Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

20.02.2014
Малин

Заява Малинського міського голови С.В. Стельмаха про вихід з Партії регіонів


Я, Стельмах Сергій Володимирович, складаю повноваження голови міської організації Партії регіонів та заявляю про свій вихід з партії у зв’язку з ганебними діями політиків, які призвели до численних людських жертв.

Так склалася моя доля, що в цей важкий час на мене покладена величезна відповідальність за забезпечення життєдіяльності міста, збереження миру та злагоди.

Вболіваючи за долю Українського народу та рідного Малина, я завжди повинен керуватися лише інтересами громади міста.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.02.23 00:26 -
Малинський (10)
0 0
вибачне, але яке неохайне місто сьогодні, це ж треба так себе любити?...
Відповісти
2014.02.21 21:47 -
Василь Федоренко (9)
0 0
Учора пізно ввечері в селищі Олесько Буського району недавній член фракції Партії регіонів у Буській районній раді Володимир Сисун стріляв у людей з травматичного пістолета. Про це повідомив заступник голови Буської райради свободівець Богдан Гринишин.

Як розповіли потерпілі, Сисуну видалося, що хлопці написали на його брамі "Регіонал", і він змусив їх стирати напис, погрожуючи пістолетом.

"Ми з хлопцями йшли селищем, коли нас наздогнала автівка. З неї вийшли кілька чоловіків і почали звинувачувати, що начебто ми написали на брамі Сисуна образливі слова. Ми заперечили ці звинувачення, але вони нам пригрозили і забрали одного хлопця, аби він відмив напис", – розповідає 19-річний Дмитро Лішньовський.

В інцидент втрутився селищний голова і члени народної самооборони. Тоді приїхав сам Володимир Сисун, який спочатку погрожував, потім витягнув пістолет, вдарив ним Дмитра по голові й вистрелив, травмувавши хлопцеві лопатку.

Як повідомляє заступник голови Буської районної ради, громада селища дуже обурена такими діями депутата, який в світлі останніх подій позірно вийшов із фракції ПР. Люди збираються пікетувати райвідділ міліції, вимагаючи справедливого покарання для Володимира Сисуна.
Відповісти
2014.02.21 12:32 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Всім тим хто відправляв людей на антимайдани , тітушок , хто калічив , хто стріляв , бав кийками , провокував і убивав - всіх на публічні суди перед народом !
Відповісти
2014.02.21 12:28 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Я вчора від Ободзинського теж вимагав , але він дивився пустим поглядом.
Адміністрації повинні бути ліквідовані !
Відповісти
2014.02.21 20:42 -
володимир (8)
0 0
НА ЕГО ФИЗИОНОМИИ НИКОГДА НЕ БЫЛО ПРИЗНАКОВ ИНТЕЛЕКТА.
Відповісти
2014.02.21 12:25 -
Василь Федоренко (5)
0 0
Сергій Володимирович , Ви дотримались домовленого .
Відповісти
2014.02.21 09:43 -
(4)
1 0
Если бы это было неделю назад, то это был бы жест. А так это бегущие с коробля. В Житомире поспрыгивали все кто мог. Тем более, мне так кажется, эта партия была чужда мэру.
Відповісти
2014.02.20 21:37 -
Малинський (3)
0 0
дякую
Відповісти
2014.02.20 19:17 -
Олег Антонюк (2)
1 0
Гени вже й так не видно, як скрізь землю провалився, разом із символікою
Відповісти
2014.02.20 18:39 -
володимир (1)
0 0
СЕРЕЖА БЕГИ (БЛАГО БАБКИ ЕСТЬ), И ГЕНУ С СОБОЙ ЗАХВАТИ.
Відповісти