Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

19.02.2014
Україна

Янукович нарешті відреагував офіційною заявою на події, що відбуваються в Києві


Попри усталену позицію Януковича відмовчуватися під час кризи, він нарешті відреагував офіційною заявою на події, що відбуваються в Києві. Основна думка - опозиція небажає діалогу та закликає людей до збройної боротьби.

Народимо повний текст заяви Януковича, оприлюдненої його прес-службою.

"У нас з вами були різні випробування. Але сьогоднішнє, мабуть, найважче з них. Сталася біда - загинули люди. І це великий біль і трагедія для кожного з нас. Однак і це ми разом мусимо пережити і подолати.

З самого початку нинішнього протистояння я закликав до діалогу, будучи категоричним противником силових варіантів, а тим паче - кровопролиття. Це мій життєвий принцип - жодна влада не варта й краплі пролитої за неї крові. Саме цим принципом я керувався у 2004-му році, коли зупинив своїх прихильників від зіткнення з прихильниками мого опонента. Тому і в нинішньому конфлікті я робив ставку на діалог. Бо Господь дав людині мову для того, щоб вона могла порозумітися з іншою людиною.

Повинен сказати, що певний діалог таки відбувся. Ми реалізували дві амністії - першу після грудневих подій. І другу, що вступила в дію 17 лютого. Треба ж було опозиційним лідерам так зробити, що вже наступного дня, 18 лютого, вони закликали радикальну частину майдану до збройної боротьби. Опозиціонери не лише не дочекалися відкриття засідання парламенту, на якому повинні були голосуватися закони, які змінили б Україну. Вони навпаки – заблокували Верховну Раду, не давши можливості ухвалити ці зміни. Поставили вимогу - всю владу опозиції і негайно. Не маючи на це мандату народу, в незаконний спосіб, порушуючи Конституцію України, ці, з дозволу сказати, політики, вдаючись до погромів, підпалів і вбивств, намагалися захопити владу.

Опозиційні лідери знехтували основним принципом демократії - владу здобувають не на вулицях чи майданах, а лише на виборчих дільницях. Я не раз говорив їм - незабаром вибори. Якщо народ довірить вам - будете при владі. Якщо не довірить - не будете при владі. Але і перше, і друге має статися в законний спосіб, так, як велить Конституція України.

Межу вони перейшли, коли закликали людей до зброї. А це - кричуще порушення закону. І законопорушники повинні стати перед судом, який визначить їм міру покарання. Це не моя забаганка, це мій обов'язок як Гаранта Конституції - забезпечити мир в країні, спокій громадян і справедливість стосовно кожного.

Виходячи з цього, я ще раз закликаю лідерів опозиції, які переконують , що вони теж прагнуть мирного врегулювання, негайно відмежуватися від тих радикальних сил, які провокують кровопролиття і зіткнення з правоохоронними органами. Або, у разі, якщо вони не бажають відмежовуватися - визнати, що вони підтримують радикалів. І тоді з ними буде інша розмова.

Скажу щиро, у мене бувають радники, які намагаються мене схилити до жорстких варіантів - до застосування сили. Але я завжди вважав застосування сили помилковим підходом. Є кращий і більш ефективний спосіб - знайти спільну мову. Піти на компроміс. Домовитися. Я вже казав не раз, що у такому випадку дещо втратить влада. Втратить і опозиція. Але виграє Україна.

Я наполегливо закликав утриматися від радикальних дій. Але мене не почули.

Повторюю і звертаюсь знову. Ще не пізно дослухатися. Ще не пізно зупинити конфлікт.

Так, ми вже не повернемо загиблих. Так, ми вже заплатили дуже дорогу ціну за амбіції тих, хто рветься до влади. Але щоб ціна не була ще вищою, закликаю – схаменіться! Треба сідати за стіл переговорів і рятувати Україну. Бо прийдешні покоління нам не простять, якщо ми зруйнуємо державу, яка має належати їм - нашим нащадкам.

Дорогі співвітчизники! Дорогі люди, які втратили рідних і близьких у цьому безглуздому конфлікті, дозвольте мені висловити вам глибоке співчуття. Я знаю, що словами горю не зарадиш. Я розумію, яка страшна трагедія вас спіткала. Але я хотів би, щоб ви відчували в ці хвилини мою підтримку і мій щирий жаль.

