Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

18.12.2013
Малин

У Малині вулицю Леніна перейменують на Європейську?


Голова депутатської групи ВО «Свобода» Микола Поліновський зареєстрував у Малинській міській раді звернення, у якому пропонує перейменувати вулицю Леніна міста Малина на вулицю Європейську.

У зверненні йдеться:

«Прошу Вас, враховуючи соціально-політичну ситуацію в країні та настрій малинчан, винести на чергову сесію Малинської міської ради питання щодо перейменування вул.Леніна в м.Малин на вул. Європейська».

За демонтаж пам’ятника Леніна, як це сталося у столиці та окремих інших містах України, місцеві свободівці поки мову не ведуть.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.24 01:11 -
антиХам (77)
0 0
один із Лідерів Опозиції доручив Коменданту Майдану розширити територію Майдану по Малин!

А якщо серйозно - ????
Відповісти
2014.01.02 18:59 -
Кіт Мармиза (74)
0 0
Опа! Така бурна тема, та так багадо текстів що на сайт не влазить!!!
Адміни, агов! Десь там старі коментарі пропали! А то хотів почитати як же я там вуличку обзивав - зась!
Відповісти
2014.01.02 14:55 -
Ірина Кримська-Лузанчук (70)
0 0
Кинула оком на діалог — читати страшно, щоб це один на одного стільки бруду виливати!(
А по суті і ні з ким побалакати...
Може, хто і закидав ідею вулицю Леніна назвати Єврейською, не помітила серед потоку сварки і багнюки. Чому Єврейською? Не в догоду євреям, а в догоду історії. Малин настільки нерозривно пов’язаний із євреями, як і з українцями.
Щойно почала поширюватися ідея щодо назви Європейська, як у людей просто злітало — Єврейська.
Окрім того, на Європейську ця вулиця мало схожа...
Відповісти
2014.01.02 18:31 -
антиХам (71)
0 0
Для укр. моваи термін "єврей" - штучний (російсько-совєтський). Якщо Україна- європейська держава, то має звучати "жид". Зберігаємо як традиції, так і сучасну європейськість. Отже, вулиця "Жидівська"!
Але ж галасу буде. Кричатимуть про антисемітизм.
Тоді можна схитрити: назвати "Єврейська". Жиди приведуть її до норм Європейських стандартів, а тоді, з оглядом на політкон’юктуру, переназвати як завгодно. Хоч "Європейська", хоч "Митно-Союзна", "Барако-Обамівська", "Космополітична"...

А чому б не "Толерантна"? Може й в обговореннях менше бруду буде. А то, як Ви підмітили, його аж занадто. Та й я визнаю свою провину в цьому... Знайшов на кого відгукуватися... Дослуховуватимуся до "психіатра" поки не пізно.
Відповісти
2014.01.02 18:44 -
Ірина Кримська-Лузанчук (72)
0 0
У цій дискусії має лишитися одне суттєве резюме: змінити назву Леніна на іншу, органічно присутню в контексті міста.
Так, дійсно, українці завжди казали "жид". І нічого тут немає ганебного, якби не той негатив, який насмоктало це слово в себе через чисельні історичні колізії.

І побажання до всіх учасників усіх дискусій: якщо затівається суперечка, то можна й багато говорити, але ж не про себе ЛЮБІМАВА))) А то таке враження, що чоловіки один перед одним вправляються, хто кого краще обгавкає.
Відповісти
2014.01.02 20:45 -
антиХам (76)
0 0
А спробуйте сказати щось не так, як "думає" опозиція, вірніше - найпатріотніші патріоти нашого краю, типу "Європа - ж-па (тобто гузиця). І як би Ви це не подали, і щоб Ви вже далі не говорили, "Той-Кого-Неможна-Називати" (ну наш Котик і гуморист!!!) обкидає Вас тим, що виходить з тієї самої ж-пи. І аргументи Ваші їм до того ж самого.

