Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

29.08.2014
Малин

6 вересня — початок процесу позачергових виборів міського голови


Відповідно до статті 15 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» територіальна виборча комісія м. Малина оголошує про початок з 6 вересня 2014 року виборчого процесу позачергових виборів Малинського міського голови, які відбудуться в неділю 26 жовтня 2014 року .

Відомості про місцезнаходження виборчої комісії:

м. Малин, вул. Винниченка, 23

Години роботи:

09:00 — 18:00, перерва на обід 13:00 — 14:00

Голова міської виборчої комісії Н.Й.Авраменко

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.08 21:14 -
Инкогнито (17)
0 0
вася ти вже документи носив завязуй зі своїми походами за владой не сміши людей ти вже й так рекорсмен
Відповісти
2014.09.08 20:02 -
Василь Федоренко (16)
0 0
Ні слуху ні духу за тією адресою . Авременко у підпіллі !
Були навіть у Противеня та Ювковецького , то і ті нічого не знають ! Радять шукати !
Чи не пора цих очільників часів Бандюковича у відставку , бо запоруть вибори або під сепаратів намалюють результати , як завжди !
Відповісти
2014.09.04 09:53 -
Лариса Ткаченко (14)
0 0
Всіх, хто був при владі, в списки вносити - ГРІХ: вони вже показали на що гаразд(((
Відповісти
2014.09.03 19:02 -
Инкогнито (9)
0 0
Админ сформуй попередний список щоб можна було проголосувати буде щось на зразок социологичне опитування може и вгадаем переможця
Відповісти
2014.09.03 19:37 -
ІнфоМалин (10)
0 0
Пропонуйте потенційних кандидатів в коментах - сформуємо опитування
Відповісти
2014.09.03 23:53 -
Anton (12)
0 0
Противень.Шостак.
Відповісти
2014.09.03 19:42 -
Инкогнито (11)
0 0
Шостак .Полиновский.Противень. Чушенко .Гуренко .Федоренко та темная лошадка
Відповісти
2014.09.04 08:15 -
Valentin (13)
0 0
Гуренко регіонал а Противень заступником Стельмаха-регіонала працював, доречі чому не звільнився сам після відставки мера не зрозуміло, які там ще вибори йому.

плюсую Фещенка, Шевчука, Науменка,Юшка
Відповісти
2014.09.04 10:12 -
Anton (15)
0 0
Фещенко вже показав якість своєї роботи. Доречі Шевчук найбільше роздеребанив міських земель і тихенько працює собі в школі, тоді такий пріод був що люди ще мало що розуміли. Науменко хай спочатку розрахується за КІНОТЕАТР який купив ще 5 років тому ,а не заплатив. Юшко просто не потяне.
Відповісти
2014.09.03 18:31 -
(6)
0 0
А почему так тихо, что никто в мэры не хочет?
Відповісти
2014.09.03 19:01 -
Кіт Мармиза (8)
1 0
Такі да Ніколашка, нема інтриги. Пани не чубляться, холопам шиї не болять, какашки будуть возить дрожче, дєла хоч якось робляться, Вася плаче, а Коля кудкудаче, там война а тут болото. Отакіє вот діла.
Відповісти
2014.09.03 08:20 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Василь, то ти на вибори йдеш? Це ж най кращий путь, іди в люди, будем дивиться (тільки ти їх там не пугай, бо діпломатія то мабуть не твоє).
І ще, не знаю вже де Федоренко писав (аде десь писав) шо под воєнний шумок всі забули про місто напрочь!!! Тут з ним соглашаюсь по повной. А шо тут в Малині робиться? Тішь да блажь!? Война все спише не сьогодні придумали.
Відповісти
2014.08.31 16:43 -
Василь Федоренко (4)
0 0
А перець хай не вдає з себе "всємогущего хазяина" та смотрящого , не телефонує мені п`яний по півгодини ! Там вже запису на пару статей хватить!
Хай краще про свою безпеку подбає новоявлений Джеймс Бонд !
Все в житті минаєтьється і за все нести відповідь !
Тут Бандюк ну такий вже впевнений був Хам , а миттєво що сталось !
Якщо як завжди намалюєте , на цей раз на цього хлопчиска результати , то нагадую що всі мери пішли ,крім Студінського достроково" а цей піде ще й ганебно !
Цілуй його в ... , стажуйся , навіть у камері згодиться !
Відповісти
2014.08.30 15:00 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
Таке кажеться шо того хлопчину з мерії вже й без виборів вибрали, бо шось ніхто нікує німеле. Мабуть він всіх Шишок влаштовує.
А подивишся на нього то наче йому ізжога непроходить
Відповісти
2014.08.31 13:14 -
Олег Антонюк (2)
1 0
Він влаштовує не лише шишок, а й пересічних малинчан. Принаймні, щось робить, а не лише говорить, як папередники. І, візьміть до уваги, усе робиться при куцому бюджеті
Відповісти
2014.09.03 18:52 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
І шош той зайчик вже такого понадєлував?
Це я вспомнів як він з дітками в садочку позірував, як зайчик)))
А калюжи чистить то не мерське діло, а й в мінус.
Відповісти
2014.08.31 16:32 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Ти правий все як робилось і так і робиться ! Навіщо гинули хлопці ?
Цей перець Журавський ще сне тав мером а уже офіційно громаду на х... посилає і додеребаює бюджет , власність і землю .
Як каже "Громада - це я !" Нічого чорти ще трохи поскачіть ! Час не зупинити і силу невдоволення теж !
Відповісти