Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

27.04.2015
Малин

Володимир Сивко - заступник голови Малинської РДА


Чи врахували думку громади, чи ні, за три місяці ніхто вже й не скаже, але вакантне місце нарешті знайшло "засідателя".

Новим заступником голови Малинської райдержадміністрації з гуманітарних питань став Сивко Володимир Володимирович, викладач Малинського лісотехнічного коледжу.

Можна сказати, що навколо цієї посади вже закрутився мінісеріал. Нагадаємо, що публічні слухання кандидатів відбулися у січні місяці. Пророчили на посаду Гордієнка Олександра, і вважалось, - справа вирішена, що викликало скепсис щодо публічного обговорення, та ось маємо - Сивко Володимир найкращий.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.03 10:38 -
Степан Бандера (24)
0 0
Карта "кандидатів" при нелюстрованій владі і можновладцях хабарниках тасується по старому.
З кандидатів від влади ,які себе нічим не проявили на громадському обговоренні і нічим новим нікого не зацікавили і не зацікавлять (прості бюрокради вже з протертими сідницями і кишенями), Гордієнко і Сивко зайняли не ті посади на яких не будуть для людей та громадськості корисними !
Гордієнко - помічник нардепа П.Дзюблика. Сивко - заступник голови РДА Литвиненка.
Навіщо було революція Гідності народ так і не зрозумів. Тут потрібна фізична очистка , а не повага і амністії бандитам , злодіям , шахраям і вбивцям !
Відповісти
2015.04.27 23:31 -
Степан Бандера (13)
0 0
Я не Вася , не Фе і не Біла гарядка перед вами.
Наперли людину з сайту і обсирають його, знаючи що "діалогу" не буде . Сміливці і "джентельмени" , а головне честь аж пре.
Ото ви його боїтесь ! Мабуть і сниться !
Самі ховаються за вигадками , інкогніто , різними біснуватими істотами , але в тих логінах що не на їх стороні вбачають страшного "ФЕ !!!"
На сторінках Федоренка є багато інформації про його дії яких у вас навіть ніколи у планах не буде.
Він встигає і спортсменам-інвалідам допомогати.
На днях привіз з області знову чемпіонів. %-7 травня Чемпіонат України серед інвалідів , потім Чемпіонат Європи в Англії. Шукає спонсора на участь , на візок для учасника-інваліда , на форму , на інше. Його життя завжди таке, а ваше завжди пусте , не справжнє , не людське - тварине і бажання та дії ваші теж тваринні.
Кацапи не праві , тут ще немає бандерівцівської нації . Є окремі бандерівці , а то всі суки та ті що зсучились !
Слава Героям ! Пекло і помста бандитьским і комутантним сукам !
Відповісти
2015.04.27 21:54 -
Инкогнито (12)
4 0
Вася ти сам собі чогось бажаєш в твоєму мозгу почались страшні процеси поки не пізно госпіталізуйся ато сам не поймеш хто ти вася чи степан
Відповісти
2015.05.02 10:37 -
Степан Бандера (18)
0 0
Порада хворого сприймається як приступ маячні ще одного троля , що боїться "Васі".
Відповісти
2015.04.27 21:02 -
Степан Бандера (11)
0 0
Голова РДА після двух "звільнень" через хабарі , шукав собі нішу відповідну ситуації та внутрішнім "зазіханням" згідно свого егоїзму та амбіційності.
Стрімко він втесався в УДАР , в Малинську тодішню опозицію (хоч і ненадовго і без реального радикального спротиву системі) з 2013 року, клявся вірності ідеям Майдану та обіцяв при отриманні посади очистити РДА від корупціонерів , представників злодійського режиму корупціонерів , формування дієвої Майданівської команди навколо себе.
Але використавши того ж Фе(як ви я розумієте намагаєте "заціпити" Федоренка) , тільки посів у крісло то спала овеча шкура з хитрого Лиса. Забув в ейфорії про все обіцяне та згадав минулі свої "справи" та "здібності".
Спочатку вистава з Громадською Радою , потім з Громадським обговоренням і ясно стало що кінці з Манданівською біднотою обірвав конкретно та включився у тяжку роботу по покладданням квітів , торгівлі посадами та одруженням з місцевою мафією.
Я гадаю що його ідеологія , це ідеологія власної кар`єри і збагачення . На шляху її реалізації
не важливі ідеї інші (Майданівські, ударівські,патріотичні,..), а люди це килим для приходу на посади.
Але всі такі і Тут і Там ганебно закінчують.
Нічого нового не принесуть ці непомітні хамелеони і ділки , ні Гордієнки , ні Лузанчучки, Ні Сивки. Цікаво кому скільки це коштувало ? Хто чим розплачувався ?
На тій самій макітрі , як у "Весіллі у Малинівці" крути туди сюди а макітра (влада) та сама.
Знаючи натуру Василя Федоренка , про якого ви так часто всує згадуєте , його багато десятків років активність і непримиримість до несправидливості та таких людей , він не з міг би в тому кодлі працювати .
Всі це знали , тому мабуть і Федоренко сам це розуміє.
Час іде , від добрих людей все більше буде добрих справ , а від гівнюків тільки більше смороду , ганьби і зневаги людської.
Щодо "бортонули" , то ці слова , дії і принципи тієї банди яка так бореться за те щоб її не погнали вилами що аж Світ сміється. Тролі і брехуни тільки своїми сленгами показують свою причетність до конкретного угрупування.
Василю не звертай уваги на п... якщо коли - небудь потрапляєш на цей сайт.
Роби свою справу , вона потрібна !
Відповісти
2015.04.29 10:32 -
Valentin (17)
2 0
Василь, ще 8000 вихованців не дописав і 900 гривень пенсії, а так норм.
Відповісти
2015.05.02 10:46 -
Степан Бандера (19)
0 0
"Валентин" , для особливо розвинених одноклітинних пояснюю я не "Вася" чи "Василь".
Чи ви з адміністраторами вже мабуть рік як виперли з сайту бо правда і актуальність вороги вашої сутності.
А тисячи вихованців і мала пенсія говорить про те що Василь на відміну від вас все життя приносив користь громаді , суспільству , Україні і проблемі владі та вам тролям від злочинної влади.
Ви дісно ніхто , тому і хернею займаєтесь все своє нікчемне для суспільства , нації та України життя.
Я бачу що передрукували фото (зроблене тренером Федоренком) , інформацію про підопічного інваліда Віктора Антоненка , а ні слова про того хто тренер у Антоненка. Мудила ви безсоромні. Там ще такий Котяра рекорди з газеткою по брехні б`є !
Відповісти
2015.04.28 08:26 -
Ірина Кримська-Лузанчук (14)
0 0
цитата: Нічого нового не принесуть ці непомітні хамелеони і ділки , ні Гордієнки , ні Лузанчучки, Ні Сивки. Цікаво кому скільки це коштувало ? Хто чим розплачувався ?