ПОЛІТИКА!!!
Відповісти
2014.01.02 18:56 -
Кіт Мармиза (73)
0 0
Ох, Ірусік! Це ти ще тільки по верхам переглядала, і тісно не контачила з Тим-Кого-Неможна-Називать.
Хоч Вухатий і писав десь шо він спокойний як удав...
А список назв можемо відновити. Все ж з того й починалось. І всі зійшлися що Лєніна нада кишнуть, але ж і Європейською ту вулицю називать то одіозно (чи ідіотозно)))
Відповісти
2014.01.02 20:24 -
антиХам (75)
0 0
А на чому ж тоді піаритися? Колись Ти на лапках перераховував кількісний склад міськради. Яка якість? От тобі й результати. А хто вніс пропозицію перейменувати вулицю? Чи ще потрібні коментарі?
Відповісти
2013.12.30 16:38 -
психіатр (66)
0 0
Тема закрита, але пацієнт залишається.
Як вдалося вияснити з бурхливих коментів нашого пацієнта на фото один із двох є Василь, інший - Олег. Це вже полегшує завдання.
А те, що Василь попередньо так нечемно відгукнувся про себе та свого друга, то, певно, є перші ознаки самокритики. Отже не все втрачено, а то я вже переживав, чи не спровокували мої методи лікування ускладнення. Розсудіть самі: як може характеризувати хворого його вислів типу "...хай вішають себе за генеталії , як суспільного імпотента."?... А перед цим були такі ніжні розповіді про песиків... Або: "До зустрічі на суду історії!". Уявіть, що нашого хворого оберуть в судійську колегію. Моторошно.

Отже, шановні, нам потрібно гуртом допомогти чоловікові, аби майбутній суд був справедливий, гуманний, без всякий "бісів", екскрементокидання та невмотивованих брутальних звинувачень.

Але ми напередодні Нового року! Давайте всі відпочинемо, відпочине і наш пацієнт. Будуть нові теми, а там будемо бачити. Я ж серйозно думаю, про залучення до консультацій світил світової психіатрії, одному тут не справитися та й роботи повно, сьогодні весь день вів прийом хворих. Уявіть, що в основному - це учасники Антимайдану. До речі, ознаки хвороби дуже подібні до хвороби нашого пацієнта, але не так яскраво виражені. Є хворі, які свого часу перебували на Майдані, але там зовсім інші діагнози: входження в образ обдурених, розчарованих...

Що ж я все про роботу. З Новим роком усіх! Будьте здорові!




Тяжкий випадок
Відповісти
2013.12.30 17:09 -
qwin (67)
0 0
Пане психіатре, перед тим, як питати в пацієнта фото, покажіть ваш диплом лікаря! Якщо він у вас є - спаліть негайно, щоб не потрапити за грати за розголошення діагнозів. Ви плямуєте честь армії лікарів, тож чим ви відрізняєтесь від вашого пацієнта? Займіться краще своєю справою - лікуйте собак від сказу, і федоренкових у тому числі. Бо, схоже, проблема бездомних псів у Малині переросла в масове оскаженіння людей.
Коли люди займаються не своєю справою це дійсно, дуже тяжкий випадок, практично невиліковний.
Відповісти
2013.12.30 23:49 -
психіатр (68)
0 0
Ш. "Gwin". Ніяких таємниць я не розголошую. Пацієнт зробив усе, щоб його діагноз став відомим всій громадськості. Тут не потрібно бути великим фахівцем. Інша справа - лікування. У даному випадку до пацієнта ще не варто застосовувати медичні засоби типу операції на мізках тощо. Якщо коротко, то лікування це ще не значить укол чи ніж. Це для нашого пацієнта "в рило, "підвісити на геніталіях" є засобами поставити крапку в дискусіях навколом важливих суспільно-політичних питань. Спершу потрібно застосувати методи психотерапії. А чи не найкращим профілактично-лікувальним засобом є метод колективного впливу.
Якщо Вам подjбається, щоб Вас обкидали щоразу всякими фекаліями, намагалися з "Мармизи", "вуханя"," Мавпенюка" та інших громадян вигнати бісів методами "сікача" чи "копняка", то це Ваші проблеми.
Федоренко не просто "Василь", а громадянин, який претендує на провідника (нехай навіть нам рівні району чи міста, села).

