Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

6.04.2015
Малин

Олексій Шостак: Міська рада до малинського ноу-хау в ремонті доріг відношення не має


Активна користувачка сайту ІнфоМалин Ольги Єсипчук "запитала у міського голови" у відповідній рубриці на веб-ресурсі Малинської міської ради:

Ви впевнені що на ремонт вулиць виділено 400000?? а то дивлячись на відео виникає питання скільки хто отримав відкатів на даному міроприємстві, ознайомтесь

Відповідь:

Шановна пані Ольга!

Дякую Вам за активну громадську позицію та небайдужість до питань розвитку та утримання міста. Буду вдячний за будь-яку інформацію, яка може бути корисною в цих питаннях. При цьому рекомендую не робити поспішних висновків, зокрема, таких, які можуть в тій чи іншій мірі нести в собі безпідставні та образливі звинувачення.

По наведеному факту повідомляю, що зафіксовані Вами роботи проводились по вулиці Городищанській, яка відноситься до категорії державних доріг та не входить в зону обслуговування міськими комунальними службами і обслуговується Райавтодором. Ця організація в силу відсутності фінансування не може в повній мірі здійснювати утримання доріг. При цьому мешканці міста, які користуються дорогами, на мою думку, не мають відчувати незручності та отримувати пояснення щодо балансоутримувачів. Вони повинні мати можливість пересуватися шляхами міста без незручностей

Так, силами комунального підприємства було заасфальтовано яму на вулиці Городищанський «холодним» асфальтом, який має високу якість за рахунок посиленого вмісту гудрону, в зв’язку з чим трамбування в зазначений спосіб буде ефективним, а везти професійний каток для латання декількох ям було б економічно неефективним. Тим більше вказані роботи не оплачуються, так як не можуть актуватися в силу належності дороги до державної власності.

Сподіваюсь, що дане роз’яснення буде сприяти конструктивному діалогу на серйозному рівні без необґрунтованих та емоційних висновків.

