Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

24.11.2015
Україна

Роздержавили! Медіа в Україні більше не будуть державними


Верховна Рада прийняла закон про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Ще в 1999 парламент ухвалив рішення прискорити роздержавлення. Але до сьогодні Україна була єдина країна в Європі з таким пост-радянським атавізмом.

Основний принцип європейської демократії полягає в тому, що уряд не має права вести пропаганду щодо свого суспільства. Цей закон закладає можливість створення сильних регіональних ЗМІ.

Редакції зможуть приватизувати медіа й продовжувати журналістську роботу. Протягом першого року йдеться про роздержавлення всіх, хто висловив бажання. Потім це буде обов’язковою вимогою. Законом передбачено різні пільги на перехідний період.

Медіа, де є сильні журналісти, мають стати незалежними медіа. Комунальні й деражвні агітки, які обслуговуюють місцевих князьків, мають зникнути.



 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.11.24 12:39 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
шо малинські новини пріватізірують?
Відповісти
2015.11.24 12:41 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
куплю за 3 тис грн.
Відповісти
2015.11.24 13:02 -
Valentin (3)
2 0
в скільки інфо малин обійшовся?
Відповісти
2015.11.24 13:19 -
Ольга Єсипчук (5)
0 0
не буде вам фото, досить випрошувать.
Відповісти
2015.11.24 13:04 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
ні, МН ім точно не по зубам... хто ж там на них буде працювати? :)
Відповісти
2015.11.24 14:35 -
Valentin (7)
0 0
Гришо, борисович звідки прийшов? так ото ж, ща метелик одстігне на майбутнього кандідата і буде міша через МН і сайт піариться, може скоро посадять вже.
Відповісти
2015.11.24 15:55 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
то виходить що "кандидат 3" був креатурою "кандидата 2"...??? поліська Санта-Барбара, та й годі... не дивно, чому Шостак вибори виграв, я ж одразу сказав - на цих виборах змагаються два кандидати в мерське крісло...
Відповісти
2015.11.24 15:57 -
Valentin (10)
0 0
саме так! метелик основний борисович запасний, а на виході)))) ну ти знаєш
Відповісти
2015.11.25 00:24 -
Anton (13)
0 0
дивись аби Шостка на виході не получився:) так ...случайно
Відповісти
2015.11.24 16:04 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
зате весело всім... весь стольний град Малин грався у "великі перегони", дехто так загрався, що й понині "дєпутатські погони" перед кривим дзеркалом приміряє - нехай потренуються іще зо два роки... :)))
Відповісти
2015.11.24 16:11 -
Valentin (12)
0 0
ще не факт, що 2
Відповісти
2015.11.24 13:19 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
наївний...
Відповісти
2015.11.24 15:49 -
Григорій Шитюк (8)
1 0
здається вибори вже довели більш ніж показово, хто тут наївний... коментарі зайві, та й сперечатися з цього приводу немає сенсу. :)
Відповісти