До речі, мені вже розтлумачили, хто є хто на тім фото.Це ще більше ускладнило ситуацію, оскільки там уже питання політичні. Отже, до чого я веду: скажені собаки Вам будуть здаватися ангелами, якщо до керівництва прийде лідер типу нашого пацієнта. Вам же одним із перших щось обірвуть, або за щось повісять... А може й не повісять...То питання до політологів.

Ідея, от бачите, що таке колективне обговорення, а чому б від громадськості не доручити Федоренку зайнятися бездомними оскаженілими собаками. Паралелі з Шариковим тут недоречні - він займався котами. Жалко буде Мармизку.

Я так підозрюю, що Вас дещо нервують мої затяжні записи. А ви що хотіли, щоб я сказав, що Федоренко мудак та й замовк. Погиркалися та й годі, типу, "Ах, який я красунчик та розумник!". Нам потрібно допомогти людині. Федоренко же Людина?... Ну нехай там контури недорозвинені, імпринтна вразливість несвоєчасна..., але ж, біологічно, більш того, національно, він свій. Невже ми, українці, не допоможемо своєму? Чи це лише прерогатива євреїв, тобто жидів...

Але вже скоро Новий рік. Зі святом Вас! Усе буде гаразд, як співається в одній патріотичній пісенці
Відповісти
2013.12.31 09:13 -
qwin (69)
0 0
маєте хибне враження: мене не нервує абсолютно нічого, тож не намагайтесь і мене зробити своїм пацієнтом. Але якщо ви вже вважаєте себе таким психіатром, якому підсилу гнути ізвіліни, працюйте над докторськоою, може станете про-ФФ-есором. Головне - не треба плутати особисте із суспільним: Пацієнт може скільки завгодно озвучувати свій діагноз, але на це не має права лікар, це перший курс медінституту. Дерзайте.
Відповісти
2013.12.30 01:05 -
Василь Федоренко (65)
0 0
До зустрічі на суду історії !
Тема закрита .
Відповісти
2013.12.30 01:02 -
Василь Федоренко (64)
0 0
Камяний болван болванить хохлів і малоросів , а їх потрібно перевиховувати з холуїв і рабів у вільних , гордих українців !
Відповісти
2013.12.30 00:03 -
Кіт Мармиза (62)
0 0
Порвав душу, Васильку! П... і Б... ТУТ!!!
От умієш ти оформить посланіє!!! Художнік! (от тепер вірю шо ти художнік, про шо ти не раз громогласно заявляв)
Психіатр, а отой в білій рубашечці...... так то не я, бо по овалах тєла можна й попутать.
Нє, ну я може й Б, але не П.
Відповісти
2013.12.29 23:40 -
психіатр (60)
0 0
Шановні читачі, коментатори, зважаючи, що нашому пацієнту тяжко відповісти на запитання щодо фото, прошу (задля прискорення процесу лікування В.Федоренка- члена громади району, області, України) надати інформацію про двох на "аватарі" Василя Федоренка з метою індефікації його візуального образу. Хто із них Василь Федоренко? А то він чомусь охарактеризував їх властивим йому "правдивим і агресивним сленгом" (чит. нижче).
Якщо буде можливість, скиньте фото ш. Василя.
З повагою.
Відповісти
2013.12.29 23:11 -
Василь Федоренко (57)
0 0
Єй ви , ніби здорові розумом , читайте тему обговорення , або на примусове лікування разом з гебешними сексотами-"психіатрами"!!!
Якщо це "психіатр" то я радянський "шпіон-генеколог" !
