Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

14.01.2015
Малин

В Малинській РДА будуть обговорювати кандидатів на "гуманітарного" заступника


28 січня 2015 року о 12:00 у приміщенні великої зали районної державної адміністрації відбудуться громадські обговорення щодо кандидатур-претендентів на посаду заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань.

Метою громадського обговорення є максимально прозора та всебічна оцінка кандидатів-претендентів, а також забезпечення демократичності та публічності процедури призначення на посаду профільного заступника голови райдержадміністрації.

До кандидатів на цю посаду висунуто наступні вимоги:

- чітке визначення пріоритетів гуманітарної сфери та готовність її представити;
- володіння державною мовою;
- наявність вищої освіти;
- досвід роботи на управлінській посаді та можливість представити суттєві досягнення на раніше займаних посадах;
- відповідність кандидата критеріям, визначених Законом України «Про очищення влади».

До участі у громадських обговореннях запрошуються представники громадських організацій, політичних партій, засоби масової інформації та громада району. Кандидати-претенденти на посаду заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань можуть направляти свої резюме для розгляду голові районної державної адміністрації та представлення їх на громадському обговоренні до 26 січня 2015 року.

Малинська районна державна адміністрація врахує думку громадськості під час ухвалення рішення щодо призначення заступника голови райдержадміністрації.