Мушу себе захищати) Так от, Бандеро-перевертень! Щоб когось називати хамелеоном, для початку не варто бути маскою, а йти до людей відкрито й говорити з чітким авторством.

Щодо коштувало й розплачувалися) Ви по собі судите? Мені це коштувало офіційного працевлаштування після двох років безробіття. Це ганебно? Мені нічого і ні від кого ховатися. Скажімо, звичайна прибиральниця - чим вона корисна? Вона щодня пил витирає і сміття виносить. Звичайна Лузанчучка, як Ви сказали, чим корисна? Грамотно робить те, що вміє і що потрібно людям попри Ваші цвиркання слиною і ледь не кров"ю. Жодну посаду, яку я обіймала й обіймаю, я не отримала через зв"язки й кумівство, а винятково - через досвід і наполегливість. За мною немає цього шлейфу, як би Ви його не примальовували. Бути на посаді і залишатися з людьми - це те, чого Ви, гадаю, не здатні осягнути. Можна боротися з химерами, як дехто, а можна бути просто ініціативним і ретельним працівником. Роботи вистачає.

Бажаю Вам мого збагачення))) і моєї кар"єри))), яка чомусь викликає стільки зайвого шуму й емоцій.
Відповісти
2015.05.02 10:54 -
Степан Бандера (20)
0 0
Мабуть це ви Б...-перевертень та ще й брехлива безсоромниця.
Ваші дитячі пояснення про те що були "редактором" воилинського бандерівського журнала , але через ваші "заслуги" і повагу зі сторони Ободзинського ви погодились стали "редактором" бандювичського малинського пропагандиського видання "Замок мудил" є верхнім показником вашої "зрадливості". Ви як "повія" скільки таких посад починаючи з "МН" змінили?
Ото не плюйте на тих хто є протилежність вам та вашому "життю".
Відповісти
2015.05.05 08:48 -
Ірина Кримська-Лузанчук (25)
0 0
Шановний біографе! Мені дуже лестить, що у мене є прижиттєвий біограф, який, однак, погано знає мою біографію))) Але факт лишається фактом - я була редактором "Регіону бандерівського" і завжди пам"ятатиму цей цікавий і яскравий журнал. Була і лишаюся бандерівкою, як би Ви це не заперечували. І я, бандерівка, працювала редактором "Замку Володарів". В своїх матеріалах ніколи не відходила від своїх переконань, як би Ви не намагалися зробити з мене повію. Біографу не личить опиратися на власні висновки - варто якісно відслідковувати біографію предмета дослідження, обраног Вами для такої невдячної роботи біографа.)))) Або хоча б читати мої безсмертні публікації в назавних та інших ще виданнях. (Ви хоча б спите уночі? а то я бачу, що моя персона, як іще з тисячу персон, змушують Вас втратити сон і спокій. Відпочиньте.)
Відповісти
2015.04.28 10:06 -
Юрій Смалюк (15)
0 0
От бачите,Ірино,вже і вам доводиться захищатись від несправедливих звинувачень,як це було нещодавно і зі мною.Підтримую вас у кожному слові.
Відповісти
2015.05.02 10:57 -
Степан Бандера (21)
0 0
Читай біографію дами ! Видно тебе життя так і ненавчило розбиратись в людях , особливо в жінках.
Які несправедливі звинувачення ? Ти з якого дубу впав ? Передозування препаратами чи що ?
Відповісти
2015.05.02 22:57 -
Юрій Смалюк (22)
0 0
Ото понесло цього дурбелика!!! Ви чули таке,чи бачили-я вже передозувався якимись препаратами! Мабуть навпаки-на разі маємо захлинання цієї особини власною жовчю .Бо якщо проаназізувати усе написане цим шизофреніком,то тільки він один все і про всіх знає-хто чим дихає і хто який патріот,хто чим передозувався і ярлики зрадників мало не усім дописувачам понавішував-вони для нього просто лайно,один він чесний і незаплямований борець за справедливість! Наявні реальні ознаки манії величі.Атрофоване почуття реальності заносить цього писаку у якийсь тільки йому відомий світ,звідки він обливає брудом усіх,хто трапляється в його хворобливій уяві.