Зараз всі ми повинні усвідомити одне - навіть найбільш жорстке протистояння закінчиться. А Україна має залишитися навіки. У цьому наше завдання. І це - наша головна і найперша мета".

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.02.20 00:20 -
Олег Антонюк (7)
0 0
Партизан... у палаті для особливо одаренних
Відповісти
2014.02.20 00:18 -
Олег Антонюк (6)
0 0
Це що чергова ШИЗА? У той час як активісти відстоюють Майдан у КУиєві та у Житомирі закликати до збройного безладу та хаосу, сидячи на дивані в домашнії тапочках?
Відповісти
2014.02.19 16:55 -
Василь Федоренко (5)
0 0
Хто може передайте цю інформацію на майдан, ось те чого бояться ментівські щитоношці найбільше:
Суть такова: берется длинная и прочная веревка (желательно для альпинистов) к ней привязывается крюк с четырьмя шипами,наподобие якоря рыбацких лодок. Далее забрасывается через щиты милиции, как можно дальше. Крюк цепляется хоть за кого то, они стоят плотной стеной. Потом активисты дружно тянут за веревку. Получаем «улов» . Этот вид нападений описывался как самый опасный , но если вас убивают то для защиты это эфективно.
Відповісти
2014.02.19 16:54 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Всім учасникам партизанських груп хто з різних причин не зміг приєднатися, або виїхати сьогодні на Майдан підготувати бойову зброю, боєприпаси та інши засоби ураження. Сигнал до початку активних дій - розгін Майдану.
Відповісти
2014.02.19 14:08 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Мітинги на підтримку Конституції 2004 та проти диктатури

18 лютого та 19 лютого о 12 годині відбувся мітинг на підтримку Конституції 2014 року .
Присутні 18 лютого до 50 чоловік.
Фрагменти виступу голови Малинської міської ПО ВО "Свобода" Василя
Федоренка :
«Товариство ! На папері ми маємо Українську державу, Конституцію намальовану злодієм шапкокрадом, підтриману продажними злочинцями конституційного суду , а насправді маємо лихо для нас українців ,наших дітей та нашої України.
Де є демократичність у перевертнях в мундирах , судових мантіях , кримінальній структурі владі ? Ні !
Ми маємо злидні , рабську платню і пенсію . Відбираючи медицину , освіту ,працю , здоровий спосіб життя нас швидкими темпами заганяють у домовину чи перетворюють у раба та холуя.
Маємо гарну , землю , ресурси , природні багатства але й маємо окупаційну , злочинну владу узурпаторів. Маємо до 2 мільйонів різних чиновників , півмільйона прав хоронців, продажні злочинні суди , пахана Хама на престолі та його смотрящих на місцях.
За наші кошти , паразитуючи вони нас грабують ,калічать, вбивають та плюють на наші права по людські жити на власній землі.
Навкруги казнокрадство, корупція , хабарництво , побори та свавілля . Не Україна а Бандостан!
Скажіть як нам на Малинщині ? Села знищили , селян вигнали ,землю привласнили та вже взялись за природні ресурси і міста . Голову РДА і районної ради не чути ! Їх не зачіпають ні титанові злочини , ні загроза втрати 4 чорнобильської зони , ні знищення медицини на селах які ще не встигли знищити ! Їх цікавить тільки накопичення власних коштів і привласнення народної землі та деребан бюджетів.
В місті ми маємо гнилу водо і каналізаційну мережу яка вже своє відслужила ще десятки років назад . Ми бачимо бажання на такому стані нарощувати собівартість , ціну послуг , відкрите злодійство сотнями тисяч коштів ніби на комунальну техніку , мулососи , транспорт, на величезну платню для керівників – безгосподарників а найоловне грабунок міського бюджету.
Скільки б я не вимагав від влади міста програми на повну заміну мережі з почастковими цільовими щорічними витратами на цю програму , але мене слухають та не чують.
Як же тоді їм буде красти? Я вас не здивую коли скажу що крадуть списуючи на неіснуюче освітлення , водопониження , не існуючий фактично благоустрій далі центру та різні вигадані не діючи програми.
Їх цікавить тільки де і скільки хапанути ! І це навкруги ! Іде масова алкоголізація дітей і населення бо це поповнює їм кишені а людські підчищає. На кожних десяти метрах дозволи , сприяння на функціонуванні забігайлівок. Скоро будемо без трусів , без грошей, з коротким життям але з супермаркетами бо як же мафії при владі жити без відкатів.
Я голова дитячої спортивної не державної а громадської організації через яку від вуличного виховання , бездоглядності відірвано 8000 дітей за 34 роки , сотні чемпіонів. Прославляємо місто , займаємось суспільно корисною діяльністю , а у нас не дивлячись на Конституцію, ЗУ «Про місцеве самоврядування», Про фізкультуру і спорт», «Про освіту», «Про сприяння розвитку молоді» і низки ще законів які передбачають механізми заохочення, допомоги , надання пільг, звільнення від оренди і сплати комунальних послуг не тільки можноморди не дотримуються законів ,а відібрали 15 років тому півприміщення а зараз взагалі обрізали опалення і затопили спортивні мати. Пояснюють свої дії тим що це приміщення громади і малинські діти пільг не мають. Це заявляють ті хто краде відкрито сотні тисяч з міського бюджету і прокуратура їх не садить.
Тут в Малині вже дійсно працюють тільки закони тайги та мафії. Злодій сидить і злодієм поганяє та сплачує відкати вище ! Це що держава , на яку ми заслуговуємо ?
Ми повинні самі боротись за власні права , бо перед нами вороги , окупанти , мародери і злодії . І це всерйоз ! Або ми їх або вони нас .
Ми повинні підтримати повернення до парламентсько-президенського правління , до Конституції 2004 рок., прийняття нового виборчого закону , до формування нового конституційного суду і ЦВК , до ліквідації адміністрацій , до виборів народом суддів , дільничних інспекторів і землевпорядників , нарешті до Верховенства Конституційних прав українського народу над бандою що узурпувала владу та нищить народ і Україну.
Вибори і ще раз вибори ! Дострокові і від кожної сільської ради аж до столиці.
Інакше через десяток років тут від нас ні залишиться ні сліда !
Не будьте байдужими . Борітеся поборете !»

