Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

24.11.2014
Малин

Малинська міська рада: 5 хвилин в кулуарах...


Кулуари (від франц.(французький) couloir — коридор), підсобні приміщення в будівлі парламенту і ін. урядових установ, а також театрів, концертних залів, призначені для відпочинку в перервах між засіданнями, в антрактах, для неофіційних зустрічей, обміну думками, роботи журналістів.

Вираження «в кулуарах» застосовується також для характеристики закулісних операцій, що здійснюються в капіталістичних законодавчих установах представниками правлячих кругів, близькими до депутатів або урядових сановників.

В день першого пленарного засідання  54 сесії Малинської місбкої ради

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.11.25 00:49 -
Малинський (2)
0 0
Секретар-це не політик! Віддайте посаду людині з громади.
Відповісти
2014.11.25 08:53 -
Віталій Цьоха (3)
0 0
Секретар це виборча посада серед депутатів.
Відповісти
2014.11.25 09:51 -
Малинський (8)
0 0
А ну да, це ж секрет ради. А коли спливає строк повноважень міськради? Чому аж 2 Батьківщини, в нас вона одна.
Відповісти
2014.11.25 09:11 -
Ксенія (4)
0 0
Віталію, а Ви як самі оцінюєте активність депутатів на засіданнях ? Таке уявлення , що деякі присутні роблять велику послугу прийшовши туди.всі наче засинають.....,та і обличчя одні і ті самі із року в рік. Влада змінюється, а "лица в зале все те же". Уважно подивіться відео,та самі оцініть "активність"- не дивно , що у людей така реакція.
Відповісти
2014.11.25 09:39 -
Володимир Нечипоренко (6)
0 0
Малину, як і селу, без мажоритарних депутатів аж ніяк ))
Відповісти
2014.11.25 10:36 -
Юрій Смалюк (9)
0 0
В коаліційній угоді мажоритарка збережена тільки на рівні сіл і селищ
Відповісти
2014.11.25 11:00 -
Володимир Нечипоренко (10)
0 0
Так, все буде майже як сьогодні.
Відповісти
2014.11.25 09:37 -
Юрій Смалюк (5)
0 0
Цікаво,а які це нові обличчя ви хочете бачити на сесіях міськради? Від виборів до виборів депутатський корпус не змінюється.Влада змінилась тільки в Києві,а в Малині дострокових виборів до міськради не було.Ото й споглядайте на ті "лица".Подобається вам те, чи не подобається.
Відповісти
2014.11.25 19:01 -
Ксенія (11)
0 0
Там особливо і споглядати немає за чим. (см. ком. вище.щоб не повторюватись) це длубання вже порядком застогідло. В міскраду треба нові обличчя-молоді ,енегрійні .Та і результат дасть свої плоди. А тут як на поминках-у кожного на лобі написано...."Як мене це дістало"
Відповісти
2014.11.25 21:19 -
Юрій Смалюк (12)
0 0
В наступному році будуть місцеві вибори.Дочекайтесь.Якщо так не терпиться-організовуйте малинський Майдан...
Відповісти
2014.11.25 09:47 -
Володимир Нечипоренко (7)
0 0
Це питання в коаліційній угоді - протягом 1 півріччя 2015р. удосконалення системи місцевих виборів.
Відповісти
2014.11.24 19:34 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
Он вони які!!! кулюари!
А шо тихенько так? Ладно мене Лордкот под діван загнав...
Відповісти