Чому дурки закрили , а хворих випустили за двері ? Вони крім своєї "місії" нічого не бачать , не чують , тим паче не відчувають ні обов`язків , ні громадянства . Рослини, ще раз наголошую читайте по літерам назви тем , а то і далі "по планетам" літатиме !
Відповісти
2013.12.29 19:56 -
Swans (55)
0 0
В Европу никто никого уже не возьмет,если кто не понял. А тем более полноправным юридическим членом. Харош уже людям мозги засирать этой брехней. Еще два года тому назад об этом абсолютно недвусмысленно высказались и немцы и французы. В Германии об этом вообще во всех интервью говорит и Меркель и Председатель Бундестага. На кой хрен представителям т.н. Старой Европы спонсировать голодранцев? Немцы итак уже стонут от того что им приходится тащить на себе весь этот воз. А тут народу все фуфайку в ухо толкают про Европу. Правильно,а хуле? Народ то в основном тупой как быдло. За 2 килограмма гречки что хочешь подпишут,уже было. Все ведь думают,что все так же и останется,то есть все так же будут гадить в подьездах,харкать мимо урны,давать магарычи,ездить не по правилам,напиваться как свиньи,но просто получать при всем том под 2 штуки евро и кататься в масле. Хрен вы угадали,ребята. Начните для начала с себя,и глядишь,пойдет движуха. Самим надо обустраивать свою страну,а не лезть в Европу с ее пидорастией и жидовским правлением,или Россию с ее бардаком и пьянством.
Відповісти
2013.12.29 23:49 -
(61)
0 0
Среди моих знакомых (да и среди незнакомы) мало кто в ту Европу стремится, потому что ситуацию понимают именно так как вы описали. Наша "Европа" это чисто внутреннее украинское событие, краеугольный камень. ПОТОМУ ЧТО ДОСТАЛИ (почти как у нынешнего президента на бигбордах было).
Народ у нас более прагматичный чем кажется. Один из нормальных пунктов - детей отправить, чтобы посмотрели, научились и назад вернулись. А если там все нормально сложится, то можна и остаться))
Відповісти
2013.12.29 23:11 -
Василь Федоренко (58)
0 0
Пидераси і бандюки тут !
Відповісти
2013.12.30 00:59 -
Василь Федоренко (63)
0 0
Всі вони , ці владні холуї , сексоти і злочинці , намагаються обср... когось , бо самим у гріху та г... подобається !
Бісам не подобає мій аватар з фото зі ХХ з`їзду ВО "Свобода" під час вручення мені найвищої нагороди партії за заслуги , то хай вішають себе за генеталії , як суспільного імпотента.
Я ж цим та іншими фото з другом Олегом , яких у мене з акцій море , Горжусь !
А всі скавчання наших ворогів не більше визгу від того що не втримати їм владу , не знищити патріотів , не законсервувати ще на декілька років для грабунку панування на моїй землі влади шапкокрада Хама !
Відповісти
2013.12.29 23:26 -
психіатр (59)
0 0
Ш.п.Василю, Добре, що ви відгукуєтеся, але я Вам нагадаю запитання: "Хто є хто на фото з метою мати Ваш візуальний образ при опрацюванні Вашої проблеми.
Я щось не розумію (я ж не Всемогучий): Ви повідомили, що на фото "пидераси і бандюки...". Це Ви знову когось обзиваєте (наслідки тяжкі), отже на фото Вас немає. Так подайте своє фото.

