Анатолій Юрійович Самовисування 288 3,4051

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.11.04 16:46 -
Die Walküre (8)
0 0
Піста Малину....
Відповісти
2015.10.29 22:04 -
Антіклан Малинський (5)
0 0
ПОТВОРА просто клас !!!
Відповісти
2015.10.29 21:37 -
Антіклан Малинський (4)
0 0
Перше :
Згідно законодавства і правила моралі які ніколи не дотримувалась Шостка :

Оголошує результати місцевих виборів місцева ТВК (не ЦВК) на засіданні власної комісії якого ще не було але й... Шостка і тут вискочило.
Та не довго йому скакати . Два його братки вже довий... !
Щодо опередження Протвинем Федоренка на 4 голоси це сміх.
На всіх дільницях Федоренко був 3 або 4 , як ніхто інший . Сотня домальована на ДВК "ГИП" дн навіть по плакатам до 16 години Федоренка навіть не фігурувало.
Плакати завезені були в суботу і вручено членам комісії ( до 7 чоловік з міліціянтом).
Після суперечки у якій керівники ДВК відмовлялись визнати навіть це упущення їм прийшлось всетаки повісити плакат , але основна маса виборців вже пройшла.
Точно така ситуація по ДВК на ЗОСШ №5 і т.д.
На всім дільницях кандидати від Солідарності і Батьківщини в уши залазили . горілку заливали (Данилян на БАМІ і Карпук у "Біленкому" біля дільниці).
Всі Ресівські алкаші за нього і проголосували і ні одна нормальна людина.
І безліч нахабних порушень ціми двома Патрошенко-Яйценюковими бандами потвор.
То про які результати ми говоримо ?
Відповісти
2015.10.29 19:07 -
Малинський (3)
0 0
28 тис малинчан на 700 днів. Результат в ваших руках Вже багато заявлено, чекаємо втілення в рельне життя: проспект, завод зі сходу, пішохідна вулиця, парк, госпітальний округ, 5 район області, місцева реформа ТПВ, ще писати..? Не думаю... Потрібні дії, часу мало! Від душі, бажаю вдачі!
Відповісти
2015.10.29 22:05 -
Антіклан Малинський (6)
0 -1
Ще один романтик або ідіот !
Відповісти
2015.10.29 14:53 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
мушу визнати - цього разу я трохи помилився з прогнозами... особливо в нижній частині рейтингової таблиці.
мої вітання Олексію Шостаку на посаді Малинського міського голови і побажання за наступні два роки втілити в життя хоча б те, що не вдалося у минулу каденцію. для цього слід пам'ятати, що "один у полі не воїн", потрібна команда однодумців і підтримка нової міської ради (зі старими обличчями). наснаги, Олексію Григоровичу, вдачі і великого терпіння! :)
Відповісти
2015.10.29 22:08 -
Антіклан Малинський (7)
0 -2
Григоровичу візьміть же нарешті Гришу , ну не в ЖКГ то хоч масажистом всіх частин тіла всіма частинами тіла !
Відповісти