Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

6.11.2014
Малин

Запитайте у міського голови: "Місто" проситься на місце дошки пошани


Нагадуємо малинчанам, що на сайті міської ради працює «гаряча лінія».

З усіх питань, що Вас хвилюють, Ви можете напряму звернутися до міського голови у розділі «Запитання міському голові» (колонка справа на головній сторінці). Відповідь буде надіслано Вам на електронну пошту та збережено у розділі «Архів запитань та відповідей».

Новообраному міському голові О.Г. Шостаку уже наступного дня після виборів стали надходити листи. Людей хвилює, що заплановано мерією на найближчий час, благоустрій міста, ситуація на ринку тощо.

Перший електронний лист до О.Г. Шостака публікується на головній сторінці сайту міськради. Усі інші можна буде найближчим часом переглянути у розділі «Архів запитань та відповідей». Наголошуємо: не залишайте питання, що Вас хвилюють, «на потім» — звертайтеся до міського голови, в тому числі і через сайт, ми завжди готові до спілкування та співпраці з громадою міста та окремо з кожним малинчанином.

«Тема: вітання, великі сподівання і клумба

Від: Олександр

Олексій Григорович, вітаю вас з перемогою. Є великі сподівання на середньострокове покращення всіх сфер життєдіяльності міста. Прохання вплинути на впорядкування клумби в центрі міста. Поки там ще немає об’єктів, що будуть в найближчій перспективі прикрашати місто. Не личить центру Малину бути прикрашеним плакатами. І запитання: що планує місто бачити на цій земельній ділянці? Дякую за відповідь.

Відповідь:

Шановний Олександре, дякую за підтримку та привітання. Я в повній мірі оцінюю той надвисокий рівень довіри, який отримав від малинчан. Навіть у ці, складні для держави та міста часи, є можливість розвиватися. Сподіваюсь, і ми разом з Вами не змарнуємо час та цю можливість.

Щодо забудови центральної частини міста в районі колишньої Дошки пошани повідомляю, що вже є потенційні інвестори, які пропонують узять участь у конкурсному відборі. Їх пропозиції для нас — це багатоповерховий офісно-торгівельний центр. Одним із можливих інвесторів є забудовник торгівельного центру «Місто» в Коростені. При надходженні офіційних пропозицій вони будуть доведені до відома громади через ЗМІ.

З повагою міський голова О.Г. Шостак»

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.11.06 17:25 -
Альф (1)
1 0
Голова хоче спілкування з громадою, громаді - в основній своїй масі байдуже.... Може, молодь, трохи розшевелиться. і подсобить йому.. На інших надії мало..
Відповісти
2014.11.06 21:13 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
якщо малинчани будуть активними, то і голові працюватиметься легше, і від роботи його користі буде значно більше. один сам по собі міський голова (самий найкращий) дива не вдіє.
я спілкувався сьогодні з Шостаком - скажу відверто, мені подобаються його плани щодо розвитку міста. дай Бог, аби задумане вдалося успішно втілити у реальність. до того ж, наскільки я зрозумів, вже в найближчий час, влада повинна стати публічнішою. як кажуть, поживемо - побачимо.
Відповісти
2014.11.06 21:24 -
Альф (5)
0 0
Згоден, що сам по собі міський голова - нуль... І його найкращі плани можуть так і залишитись планами... Йому треба допомога і громади, і Дзюблика і всякого там іншого бублика...А як його теперішня команда? Нічого і нікого не поміняв?
Відповісти
2014.11.06 23:14 -
Володимир Нечипоренко (9)
0 0
сам по собі голова і є Голова. Це він повинен організовувати, шукати, брати допомогу громадян, громади, нардепів і т.д., бо громада в більшості своїй пасивна, і в кращому випадку чекає дороговказу, нардеп якого не смикають за рукав без толку, а влада в Житомирі любить щоб у неї нічого не просили
Відповісти
2014.11.06 21:34 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
знаю тільки про нового зама з гуманітарних питаннь. про кадри мова не йшла, мені було цікаво що реально можна зробити в місті за такий короткий час до наступних виборів.
Відповісти
2014.11.06 21:40 -
Альф (7)
0 0
Ну то повідайте... Мені самому цікаво...
Відповісти
2014.11.07 00:20 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
давайте панове дочекаємося поки сам розкаже... наскільки я розумію, найближчим часом будуть вирішальні зустрічі/перемовини по багатьом ключовим питанням. давайте не бігти попереду паровоза :)
Відповісти
2014.11.06 22:13 -
Кіт Мармиза (8)
1 0
Або достойно вписаться в нові вибори, або обосраться ))) третього не дано!
Відповісти
2014.11.06 20:46 -
Малинський (2)
1 0
Громада повинна бути активною, якщо планує бути благополучною, від кожного залежить майбутнє нашого спільного міста
Відповісти
2014.11.06 21:07 -
Альф (3)
0 0
Чим більше я тут живу, тим меншим і страшнішим стає місто... І я не знаю, чи то від мого суб’єктивного погляду так, чи то є насправді...
Відповісти
2014.11.07 15:26 -
Малинський (11)
0 0
Альф, треба для покращення щось робити. Запитай чи щось зробив. якщо зробив-то покращення э. Наприклад тиск на владу, щоб питання вирышилось в правильному руслі-це вже робота, чисте подвір я чи підїзд це робота, показати приклад сусідам як правильно жити в розвиваючому місті теж плюс. Проявити добру ініціативу, стати гарним робітником або директором це все шлях вирішення ситуації, а разом ми точно переможемо. Більше віри!
Відповісти