З повагою міський голова О.Г. Шостак

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.04.15 12:26 -
Малинський (55)
0 0
А війна-то зовнішній спротив тим хто відмовився сидіти в гімні
Відповісти
2015.04.15 12:24 -
Малинський (54)
0 0
Оля Майдан то не повалення Леніна то інше...
Відповісти
2015.04.15 12:22 -
Малинський (53)
0 0
Поприбирати
Відповісти
2015.04.15 12:13 -
Малинський (52)
0 0
Допустим у когось потекло з державного стояка гімно в квартирі і нижньому сусіду на голову. А нижній сусід сидить серед гімна і пише скаргу міністру. А потекло тому що верхній сусід не запитав чому йому трубу не заварили а холодним цементом прикидали на як там його-на крепкий гундон. А ще вище сусідка Каже що ось факти на ліцо як і трубу тонку ставили і як ремонтували нелюдських способом. А нижній каже що верхній не винен-бо то не його треба і слідкувати не треба. І дарма що обидва в гівні. А труби наверху нові і завершені. От така невеликі. А майдан труби хоче поміняти. Тільки гідно спочатку нема кому попробувати.
Відповісти
2015.04.15 12:27 -
Малинський (56)
0 0
Автозамена...
Відповісти
2015.04.14 09:46 -
Степан Бандера (50)
0 0
На "зустрічі" з власними службовцями і групою активістів в РБК горе-мер емоційно і впевнено обіцяв що розпочинають ремонт вулиць холодним асфальтом, а тут в кущі !
Мабуть і тут підробив , як на незареєстрованому пасажирському перевізнику Столяру , бані "Рояль", земельних майданчиках в центрі міста, новому супермаркеті і т.д.
Але про що говорити коли голову РДА двічі ловили на хабарях в Радомишлі і Народичах з відпочинком в СІЗО !
Відповісти
2015.04.13 11:50 -
Grygoriy (48)
1 0
Товариші. Хочу зауважити, що починати пошук "винних" треба з пошуку власника дороги.
Саме власник і несе відповідальність за своє майно.
А Україні за 24 роки існування не інвентаризовано і не розмежовано власність взагалі.
Де державна, де комунальна а де приватна насправді не знає ніхто. Єдиний реєстр нерухомого майна почав діяти буквально місяці тому і є фактично порожнім.
Тому першим, що варто робити - це межувати власність і відкрвати публічні бюджети.
Або цього потрібно вимагати від депутатів.
Після цього і до вибраних розпорядників майна ставити запитання.
Реалізовувати бажання громади ефективно розпоряджятися своїм майном потрібно вчитись.
Відповісти
2015.04.13 16:13 -
Юрій Смалюк (49)
1 0
Слушна пропозиція.Підтримую.
Відповісти
2015.04.07 09:14 -
Valentin (44)
1 0
Короче, наступного разу, якщо дорога не на балансі - переступи ту яму
Відповісти
2015.04.06 22:59 -
gprs (40)
0 0
В Білорусії за таке начальника Гомельського облавтодору в 2014 році посадили на 12 років за розкрадання держ майна!
Відповісти
2015.04.07 11:24 -
Григорій Шитюк (47)
0 0
ну, думаю Лукашенко зі своїм "залізним порядком" до Малина має приблизно таке ж відношення, як Шостак до Гомеля... :)
даруйте, а за що власне "садити"... та ще й на 12 років???
Відповісти
2015.04.06 22:49 -
gprs (39)
0 0
Комунальне підприємство має займатись сміттям , дорогами підприємство, що знаходиться навпроти.
Відповісти
2015.04.06 20:19 -
Кіт Мармиза (36)
1 0
Ех... под кажду каку можна подсунуть нужную почву...
Главне пісочком акуратно пригребти.
Ма! Давай нову душещіпатєльну історію, хватить Шостака в асхвальт катать
Відповісти
2015.04.06 16:40 -
Ясамон Предчайший (22)
0 0
убрил и поделом, куда Вы лезете...это уже не смешно.
Відповісти
2015.04.06 15:15 -
користувач (11)
1 0
А що йому треба було написати? Що бюджет наразі багатий? Що катка комунальники не пригнали на одну-дві ями, вибачте... Роботи не актуються, значить не проплачуються... Давайте всі ями райаводора будем благодійно латать...Зробили люди роботу - є результат.... Не зробили б - була б та сама яма... Хіба було б краще?
Відповісти
2015.04.06 15:50 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
я конкретно запитала, скільки отримали відкатів і хто, по Вашому асфальт холодний чи гарячий з неба падає? його теж купляли. не вірю що не оплачується робота. де підтверджуючі документи? якби я комусь хотіла дати грутновну відповідь то це був би і кошторис і всі документи що підтвержують слова пана мера. а так це ВОДА.
Відповісти
2015.04.06 16:33 -