Відповісти
2015.05.03 09:57 -
Инкогнито (23)
0 0
Смалюк ти і тепер свого вічного кандидата не признаєш таких шизиків слава богу в місті тільки один чи знову будеш агітувати за самого самого .
Відповісти
2015.04.27 16:28 -
Valentin (5)
0 0
Знову Стьопу-Фееее бортонули.
Певно голова РДА вирішив призначити ту особи відносно якої не виникав спір, нейтрального так би мовити. З Олею згоден на100%, з Іриною Кримською не гарно вчинили, хотілося б коментар від самої Кримської зачитати. Може вона б і пролила світло на це все.
Відповісти
2015.04.27 17:34 -
Ірина Кримська-Лузанчук (7)
0 0
1) Мій коментар уже нічого не змінює. 2). Спонукати мене до коментарів некоректно. 3). Давати коментарі з мого бокущодо новопризначеної особи теж некоректно. 4). Але коментар даю з міркувань відкритості своїх мотивів і намірів. які були задекларовані під час відкритого розгляду кандидатур на заступника взимку цього року. Отож, я не приховувала, що хочу бути заступником з гуманітарних питань. Чому надали перевагу іншому - пояснення не маю. Нового заступника призначено за поданням вищих від РДА інстанцій. Цілком очевидно, що їх, тобто інстанцій, мотиви мені теж невідомі. Принципово підкреслюю таку річ: маю можливість робити (як радник голови РДА) те, що також знадобиться в гуманітарній сфері. Власне, і роблю. Це перше. Друге: прошу не робити за мене висновків і не трактувати рядки і між рядків,які щойно написані мною. Дякую за діалог)
Відповісти
2015.04.29 10:29 -
Valentin (16)
0 0
Дякую за відповідь!
Відповісти
2015.04.27 18:10 -
Юрій Смалюк (8)
0 0
А чи не є однією з причин затягування процесу призначення саме тривала невизначеність "верхів"? Якщо так,то це все пояснює.Значить наш голова РДА не зовсім самостійний в кадрових питаннях.Це лише припущення,але саме таке розтягнуте в часі призначення дає привід думати саме так.Якби ця процедура відбулась в обіцяні терміни,то ніяких би питань не виникало.А так...
Відповісти
2015.04.27 15:21 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
Хух... а то я вже переживав за Літвінєнка... три місяці вибирать
А тепер заслугі оного таваріща в студію!!! (вчителя а не Літвінєнка) Побачим шо таке лучший із лучших
Відповісти
2015.04.27 18:58 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
Та не вопрос кого назначили! Вопрос для чого кота за яйця тягать було? той цирк з обговоренням?!
Відповісти
2015.04.27 18:59 -
Кіт Мармиза (10)
0 0
))) Писав Юрку, а написав собі
Відповісти
2015.04.27 16:50 -
Наливайко (6)
2 0
А я думаю, що не побачим. Проседить там доки його не звільнять. Як і всі папєрередники.
Відповісти
2015.04.27 12:40 -
Ольга Гура (1)
1 0
І увесь цей час Ірина Кримська виконувала обов"язки заступника з гуманітарних питань на громадських засадах. Не пройшла? Чи не догодила?
Чи не здається, що у нас до жінок у владі надто упереджене ставлення? Хоча відомо з досвіду західних країн, чим розвиненіша країна - тим більший відсоток жінок на владних посадах. бо жінка краще забезпечує вирішення соціальних проблем суспільства, ніж чоловік, а тим більше у такій сфері, як гуманітарна. У Німеччині навіть міністр оборони - жінка. І канцлер - також. І нічого, справляються. Німеччина за рівнем та якістю життя далеко випереджає інші країни.
Відповісти
2015.04.27 15:16 -
Наливайко (3)
0 0
у вашо] кримсько] , видно, бабла не вистачило
Відповісти
2015.04.27 12:46 -
Ольга Гура (2)
0 0
Перепрошую - радником з гуманітарних питань на громадських засадах.
Відповісти