З повагою
Відповісти
2013.12.29 14:52 -
Василь Федоренко (54)
0 0
Товариство ! Якби тему не заговорювали переіменуванню вулиці та ліквідації болванів Лєніних бути !
Баба дівкою вже не буде , а у Європі ми є і будемо юридично повнодостатнім членом європейської сім`ї !
Відповісти
2013.12.29 14:43 -
Василь Федоренко (52)
0 0
Тільки психічно хворі люди ховаються за Ніками - в цьому я впевнений .
До самоназваного "психіатра" - ДОПОМОГА ПОТРІБНА ВАМ ТРОЛЯМ , МАНІЯКАМ І БОСОТІ !
Влада не змінилась з часів Леніна-Сталіна , методи ті самі , нічого нового .
Колись в рапресивних , судових органах , НКВС звісно що були такі ж холуї , запроданці , сексоти , "псіхіатри" , "судді", садисти , гвалтівники - хохли з українськими прізвищами які мільйони нищили свідомих українців від немовляти до немічного старого , грабували ,гвалтували , живцем закопували і спалювали , пороли животи вагітним , відрізали вуха ,очі ,язики , живцем вішали на гаки або за волосся , створювали НКВДешні банди переодягуті в УПА і звіряче винищували цілі села ! Їх за це влада щедро нагороджувала орденами , званнями героїв тої людожерної системи та майном жертв.
Тому я знаю що послідовники і генетичні нащадки їх і далі борються проти цієї землі де народились , цієї Матінки України , цих свідомих українців ! Вони , ці маріонетки пекла , навіть не розуміють що вони просто робочий тимчасовий інструмент.
Ці паразити хочуть і далі зберегти цей геноцид проти українців .
Чим більше люди роблять добрих справ тим більше люди темряви протидіють ним .
Але ці чорти за Ніками не розуміють що їх паскудні дії навпаки нам добавляють сили !
Навіть ваш брехливий піар нам допомогає , а так люди не звертали б уваги.
Ознаки цих бісів у тому що їм наплювати на теми , їх головне завдання своє скавчати !
"Психіатри" чи інші подібні можуть навіть "десертації" плагіатити і цілими томами - мені по барабану .
Для тої революції яку маємо собаки хай гавкають а справа рухається .
По вашому по лєнінськи це контрреволюція , але це вже ваш діагноз!
Відповісти
2013.12.29 21:49 -
психіатр (56)
0 0
Доброго вечора Ш.п.Василю.
Найперше, що мене розчарувало це Ваше повідомлення: "Так це тебе , для твого та подібних задоволення , псих так напружувався !!! Я прочитав тільки одне речення!". Мене не ображає, що Ви обізвали мене психом. Певно, для Вас що псих, що психіатр - однаково. Але не звикати...
Отже, Ви спромоглися прочитати лише одне речення. Мало ймовірно, скоріше Ви не змогли вникнути в суть викладеного. Це тривожить... Що ж, зізнаюся: це дещо ускладнює ситуацію. Сподівався на більш високий ступінь розвитку Вашої особистості. Щоб Вам було зрозуміло, то наведу порівняння на песиках: інтелект бультер’єра та інтелект вівчарки. Здавалося, що то все песики, але різниця відчутна при дресируваннях. Але мова не про песиків. До, речі, у Вас все гаразд у стосунках з ними, не пожерли нікого? Хвалить Бога!...

Вибачте за відступ! Отже, найголовніше, що Ви відізвалися. Зрозуміло, Ви як людина горда, не можете відверто звернутися за допомогою. Це для Вас має бути принизливо. Але Ви відізвалися й таким чином визнаєте, що медико-психічна допомога Вам потрібна. Ви навіть подали своє фото. Це дуже важливо для лікаря-консультанта бачити перед собою візуальний образ пацієнта. На жаль, не можу визначити, хто з отих двох осіб є Ваша персона: у білій сорочці з короткими рукавами чи в сірому костюмчику. Мені підказують, що отой з вусами. Але ж вуса можна наклеїти, відростити, зголити... Прошу Вас подати одне Ваше фото, або вказати хто є хто на цій невиразній світлині. Це потрібно для визначення можливості роздвоєння Вашої особистості (тільки цього ще не вистачало! Тут і так повний букет...).
Ваші вербальні висловлювання нам уже відомі. Ще бажано мати звукові файли. Темп, тембр та інші голосові ефекти є важливими для повної картини Вашого стану. Свого часу, навчаючись за фахом нам демонструвпали звукові записи промов Сталіна, Гітлера, Леніна, Піночета, Ф. Кастро та інших відомих і менш знаних особистостей, всяких маніяків, та недоумків, "маріонеток пекла", "бісів" (терміни не фахові але для Вашого розуміння більш сприйнятні). Запишіть на аудіо (Ви ж в курсі, що значить цей термін? Прекрасно) один з коментарів, який ви вважаєте найкращим. Підкажу: щось із коментарів на Кропачова, Гуменюка, Гури, К.Мармизи, Мавпенюка-Марценюка чи інш.,кого ви обкидали словесними екскрементами (термін "гівно" Вам більш зрозумілий, але, як фахівець не маю права вживати, тільки цитуючи Вас й іноді для полегшеного сприйняття Вами сказаного).