користувач (20)
0 0
Не гарячкуйте... Ви правильно міркуєте, що місто — це господарство мера і в першу чергу до нього й будуть запитання... Я сам якось здивований був, що по Винниченка розмітку роблять, а рядом за 5 метрів перехід по Шевченка - зась... Запитав ремонтників, а вони: "Це не наше, це міське".... Винниченка на обслуговуванні Райавтодора... І вони не переступлять через бордюр, щоб місту допомогти... А по документах... Я ще не бачив бумаги, щоб було написано "роботи просто так"... Але я ж не все у цьому світі знаю...
Відповісти
2015.04.06 16:43 -
Кіт Мармиза (24)
0 0
Правильно! У харошого мера должна буть своя гуральня деб він готовив матєріали для подкупа. От малюють автодоровці по своїй дорозі аж тут мер з гуральні з подкупом под'єзжає... І дивись до вечора так розмалюють не Дєржавне а городське, шо й куда тому коту на глині
Відповісти
2015.04.06 16:42 -
користувач (23)
0 0
Додам.... Райавтодор - це дітище облавтодора... А те - похідна від певне державтодора... Де усе нічийне і усе чиєсь....І я підозрюю, що крім Винниченка і Городищанської, їм ще якась вулиця належить...
Відповісти
2015.04.06 16:39 -
Ольга Єсипчук (21)
0 0
Так хто ж йому не дає дати людям документальне підтвердження. Я навіть можу в приватників дізнатись скільки реально така єрунда варта. Співставим. І побачи хто кому і як... Мо пан мер собі двір нашим асфальтом забацав... Хто зна.
Відповісти
2015.04.06 16:49 -
користувач (26)
1 0
На Вашу думку, це мали б бути документи... На думку ще когось — не мали б. Питання до мера не містило прохання надати документи... Він їх і не надав, обмежившись відповіддю. А якби змовчав, теж був би поганим... Ну не треба так... Заасфальтував двір чи ні, давайте напишемо йому... Хай нас зводить на екскурсію... Скажете, не собі асфальту підкинув, куму чи свату.... Все рівно - мер поганий... Ех...
Відповісти
2015.04.06 17:09 -
Ольга Єсипчук (28)
0 0
Ви думаєте що я очікувала на іншу відповідь? Зовсім ні. Метою листа. Було показать меру що люди бачать і нагадать хто його вибирав. Моя особиста думка про мера - йому не вистачає характеру. Бо кожен раз читаю огляд сесій і якийсь гусь вічно встромить свою голову ... Поперед всіх. Це не правильно. В мене б всі сиділи по струнці. В даному листі мер знов показав свою безхарактерність. Уви.
Відповісти
2015.04.06 19:02 -
користувач (34)
1 0
Сидіти по струнці — це добре? А ще краще взагалі мовчати... Олю, у кожного з нас є свої таракани. У кожного вони чимось компенсуються... Ви приміром імпонуєте мені як небайдужа людина, проте Ви дуже запальна і категорична. Це не завжди добре. Я теж не святий. Проте друзі мене поважають. Ви побачили в даному листі те, що хотіли побачити...
Відповісти
2015.04.06 17:50 -
Ольга Гура (29)
2 0
Олю, Ви хочете демократії чи авторитаризму, щоб у людей серцеві напади ставалися на сесіях від напруги? Люди, вмійте поважати власну і чужу свободу і все буде гаразд. Який є характер, такий вже є, може з досвідом солідності трохи набуде, але донині жоден мер не стояв у баюрі і не вигрібав звідти власноруч сміття (провулок між автостанцією і дитсадком на Дорошок). Знаю, бо теж там прибирала разом з іншими.
Я ціную готовність мера виконувати найбруднішу роботу, навіть якщо це було зроблено і заради піару. У малинчан немає ні совісті, ні поваги до чужої праці, от і всі секрети нашого міста. А ще вони не готові прийти у кабінет до мера і прямо у вічі висловити свої претензії і вести нормальний людський діалог. Пропонуйте свою допомогу (не меру, а місту) ,і вас точно почують.
Відповісти
2015.04.06 18:11 -
користувач (31)
1 0
Я вас, Олю та що Гура, цілком підтримую. Найкраще, що малинчани вміють, це вибрать мера і зразу ж його топтати...Він - представник громади, більшість якої його обрала... Шостак не вкрав владу, не відібрав, не призначений кимось. Він обраний людьми. І не може одна людина, навіть найрозумніша, без підтримки громади навести лад у місті. Шостак молодий, але думаю переспективний... Досвіду не вистачає? Діло наживне. З людьми спілкується, жоден мер до нього ні Стельмах, ні Фещенко, ні Доля не вийшов на публічну зустріч увечері, щоб людям було зручно. До нього й так люди ходять, з пропозиціями, з зауваженнями, з проблемами. Не буває безгрішних людей. Я б теж нічого б не міг зробити, якби мене тільки ганили. Так що більше об’єктивності нам і любові до Малина. Кожен може щосьробити хороше.