На мітингу 19 лютого о 12 годині присутні вже більше сотні малинчан.
Василь Федоренко у виступі сказав :
«Міжнародний кримінальний злочинець і військовий кат і вбивця Янукович вбивши за добу більше 40 українців і тисячі поранивши зі своїм чортячим військом і найманцями з гаслом «За нами Москва» не переможуть правду і народ за яким вся Україна.
Вчора відмовивши реєструвати проект постанови про повернення до конституції 2004 року та збройним нападом на протестуючих вони порушили свої обіцянки. Колону що рухалась до Парламенту закидали з дахів , прямо на голови , гранатами та розстрілювали впритул.
Банда при владі не може зрозуміти що у нас не буде ні царя-маніяка а також не бути Україні малоросійською губернією.
Вони свідомо не йдуть на відновлення конституційних прав , до народовладдя та до дострокових виборів.
Брехнею вони не прикриють правду , бо вона проросте як трава через асфальт.
У нас вже немає президента , а ті хто його підтримує є співучасниками злочинів і вбивств.
Помста народу не тільки вимете їх з влади а і знищить фізично.
Я хочу звернутись до малинських тітушок і бандочиновників – одумайтесь ! Совість і відповідальність перед народом не заллєте горілкою і не прикриєте платнею за співучасть у звірствах , вбивствах , злочинах проти народу і людства.
Закликаю всіх малин чан доброї волі організовуватись у списки до тих опозиційних партій які вам ближче . Не чекайте байдуже власної смерті чи смерті ваших дітей.
Хто не має можливості , здоров`я і сміливості рухатись на допомогу заблокованої фашистами при владі столиці , будьте готовими виконувати команди на спротив банді і встановлення демократії і народовладдя тут в нашому місті.
Як би ці вороги , окупанти і узурпатори не брехали , якби не обдурювали , якби вас не зраджували , не провокували, не катували і скільки б не арештовували чи вбивали – їм правду ніколи не перемогти.
Ці шизоїди вимагають щоб народ здався ! Цинізму їхньому не має межі , але переможемо ми .
Народ не можливо перемогти !»

Прес-служба Малинської міської ПО ВО «Свобода»
Відповісти
2014.02.19 11:12 -
робер артуа (2)
0 0
Горіти в пеклі ,( свято наближається)
Відповісти
2014.02.19 10:01 -
dumayu (1)
0 0
Такий дивний. А може він дійсно не володіє ситуацією, яка склалася в країні? У нього в автономній республіці Межигір'я напевне все тихо. Та ще й 5 канал відключили.
Відповісти