І ще один момент.
Як лікар, а не політолог, я не беруся наразі обговорювати Ваші політичні кредо. Скажімо у Кіси Вороб’янінова воно було:"Всегда!"... Поки що відзначено ... навіть не знаю як висловитися, тому скажу Вашими термінами: "Бити рило!", "Я зробив багато-пребагато суспільнокорисного!", "Мизи квасити!". Це не кредо. Це вже з "політичної шизофренії" (не фаховий термін, але Вам, я сподіваюся, зрозумілий). Щодо Вашого політ-психічного портрету, то ми його обговоримо, коли складемо повну картину Вашого захворювання. Це займе чимало часу. Я розумію, що Ви бажаєте якнайскорішого видужання, але за скільки років Ви прогресували у хворобі, що мусите набратися терпіння.

Поки що досить, бо тут вже не одне речення...

Не хвилюйтеся, все буде гаразд.
До наступного сеансу
Відповісти
2013.12.28 15:58 -
Кіт Мармиза (49)
1 0
Погляд на минуле (це про Лєніна) та на сьогодення (це про Євромайдан) через призму Федоренка. Отак нада було назвать статтю.
Але ви тільки подивіться, яка тут цікава публіка збирається!!!
Психіатр, ти дав!!! Це ж лекція! Я два рази прочитав, і ще раз ввечері перечитаю! (котячі мізки, здобрені пивом, на раз не справляються)
Відповісти
2013.12.29 14:48 -
Василь Федоренко (53)
0 0
Так це тебе , для твого та подібних задоволення , псих так напружувався !!!
Я прочитав тільки одне речення!
Мій досвід , дійсної практики , з тяжкохворими "буйними" під час кризу - з ними не контактувати зануруючись у їх маячню !
Це заразно !
Відповісти
2013.12.29 10:30 -
психіатр (51)
0 0
Як назвали тему - так назвали. Головне, що в ній пацієнт розкрився майже повністю.
Психотерапія - справа досить складна й кількома реченнями тут нічого не розтлумачиш. То були лише поради.
Загалом, вже складається певна картина щодо повного діагнозу пацієнта. Не вистачає кілька штрихів. Наш пацієнт дещо притих:
1) він обдумує написане й намагається слідувати порадам;
2) годує песиків;
3) зашиває чергові рани, нанесені песиками;
4) зайнятий підготовкою документів щодо перейменування вулиці, проводить соціологічні дослідження, консультується з фахівцями, представниками громадськості, проводять засідання свого фронту тощо...
Буде якась тема й він дасть себе знати. А якщо тему прокоментують, скажімо, Гура, Кропачов, Гуменюк чи (ото буде шуму!!!) Мавпенюк (пацієнт тут певно має на увазі п. Марцинюка - заступника Голови РДА), то будуть матеріали для подальших досліджень.
Зрозумійте правильно мою позицію: незалежно від теми, назви і т.п. пацієнта потрібно рятувати. І всім гуртом, оскільки то є провідник малинської нації. А нам потрібні адекватні провідники....
То окрема тема, вибачайте, спішу є тривожні сигнали від інших хворих. А Вам, Котику, раджу менше вживати отієї гидоти пива, воно не викликає такої агресивності як горілчоноподібні вироби, але мізки, дійсно, як Ви підмітили, вже не так справно виконують свої функції. Всім здоров’я.
Відповісти
2013.12.28 13:51 -
психіатр (47)
1 0
Який господар – такий і пес. Те, про що Федоренко так відверто розповів є вкрай важливим для розуміння стану його психіки. Для психіатра – це було б цікавим дослідженням... До речі, а чому б Вам, Василю, не звернутися до нього. Як що Ви не повний (генетичний) шизофренік, тобто - Ваша поведінка не обумовлена генетичними імперативами, то є шанси на лікування. Усе залежить від того, які програми потрібно змінювати: імпринти, кондиціонування чи навчання (подано від складнішого до простішого).

