Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

20.09.2015
Малин

Дайош третій школі – санвузол, а першій – фасад!


З понеділка, пообіцяв міський голова Олексій Шостак, починаються роботи щодо добудови санвузла в міській ЗОШ №3. На це знайдено в держбюджеті 700 тисяч гривень.

Трішки із затримкою, але теж скоро, розпочнуться й роботи благоустрою і фасадні роботи в незавершеному корпусі школи-ліцею №1. Затримка викликана тим, що вартість робіт суттєво більша 1700 тисяч, а тому надається шляхом спів-фінансування. Отож деякі моменти просування коштів на певний час відсувають і початок робіт по завершенню ремонту й реконструкції третього корпусу школи-ліцею.

Чи так швидко все станеться, як оголосив Олексій Шостак, покажуть найближчі тижні.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.21 19:33 -
Черемушки (18)
1 0
У мера лише пів будинку, в іншій половині живуть пересічні пенсіонери... Чекаю історій, як Шостак "захопив" пів будинку використовуючи адмін ресурс! ;)
Відповісти
2015.09.21 20:01 -
Valentin (22)
1 0
)))) теж варіант))) чим ближче до дати тим смішніші будуть статті, чекаємо=)
Мені результати голосування подобаються, із самого дна різко полетів на перше місце заступник, треба хату Противня, що будує на ГМП терміново, Шостак вже не актуально!
Відповісти
2015.09.21 10:56 -
Anton (5)
2 -1
Ціна така висока тому що, розумієте Шостак ще ремонт в середині свого новоспеченого будинку збирається робити, а матеріали дорого коштують, він же не буде в себе в будинку робити ремонт з ДЕШЕВИХ матеріалів.
Відповісти
2015.09.23 09:03 -
Олег Антонюк (23)
0 0
А ти звідки знаєш, з яких матеріалів робитиме ремонт Шостак і чи взагалі в нього він зроблений чи ні?
Відповісти
2015.09.21 14:42 -
Григорій Шитюк (9)
0 -2
скоріш за все, Шостак тут аж ніяким боком ні копійки ні цеглинки не отримає... там потрібно дивитися хто підрядником буде...
Відповісти
2015.09.21 14:46 -
Anton (10)
2 -1
Гриша ти що прикалуєшся. Понятно діло що підрядник і Шостак на лапу собі візьмуть.
Відповісти
2015.09.21 18:56 -
Ольга Єсипчук (15)
1 -1
Гришу хрін поймеш. То він кричить, що навіть такий лох як він знає що молодому меру потрібен будинок, то тут уже говорить що мер ні при чому... Напевно такий же він і патріот. Сховав десь гастука червоного за іконостасом і випендрюється теперю
Відповісти
2015.09.23 09:04 -
Олег Антонюк (24)
1 0
Ольго, ти ж перша лохушка і є. Позорище Малина
Відповісти
2015.09.23 09:19 -
Ольга Єсипчук (25)
0 0
нещасний Антонюк, не плачте, підете мер і Вам куб який блоків та мішок цементу підкине )))
Відповісти
2015.09.21 19:32 -
Григорій Шитюк (17)
0 -2
молода особо, я Вас публічно з днем народження не привітав - то тепер спати спокійно не будете...? :)
дівчино, якщо по ділу - або вже читайте що я пишу (мобілізуючи хоч той розум що Бог дав), намагайтесь думати про що мова. або не показуйте так відверто, що два дні без спілкування зі мною перетворило життя на страшний тягар... мені це лестить :)))
PS: зміни пластинку про піонерський галстук... верзеш казна що про те, про що й уяви не маєш - бо тут вже всіх нудить.
Відповісти
2015.09.21 15:01 -
Григорій Шитюк (12)
0 -2