Джерело: www.malin-rda.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.01.17 19:00 -
Инкогнито (20)
1 0
Смалюк коли ти зі своїм ..вождем..гадили всіх хто був з вами не згоден то це було життя публічних людей а коли стало своє то уже несенітниця --звикай і чим більше ти і твоя дружина будете мількати в ЗМІ тим більше нового будеш взнавати правду про себе . і тоді взнаєш яка то вона публічность
Відповісти
2015.01.18 18:32 -
Юрій Смалюк (21)
0 0
Це з вікіпедії : Инко́гнито (лат. in-cogito — придумывать, обманывать; Так от,брехло,назви мені хоч один ЗМІ,де я ,як ти висловлюєшся "мількаю"? Крім коментарів на ІНФО.МАЛИН де ти зустрічав ще моє прізвище? Де і кого я "гадив"? Яку правду про себе я дізнаюсь? Може ти знаєш про мене щось таке,чого я сам не знаю? Я ніколи не був і не буду публічною людиною.На відміну від тебе я не ховаюсь за придуманим ніком.Такої ж публічності не прагне і моя дружина.А те,що її прізвище останнім часом часто зустрічається в Малинських новинах,то це зрозуміло-вона займається організацією допомоги нашим солдатам в АТО.Зараз це дуже актуальна тема не тільки в Малині,а й в усій країні.Тому ,зрозуміло,і "мількає",як ти кажеш,її прізвище в газеті.Може хочеш їй допомогти в цьму,ні? "Помількаєш" тоді і ти...
Відповісти
2015.01.16 21:29 -
Инкогнито (15)
1 0
Проблема голова РДА частоко перекладає абсолютно свої кадрові питання на зелених активістів щоб потім сказати це не я закрив школу чи клуб а вами запрпонований заступник
Відповісти
2015.01.16 15:15 -
Ліка (11)
1 0
Я особисто не маю нічого проти Левкової Т., але......якби вона не була поряд з Литвиненнком, то чи всі б так її підтримували..... тобто, чия влада....того і друзі на посадах... нічого не змінилося
Відповісти
2015.01.17 11:09 -
Юрій Смалюк (18)
0 0
Перш ніж обговорювати якусь кандидатуру спочатку треба запитати у самої людини-а чи хоче вона цієї посади.Кому як не мені знати чи має моя дружина можливість і бажання там працювати.І ще - з чого ви взяли ,що Таня "поряд з Литвиненком",та ще й в друзі до нього її записали! Це повна нісенітниця.Людина повинна займатись тією справою,яка їй найбільше до душі , до якої вона має хист.Таня зараз робить те,на що не спромігся ніхто у цілому 30-ти тисячному місті і це більш вагомо ,ніж будь-яка посада в держадміністрації.А з таких коментарів,як ваша брехня про дружбу моєї дружини з Литвиненком і народжуються плітки.Її друзі-це солдати,які зараз нас усіх захищають зі зброєю в руках.
Відповісти
2015.01.17 12:31 -
Наливайко (19)
0 0
)))) ЦЕ ПЛОДИ ПОПУЛЯРНОСТІ, НЕ ЗВЕРТАЙ УВАГИ
Відповісти
2015.01.15 22:15 -
Ліка (5)
1 0
Невже не можна запропонувати на таку посаду не людину з вулиці, різних партій і громадських організацій.... а людину дійсно, яка розуміє проблеми культури , освіти і медицини району, яка буде вболівати за ці сфери, а не навпаки намагатися знищити, закрити, реформувати, так як почала держава з новим бюджетом
Відповісти
2015.01.15 21:30 -
Олександр Скальницький (4)
1 0
Багато хто розуміє значення "пріоритету гуманітарної сфери" для життя і громади Малинщини, і суспільства в цілому, АЛЕ... Відкривши Державний бюджет на 2015 рік ми побачимо,що ніякого пріоритету НЕМАЄ у плані фінансування медичних,освітніх,культурних програм. Є лише календар знаменних і пам"ятних дат.Тому кандидат на посаду заступника з гуманітарних питань має відчувати себе на кшалт посадовця "брєжнєвських" часів, якого "кинули піднімати сільське господарство". Старше покоління мене зрозуміє, а молодше і так бачить "зрушення" в гуманітарній сфері. і ніякими урочистими зборами.мітингами. конкурсами і фестивалями, оглядами цього не затулиш.
Відповісти
2015.01.16 16:24 -
Ольга Гура (12)
0 0
Ви праві на 100%. Окрім розумного, професійного заступника у гуманітарній сфері потрібен ще й бюджет, а його немає. Частковим виходом з ситуації може бути залучення державних та іноземних грантів, але для цього теж треба вміти спілкуватися і співпрацювати з потенційними інвесторами в гуманітарну сферу. Європейці готові допомагати тим, хто допомагає собі сам, є у них такий принцип. Для цього потрібні відкритість, прозорість, готовність до конструктивного діалогу, готовність увесь час вчитися та оволдівати новими технологіями, тобто потрібна молода, енергійна, незаангажована, з незаплямованою репутацією людина. Підтримала б і кандидатуру Семеніва, і Левкової. У обох великий досвід волонтерської роботи, патріотизм, відкритість, відповідальність.
Відповісти
2015.01.16 21:27 -
Ліка (14)
2 0
Причому тут волонтерська робота до такої посади
Відповісти
2015.01.17 10:24 -
Ольга Гура (16)
0 0
Будь-яка посада - це перш за все робота з людьми, а не з паперами. Тільки наші чиновники про це чомусь увесь час забувають. А волонтери працюють якраз з людьми і мають цей досвід, Люди їм довіряють.
Відповісти
2015.01.16 21:13 -
qwin (13)
1 0
до чого патріотизм, коли головним завданням гуманітарного заступника буде закривати школи і клуби з бібліотеками? пріоритет 2015-го - боротьба за виживання, а в такому випадку патріотизм це вада.
Відповісти
2015.01.17 10:27 -
Ольга Гура (17)
0 0
В такому разі простіше скоротити цю посаду і зекономити бюджетні кошти. Дешево і патріотично.
Відповісти
2015.01.15 00:55 -
Малинський (2)
0 -2
Пропоную Тетяну Левкову-волонтера ГО "Малинщина"
Відповісти
2015.01.16 13:38 -
Anton (10)
0 0
Досить себе самому пропонувати і хвалити, задувбали вже ці пропонування малинських тупих політиків які тільки вміють говорити про інших , а самі повний "0".
Відповісти
2015.01.15 11:19 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
я знаю Левкову не перший рік, як людину знаю, як громадського активіста. вона займається своєю роботою, в неї це гарно виходить. залиш у спокої "Малинщину"... їм навряд чи потрібна додаткова сфера впливу... :)
поділяю думку Valentin, що то повинна бути людина яка буде відстоювати інтереси мешканців району, а не окремо взятої купки людей (навіть якщо ці інтереси благородні).
Відповісти
2015.01.15 22:38 -
Малинський (6)
0 0
Яка сила впливу?. Ти що з глузду зїхав, вона що олігарх, і втримує якусь сферу своїм впливом, вона волонтер!, сьогодні в "Малинщині", тому що війна і допомога солдатам і сімям найактуальніша тема. Яка купка людей???, ти Шитюк занадто неординарна людина. Щось як скажеш... Чи я тебе ніяк не можу зрозуміти..КУпка людей... Люди-ви чули цю фразу. Це про яку таку купку? Ну ти зачепив за живе
Відповісти
2015.01.15 22:58 -
Григорій Шитюк (7)
1 0
подмухай на "живе", і заспокойся. перечитай що я написав і почитай що пишуть інші люди - можливо іх слова ти не будеш сприймати так емоційно.
я давно знаю Таню, як хорошу відповідальну людину і з повагою до неї відношусь. знаю, що вдосталь людей сприймають її інакше ніж я чи ти. тому і виступив проти такої пропозиції. ось прямо зараз, ти на рівному місці пустив її ім"я на слух, на перемив кісток у Малині... просто так, не подумавши. кому це потрібно - Левковій, її сім"ї? ти хоч розумієш про що я кажу... розумієш, що то було зайве - називати тут її прізвище? треба було прийти на збори, і зробити це там - то був би виважений та зрозумілий крок.
Відповісти
2015.01.15 23:03 -
Малинський (8)
0 0
Гриша!, не корч з себе проффессора. Левкова-достойна людина, а то шо ти там перемиваєш свої кості-нікого не колише! Я ж тебе давно не розумію, і ненамагаюсь. Фотографуй собі
Відповісти
2015.01.15 23:26 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
дякую що повідомив на увесь світ, що "давно мене не розумієш"... дуже цінний меседж. це ж думати треба, та ще й чого доброго через себе переступити і визнати коли не правий... не намагайся. :)))
Відповісти
2015.01.14 11:30 -
Valentin (1)
0 -1
Дуже б хотілось когось нового вже побачити, з молоді! Набридли вже ці всі політикани!
Не хочу чути і бачити жодного кандидата від партії, чи від тих хто коли-небудь взагалі себе пов"язував з політикою! Це знову призведе не до очищення а до узурпації влади.
Семенів+
Відповісти