Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

22.01.2014
Малин

У Малині пройшов мітинг з нагоди Дня соборності України


Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року — день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Цій події, що навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом — Днем Соборності сьогодні виповнюється 95 років.

Як велика повноводна ріка утворюється з маленьких приток, так і єдність Української держави складається з узгоджених дій кожної місцевої громади. Позитивним прикладом єдності на місцевому рівні – є ефективна співпраця депутатського корпусу міської ради, виконкому, різних політичних сил Малинщини у відстоюванні інтересів нашої територіальної горомади щодо створення на базі Малинської МРТМО – госпітального регіонального центру та лікарні інтенсивного лікування.

Радує, що інтереси громади не залишили байдужими нікого, згуртували громадсько-активних людей, тому і результат не забарився.

Вітаючи всіх вас з Днем Соборності України та 95-ю річницею Акта Злуки Української Народної республіки й Західноукраїнської Народної республіки дозвольте побажати усім вам миру, щастя, злагоди та достатку.

Нехай відчуття єдності, як громадян однієї громади, однієї країни, допомагає нам будувати свою правду і свою волю, свою державу, як заповідав Великий Кобзар.

Бо тільки в єдності наша сила і наше майбутнє!

З виступу міського голови С.В. Стельмаха на мітингу з нагоди Дня соборності України

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.24 01:12 -
антиХам (11)
0 0
один із Лідерів Опозиції доручив Коменданту Майдану розширити територію Майдану по Малин!

А якщо серйозно - ????
Відповісти
2014.01.23 22:17 -
Stas (8)
0 0
Модераторе, ну кому воно треба це трухляве лайно? Давай з Житомира новини як люди мерію беруть сьогодні.. Де це? Єдине виправдення - сам на фронті)
Відповісти
2014.01.24 00:03 -
антиХам (10)
0 0
В Житомирі народ розійшовся. Не було кому повести. Опозиція здриснула
Відповісти
2014.01.23 23:35 -
антиХам (9)
0 0
Стасе, вони реально не можуть нічого подати. Фізично. Про Житомир - з телефонів, якщо маєш звязок.

Так ти серйозно про Малин?

Дай відповідь! Я серйозно!
Відповісти
2014.01.22 18:42 -
робер артуа (5)
2 0
Сергій Володимирович , якщо у вас залишилась совість війдіть з злочинного угрупування під назвою партія регіонів ,поки не пізно.
Відповісти
2014.01.23 00:03 -
антиХам (6)
0 0
А Хер Вам. Ще невідомо, що в центрі робиться.
А хто що гарантуватиме? Йому похер всякі януковичі,, але ж і Тягнибаксо-ЯценюкоЖидівсько-Кличкоподібні лідери ще є ніхто. Вони є просто - ФАК.

А під чиї гарантії ви будете свої больнічки відстоювати та різні святкування чи траурні річниці відзначати?

Зміниться влада - зміниться й партквиток.
Це не вина Стельмаха. Це вина вашої, ЗЕМЛЯЧКИ, КУМОВСЬКО-СВАТОВСЬКОЇ СИСТЕМИ ВЛАДИ.

А чому така система утворилася?...

"Садок вишневий коло хати" - ось що таке малинське відзначення Соборності... Як колядки під жидівську звєзду (див. матеріал Б. Лісовського)
Відповісти
2014.01.22 18:31 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
Одне радує, шо хоч не наліпили в кучу як це зробив Янукович декілька років тому. День соборності по його вєлєнію вже й не день соборності, а якийсь вінігрєт.
А може не знали да тепер себе за локті гризуть?! А ну бацька прознає...
Відповісти
2014.01.23 00:39 -
антиХам (7)
0 0
Котику, все простіше простого.
Уяви:

Мармиза - мер охире.., вибач, - обласного масштабу рівня населенного пункту. Такий собі демократ і тири-пири- в попі дири... навіть мишей не лякає... Ну, чесний Котяра! А в Центрі без всяких тир-пир Цербернар царює, а місто охир...е (як складову округу) в Базарі "опікує" "Птах В Порожньому Кошику" (ну, там Мєстного нахер послали .. тепер чухаються...).
Куча всякого економічного гівна, коти голодні, бо миші бідні... навколо голодні апазіціонєри шниряють...

Продовження цікавить?...
Ні - сиди під диваном!
Відповісти
2014.01.22 18:20 -
антиХам (2)
0 0
Цинізм найвищого рівня. Шевченко певно не раз в гробу перевернувся поки проходило це дійство.
Відповісти
2014.01.22 17:48 -
Дмитро Форисюк (1)
2 0
Мітинг зі школярів...мда дожились...
Відповісти
2014.01.22 18:22 -
антиХам (3)
0 0
Добре що хоч представникам опозиції вистачило розуму не брати участь у цьому фарсі.
Відповісти