Це дуже складна тема: не для формату коментарів. Але, поза увагою не можна залишати прогресуючий шизофренізм (вжито не з метою образи – лише як медико-психічний термін) деяких членів нашого суспільства, яким ми зобов’язані надати хоча б первинну допомогу.
Навіть із тієї інформації за останні місяці, яка надійшла від В. Федоренка при обговоренні деяких тем та його спілкування з людьми та тваринами, можна вже скласти певну картині цієї неповторної особистості.
Чи захоче пацієнт сприйняти це як допомогу та лікуватися – справа його. Але зобов’язаний надати кілька порад, до яких варто було б прислухатися (дещо з цих порад може стати в нагоді й іншим) Василеві.

1. Змінити ставлення до собак. Не асоціювати з ними свого «Я», не віддзеркалювати в них себе. При неможливості цього - заводити інших собак, змінюючи породи за ступенем тупості (термін не зовсім фаховий, але більш доступний для розуміння Вами, враховуючи стадію розвитку) й агресивності.
2. Зайнятися корисною працею. Це може бути й Ваша тренерська діяльність, але через призму виховання здорового способу життя й захисту загальнолюдських цінностей.
3. Переглянути ставлення до ведення суспільно-політичної діяльності, яка лише поглиблює кризовий стан Вашої психіки. Окрім того, такий вид діяльності, чи її імітація, вносить певний деструктив в діяльність інших учасників суспільно-політичного процесу. Замініть форми такої діяльності. Наприклад, організуйте суботник чи якусь благодійну акцію. Але виключіть із неї будь-яку політичну складову.
4. Займіться самоосвітою. Наприклад, перечитування казок та міфології допоможе розсмоктуванню жорстко вбитих у Вашій свідомості ідеологічних доктрин. Прослуховування колискових пісень та мелодій, класичної музики допоможе по іншому подивитися на військові марші тощо.
5. Якщо Ви не володієте грою на музичних інструментах, то спробуйте навчитися. Але не рекомендовано розпочинати з барабанів. Ритміку краще освоювати плескаючи в долоні, мугикаючи улюблену пісню (можна розпочинати з маршів, ускладнюючи при цьому малюнок ритміки). Вашою музикою не повинно стати плескання людей по обличчях (чи як Ви любите висловлюватися «рилах».
6. Беручи до рук колючо-ріжучі інструменти намагайтеся глибше зрозуміти їхнє призначення. Наприклад, «сікачем» можна сікти капусту, бадилля, а не тільки наносити рани на людські тіла чи стинати голови.
7. Проаналізуйте свою лексику. Розширюйте свій словниковий запас. Не вживайте і не коментуйте терміни, які Вам не відомі. Ось Ви даєте (і неодноразово) визначення терміну «політика». Політика не може бути філософією, оскільки політика – це лише засоби й методи, подібно «сікачу». Це категорії на порядок нижчі чим філософські. Здавалося б, що нічого суттєвого, але Ви, як людина публічна, сприяєте наростанню «лінгвістичних шумів», якими й так наповнено суспільство. Отже через незнання Ви вносите свою частку в деструктив.
8. Перегляньте своє ставлення до вживання психоделічних речовин. Алкоголь – найпримітивніший з них. Він окрім лінійних (по закутках певного рівня розвитку й, особливо, нижчих рівнів) подорожей у підсвідомості не викликає ніяких ефектів, окрім фізичного нездужання та подальших психічних розладів.

Якщо Ви критично, без галасу й каналізаційно-екскрементального галасування сприймете дані поради, значить у Вас є шанси на лікування, повна контрольованість над програмами, які формують анальний емоційно-територіальний контур розвитку (найвищий контур тварин, зокрема Вашого пітбуля чи бультер’єра) та розвиток вищих контурів апаратного забезпечення Ваших мізків.

Надалі слідкуватиму за Вашим станом здоров’я, оскільки переживаю, що Вас з’їдають психічні недуги, а це небезпечніше від намагань ваших песиків зжерти Вас та оточуючих.
Відповісти
2013.12.28 11:58 -
Василь Федоренко (45)
0 -1
Тролі уважно читайте теми !
Вам за те щоб заговорювати теми чим попало премію в НКВС платять , чи у Мавпенюка ?
Відповісти