Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

17.08.2016
Малин

По 2 роки 6 місяців реального позбалення волі отримали Микола Савченко та Володимир Литвиненко


Сьогодні, 17 серпня, в Малинському районному суді відбулося засідання по справі по обвинуваченню Миколи Савченка та Володимира Литвиненка в скоєнні злочину передбаченого частиною другою статті 190 КК України (шахрайство вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ухвалено вирок відповідно до якого обвинувачені отримали по 2 роки 6 місяців реального позбавлення волі. 

Засуджені мають місяць на апеляційне оскарження вироку.

Нагадаємо, що двох посадовців було затримано 25 вересня 2015 року під час отримання неправомірної вигоди, як заявляла обласна прокуратура.


ОФІЦІЙНО від Прес-центру СБ України

На Житомирщині керівники Малинської РДА та райради отримали два роки та шість місяців ув’язнення за шахрайство

На Житомирщині суд першої інстанції засудив за шахрайство голів Малинської РДА та райради.

Чиновники за гроші обіцяли підприємцю посприяти в оренді земельної ділянки для ведення фермерського господарства. Насправді вирішення цього питання не належало до їхньої компетенції.

Наприкінці вересня минулого року співробітники СБ України та прокуратури затримали обох посадовців одразу після отримання від фермера 40 тисяч гривень.

Вироком Малинського районного суду Житомирської області здирників визнано винними за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Їм призначено покарання у вигляді двох з половиною років позбавлення волі.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.08.19 10:06 -
bony m (10)
0 0
Думаю, збір "данини,"з підприємців, налаштували б на довгі роки! (
Відповісти
2016.08.18 16:46 -
вака (7)
0 0
АМНІСТІЯ до дня незалежності-100%
Відповісти
2016.08.18 11:23 -
Олександр Скальницький (3)
0 0
Ага! Вже ,значить, не ст. 368 (там від 5 до 10 плюс 3 р. "по рогам")? А ст.190 не передбачає заборону обіймати посади.Так що,ще не вечір!
Відповісти
2016.08.18 13:46 -
Valentin (4)
0 0
карається штрафом від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Відповісти
2016.08.18 14:12 -
Олександр Скальницький (5)
0 0
Де це ви таке вичитали? http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page6 ст.190 ч.2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, -карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

І ніяких заборон на обіймання посад.
Відповісти
2016.08.18 15:30 -
Valentin (6)
0 0
пардон, то я в 368 зачитався))
Відповісти
2016.08.18 20:15 -
qq qq (8)
0 0
А Петька УМНЯК! Скопіював статтю і в малин інфо,дивіться який я обізнаний в статтях шановні малинчани...НЕ СМІШИ НАРОД!!!
Відповісти
2016.08.18 21:49 -
Valentin (9)
0 0
Петька-петька-петька....Заїло тебе qqqqqqqqq
А ти далі Інфо десь виходиш? Прогуляйсь по сайті ВР, поверни на сайт КМ, а на Президентському постій в тіні.
Відповісти
2016.08.19 23:13 -
qq qq (11)
0 0
Бачиш-но ПЕЦЬКА на яких сайтах ти гуляеш, на президентський не пускаеш???
Відповісти
2016.08.17 21:06 -
Руслан (1)
0 0
Маловато будет!
Відповісти
2016.08.18 00:12 -
bony m (2)
0 0
Пройшов би в мери і того б не дали.. Хоча ще попереду апеляція!
Відповісти