Відповісти
2015.04.06 17:58 -
Ольга Єсипчук (30)
0 0
Я особисто хочу щоб кожен відповідав за свою роботу. Не більше того. В кожного з нас свої обовязки. Я не проживаю в місті тому не маю можливості бігать до Шостка але мені прикро шо він не може втихомирить своїх людей . та це вже питання яке не стосується статті. Якось так складається що підприємець платить податки і за невиконання своїх зобовязань теж відповідає рубльом. Посадовець перед людьми не несе ніякої відповідальності
Відповісти
2015.04.06 20:23 -
Олег Антонюк (37)
0 0
не може втихомирить своїх людей... Це ви про що? Депутати на сесії це не його люди і вони не зобов’язані мовчать — вони представники громади і мають відстоювати позиції людей
Відповісти
2015.04.06 18:31 -
Ольга Гура (32)
2 0
Для того, щоб щось вимагати від мера, треба знати перелік його обов'язків і повноважень, що залежить від нього, що - від держави, а що - від громади. Наприклад, у кожного малинчанина і підприємця є обов'язок підтримувати у чистоті територію навколо будинка (за парканом) чи приватного об'єкта. Чи усі дотримуються цього обов'язку? Я так розумію, що можу вимагати щось від когось, якщо сама виконую усі свої обов'язки. Не всі підприємці платять податки, отож і мер їм нічим не зобов'язаний. як підприємцям. Несе чи не несе він відповідальність - щоденна пильна увага громади, критика і претензії з боку громадян, купа проблем, які йому доводиться вирішувати для вісєї громади - це вже чималий тягар. Я б такого точно не витримала б.
Відповісти
2015.04.06 15:59 -
Ольга Гура (13)
1 0
Олю, Ви звернули увагу, що дорога належить не до міської ради, а до державної власності, тобто ремонтувати мав Порошенко, а не Шостак. І актувати мав також Порошенко. Наскільки пам"ятаю, до Євро-2012 при Януковичі окремі дороги робилися за держвною програмою, і міська рада до них не мала жодного відношення. Це вони проявили самодіяльність, а Ви їх за це ще й фейсом об тейбл.
Відповісти
2015.04.06 16:32 -
Кіт Мармиза (18)
0 0
Тільки ненада ля-ля! Дорога може й Дєржавна, а уши на хвост може і мер натянуть, На то йому і мандат... І Десь про таке народ і гутарить.
Слухай! О вОлька! я от побачив шо ти як прес-аташе у Шостака, все хвалиш та хвалиш його. Ну хоть трохи його пальчиком посвари.))))
Відповісти
2015.04.06 18:57 -
Григорій Шитюк (33)
1 0
та не Шостака хвалити треба, а пояснити людям, що у даному випадку "ініціатива нуказуєма"... Шостак мабуть розпорядився зробити добро для городищ, а знайшлася добра людина що відразу зняла відео й виклала його в інтернет, не розібравшись що там насправді та як воно відбувається. потім знайшлися інші, що відразу збагнули, що то непоганий привід "наїхати" на мера... ви розумієте, що не в призвіщі справа, а в тому, що фактично люди не цінують навіть того що для них робиться.
Відповісти
2015.04.07 08:50 -
Ольга Єсипчук (41)
0 0
Вам будуть срать на голову, а Ви будете говорить шо могло бути й гірше?
Відповісти
2015.04.07 11:21 -
Григорій Шитюк (46)
0 0
в даному випадку - не згоден. Ваше висловлювання упереджене...
Олю, зрозумійте, тут постановка питання трохи під іншим кутом: або "розбазарювання стратегічного матеріалу" ("холодний асфальт") за нецільовим призначенням (вулиця з вибоїнами на теритарії міста, та не у підпорядкуванні) - тоді Ви цією метушнєю зробите з Шостака героя, що ладен підставити свою голову, аби городянам було краще... або тихенько подякувати що залатали ту кляту яму - і меру слави не дістанеться, і колеса з автівок не будуть вдлітати... я бачу десь приблизно так, у подібній риториці.
Відповісти
2015.04.06 16:47 -
Ольга Гура (25)
1 0
Не хвалю, а намагаюся на речі дивитися об"єктивно. Хвалить чи сварити - то суб"єктивно, бо не знаю усіх нюансів справи.
Відповісти
2015.04.15 11:58 -
Малинський (51)
0 0
Це відео є викликом для громади. В даному випадку подяка Ользі за небайдужість і ганьба тим що не роблять висновків в першу чергу для себе. Наша безпорядність та байдужість нас і нищить.