річ в тім, що я про Шостака іншої думки... тут на сайті, певне коло людей намагається зробити з нинішнього мера таку собі цяцянку-страшилку, нерідко приписуючи йому те, про що й він сам не здогадується... просто задай собі незручне питання: кому й навіщо це потрібно саме сьогодні? ти розумієш, Шостак яким був - таким і залишився (я не збираюся лікувати його чесноти та недоліки), а ось антураж, який створюється навколо його скромної (у масштабах Малина та округи - це дійсно так) персони робить з нього Олексія Великого... простіше кажучи - хлопчика для биття, що по суті - звичайна ситуація для людини яка при владі.
Відповісти
2015.09.21 19:50 -
Наливайко (20)
1 -1
Гриша, ти з цією *банутою особою дуже толеринтний. Мені б твоя витримка. Всі нормальні люди свій День народження стрічають в колі друзів, а ця дурочка плюється помиями.
Відповісти
2015.09.21 19:55 -
Григорій Шитюк (21)
0 -1
так можливо їй "партія" новий ноут чи планшет презентувала під цю дату - отож перевіряє чи не іграшковий... :)
Відповісти
2015.09.21 19:30 -
Anton (16)
2 0
Гриша ти нова коханка Шостака?:)
Відповісти
2015.09.21 19:39 -
Григорій Шитюк (19)
0 -2
я людина, яка має свою думку, й не ховає своє лице за картинками з інету.
якщо ти маєш свою власну думку, а не живеш тим, що тобі в вуха вклали - не будеш тут виглядати "коханкою", що квапиться вилити на голові відвідувачів сайту черговий бруд про опонента.
Відповісти
2015.09.21 15:15 -
Кіт Мармиза (14)
2 0
то який він нах*р танкіст?
Відповісти
2015.09.21 08:13 -
Наливайко (2)
1 0
мда, ціна зашкалює, Але ж потрібно і шостаку за щось свій будинок будувати
Відповісти
2015.09.21 09:54 -
Ольга Гура (3)
1 -1
Ціна висока, тому що на усе, що робииться через державні органи, чомусь такі ціни. Така державна політика. Цікавилася щодо того, щоб пробити скважину на банкнотці, то якщо робити через міську раду - коштуватиме близько 200 тис. грн. - проект, дозволи і т.д. А якщо приватним способом зібрати кошти по мікрорайону - то обійдеться в 20 тис. грн.
Відповісти
2015.09.23 09:25 -
Ольга Єсипчук (26)
0 0
ціна висока бо там закладено 60% відкатів ....
Відповісти
2015.09.21 11:39 -
Юрій Смалюк (6)
1 0
Нещодавно хтось помітив в інтернеті оголошення про продаж будинку культури паперовиків.Ціна-1600 тис.грн.От і виходить,що дві такі вбиральні майже рівноцінні такому приміщенню!
Відповісти
2015.09.21 14:49 -
Ольга Гура (11)
1 0
За такі гроші і я його можу придбати, але що потім робити з тією халабудою? Чи буде так стояти, як вечірня школа: і господар є, і будівля-руїна нікому непотрібна.
Відповісти
2015.09.21 10:22 -
Наливайко (4)
1 0
В тому то й справа. Дуже багато посередників, які жаждуть грошей. Яка різниця, чи ці гроші потрапляють в вигляді хабаря посадовцям, чи потрапляють на рахунки організацій, з яких тоді тим же посадовцям виписуються винагороди. Ой як все ненормально в нашій державі.
Відповісти
2015.09.20 21:22 -
Малинський (1)
2 0
Скажіть, чому такависока ціна? Дайте відкритий конкурс приватникам Фоп з Малина! Мабуть буде дешевше?Так чи ні?
Відповісти
2015.09.21 14:39 -
Григорій Шитюк (8)
2 0
там на дві такі вбиральні грошей стане, та іще й сонячними батареями на даху... :)
Відповісти
2015.09.21 13:59 -
Глєбович (7)
1 0
і податки в міську казну підуть, буде і на зарплату вчителям, іншим бюджетникам
Відповісти
2015.09.21 15:11 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
ось тому воно так і виходить... ми й туалет новий для школи хочемо (для своїх же дітей!), і податки на зарплату вчителям, та іще й ці кляті вибори так недоречно підвернулися :) ну, майже як у Остапа Бендера, на превеликий жаль.
але туалет школярам все одно зробити потрібно.
Відповісти