1 відремонтували дорогу це добре, але в неприродній спосіб це повинно насторожити і кожен повинен задати питання собі_чому саме так?
2 якщо по документах був використаний каток_а фактично ні то що_це нормально?
Зрозуміло що в нас всі пов'язані і заднім числом напишуть що взагалі це був акт доброї волі
Погано те-що вас не зачепило.!
Я теж адресую запит саме меру а не так як розумний Олег апелює міністрам. У вас в квартирі йде загальний стояк і припустив потік гімном сусіда на низ. А гімно ляпає нижньому сусіди на голову. Він не прибавить до сусіда зверху а буде писати листи міністерство жкх
Відповісти
2015.04.06 16:50 -
користувач (27)
0 0
Підтримую....
Відповісти
2015.04.06 16:14 -
Ольга Гура (15)
0 0
Просто, якщо запит стосувався виключно цієї дороги, то і відповідь буде стосуватися виключно вулиці Городищанської, яка належить до державної власності.
Відповісти
2015.04.06 16:21 -
Ольга Єсипчук (16)
0 0
Так склалось шо я не в курсі яка дорога в чийому обслуговуванні.
Відповісти
2015.04.06 16:25 -
Ольга Гура (17)
0 0
Я теж не знаю, просто звернула увагу на рядок в кінці листа. А взагалі, треба зробити запит на інформацію, що до чого відноситься, а то у Малині голову зламати можна - стільки господарів.
Відповісти
2015.04.06 16:33 -
Ольга Єсипчук (19)
0 0
А толку? Ніхто бігать за автодором не буде. Це просто відображає реальність... Як дороги ремонтуються. Я не розумію для чого нам цей автодор. Чого його не продать і не винаймати приватну фірму для цих робіт, з якої і спрос робить можна.
Відповісти
2015.04.07 09:49 -
Ольга Гура (45)
0 0
Вони ремонтуються так від бідності. Бо усі гроші забирає Київ і викладає собі ідеальні дороги у депутатських містечках. А бидлу - те, що залишиться.
Щоб найняти нормальну техніку і нормальних спеціалістів потрібні гроші, безкоштовно ніхто нічого робити не буде.
Балашов (партія "5/10") підрахував, що один день Майдану обходився комусь у 500 тис. доларів. Тепер нам обходиться війна у мільярди гривень. Але у всьому винуватий, звичайно ж, наш мер.
Відповісти
2015.04.06 20:26 -
Олег Антонюк (38)
1 0
Ти дура? Чи просто виделуешься? Кому продать автодор? Він нам не належить. Він державний і належить до облавтодору, а той до Укравтодору. Що з нього можна взять, якщо кошти не виділяють. То, шановна, на сайт Прем’єр-міністра зайди і там своєю тупостю вбий Яценюка
Відповісти
2015.04.07 08:52 -
Ольга Єсипчук (42)
0 0
якшо треба то й Яценюку напишу, Вас самих така ситуація бачу влаштовує,..
Відповісти
2015.04.06 16:10 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
Та всі дороги так ремонтувались. Просто так склалось, що зафільмували саме цю вулицю. І це підтвердили інші користувачі інтернетом.
Відповісти
2015.04.06 19:18 -
Григорій Шитюк (35)
0 0
Олю, та бачив я той відеоролик.. посміявся разом з усіма, та й забув - навіть коментувати бажання не виникло. а що ж там власне на відео, як комунальники яму на дорозі латають не притримуючись технологічних тонкостей? даруйте, але у даному конкретному випадку, до чого тут Шостак чи Противень? поясніть мені хто небудь, причому міський голова до чиїхось фантазій, навіщо оцей срач розвели?
Відповісти
2015.04.07 08:53 -
Ольга Єсипчук (43)
0 0
Добре, найдіть особу яка відповідальна?
Відповісти
2015.04.06 13:57 -
Наливайко (5)
0 0
від такої відповіді емоцій в мене побільшало.
Відповісти
2015.04.06 14:00 -
Ольга Єсипчук (6)
1 -1
я думала це тільки мені здається, що тут між строк написано : "пані Ольга ідіть нах..."
Відповісти
2015.04.06 14:20 -
Наливайко (8)
0 0
це ви про відповідь шостака ?
Відповісти
2015.04.06 14:19 -
Наливайко (7)
0 0
???
Відповісти
2015.04.06 14:27 -
Ольга Єсипчук (10)
0 0
так про відповідь шостака
Відповісти
2015.04.06 14:22 -
plitkamalina (9)
0 0
відписка
Відповісти
2015.04.06 13:25 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
Це не там де в 2012 Журавський наклав... дорогу?
Відповісти
2015.04.06 13:26 -
Ольга Єсипчук (4)
0 0
Городищанська, незнаю шо там Журавський клав.
Відповісти
2015.04.06 12:44 -
plitkamalina (2)
0 -1
в усіх містах все залежить від мера. Хто б що не говорив. а це так - слова
Відповісти