Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

6.10.2014
Малин

Павло Дзюблик оголошує конкурс молодих художників «Намалюй Україні мир!»


Юні друзі, Вітчизна переживає складні часи: наш Крим загарбала собі Росія, на Донбасі йде справжня війна. Зазнають поранень герої. Віддають за вас свої життя.

Батьки й старші брати багатьох із вас мужньо захищають Батьківщину. Волонтери збирають кошти для бійців на передовій, особливо ж для поранених. Дорослі працюють, ви навчаєтеся.

А всі разом - мріємо про майбутнє мирне життя України: коли чужинців буде переможено, зруйновані міста й села відбудовано, голодних нагодовано, а ображених приголублено.

Ми, дорослі, робимо все, щоби це відбулося якнайшвидше.

А ви, діти, повинні намалювати мирне майбутнє нашої країни. Маєте намалювати Україні - мир. Бо здавна відомо, що всі думки матеріалізуються і перетворюються на реальність. Тож зробіть їх хорошими – наближайте щасливі дні.

Візьміть участь у нашому конкурсі. Будьмо патріотами разом!

Павло Дзюблик, кандидат у народні депутати України


Під час заняття зразкової студії «Дивоцвіт» Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості.
Художній керівник – Тетяна Сарата.


Умови конкурсу

Конкурс проводиться в 3-х вікових категоріях:

1) 5-9 років;

2) 10-14 років;

3) 15-18 років.

Малюнки виконуються як в академічному, так і в декоративному стилях. Розміри робіт – A4, A3, A2. Техніка виконання – будь-яка: гуаш, акварель, олійні чи акрилові фарби, фломастери, олівці, пастель, туш, вугілля.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою: назву роботи, техніку виконання; ім’я, прізвище, дату народження автора; назву навчального закладу (позашкільної установи),контактний телефон. Малюнки подаються на конкурс до 16 жовтня 2014 року.

Свої роботи приносьте й надсилайте за адресою до районного штабу «Народного фронту» у Малині: вул. Неманихіна, буд. № 3.

На вас чекають різноманітні призи, серед яких – айпад, мольберти, фарби, альбоми, олівці, солодощі.

До складу журі входитимуть компетентні художники й педагоги.
 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.08 21:58 -
Всеволод Загорний (38)
0 0
Так можуть розсуждать реальні мужикі якім вобщє нема чім похвалиться. ХЛОПЧІК???Нє всім старпьорам треба в РАДУ лізти. Такімяк Пашка треба відкривать дорогу бо сам себе создав.не завидуйте
Відповісти
2014.10.08 21:41 -
Юрій Малашевич (37)
0 0
ДЗЮБЛИК ВРЕШТІ РЕШТ ЗОБОВ*ЯЗАНИЙ ПРОГРАТИ. ЧЕРНЯХІВЦІ НЕ ХОЧУТЬ ВІДПУСКАТИ ПАВЛА В КИЇВ ДО ПОКИ ВІН ЦЬОГО НЕ ЗАСЛУЖИТЬ , ТОМУ НЕ ХАЙ ЩЕ ПОСИДИТЬ В ЧЕРНЯХОВІ! ДІЙСНО , ХТО ТИ ХЛОПЧИК!?. ЗАРОБИ ПРАВО СТАТИ НАРДЕПОМ, І ВІДПРАЦЮЙ ! ХТО ТИ ХЛОПЧИК, ЩО ТАК РАНО ЗЛІТАЄШ В СВІОЇЙ НЕСАМОВИТОСТІ! ПО БУТЬ ХЛОПЧИКУ ЩЕ ГОЛОВОЮ РДА , ПОКИ Є ЧАС!
Відповісти
2014.10.08 20:48 -
Adik (35)
1 0
Не можу втриматись від стьобу, на кшталт "Хто Ти, хлопчик?". Почну з цього кандидата.
Павло Дзюблик!
Реально, хто цей хлопчик? І чому він так категорчно креслить реальні речі?! Чому в ліберала на логлотипі БИК??? Чому цей, невідомий мені ліберал, обіцяє мир? Він на щось впливає?
Хто ти, хлопчик?!".

Нас же цікавить інше - хто тобі дав стільки грошей?!
Відповісти
2014.10.08 09:31 -
Кіт Мармиза (31)
0 0
Я подивлюсь, то в черняхівської Свободи та сама болєзнь шо і в малинської, сімптоми на ліцо.
Прийшов Юрась, і давай ганять Дзюблика, як вср....го кота. Юрась, та це ж особисту неприязнь ти подводиш по партійну лінію.?
От чого вцепився в того Дзюблика? Якби він один, то понятно, але ж є більш достойні Груші для тебе як свободівця! шоб їх побадать.
Відповісти
2014.10.08 09:38 -
Юрій Малашевич (32)
0 0
В МАЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ЧИ МІСЬКОЇ, МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ТАМ РІЗНІ СИМПТОМИ ТА ДІАГНОЗ !?)))))
Відповісти
2014.10.08 08:10 -
andrew (29)
0 0
Ідея проведення конкурсу просто "злизана"...

http://fondlytvyna.org.ua/index.php/projects/exhibition
Відповісти
2014.10.08 23:00 -
Всеволод Загорний (39)
0 0
Родина, родина:од батька до сина:ручкі калєндарікі блакноти і в пакєтік-це сімєйне".
Відповісти
2014.10.07 21:31 -
Зорянка. (23)
0 0
І ми дорослі ще кажемо,що діти -це святе?Люди,ця стаття для дітей про дитячий конкурс.Почитайте цей бруд в своїх коментах і схаменіться! І що,ви до цих пір думаєте,що Дзюблик не реальний конкурент решті кандидатів???Його опоненти так би не нервували.Але Павло Дзюблик переможе!
Відповісти
2014.10.08 11:39 -
Григорій Шитюк (34)
0 0
"переможе" - кого...? :)))
я вже писав раніше: хочу побачити реальну роботу його команди. ну хоча б на рівні хлопців Журавського, які встигають за ніч покоцані білборди переклеїти... :) все що бачу до сих пір - типове бла-бла-бла, навіт з палаткою на Соборній площі або біля ринку у Малині. як мінімум - не переконливо... чому малинчани повинні голосувати за цього найпрекраснішого кандидата?
Відповісти
2014.10.08 21:35 -
Всеволод Загорний (36)
0 0
Бо Пашка реально нормальний чувак. Не інтєрісує бла-бла-бла-восхіщайтесь хлопцями Журавчика:одні перед ним їдуть і грошиками перед виборцями посівають, а інші ззаду вже з мусорніком ідуть.То якою ти командою хлопців більше восхіщаєся?
Відповісти
2014.10.09 07:59 -
Юрій Малашевич (41)
0 0
Те що Пашка чувак це якраз в яблучко, дійсно - ЧУВАК.
Відповісти
2014.10.09 00:29 -
Григорій Шитюк (40)
0 0
"Пашка реально нормальний чувак" - браво!!! для когось так і є. але команди як я розумію виборчої в цього "чувака" немає. і належна робота для того аби "Пашка" виграв вибори не проводиться. отож "реально" ваш "чувак" ці вибори вже просрав, завдяки підгавкувачам що апелюють до Журавського і сміттєвих баків, бо у всіх цих меседжах червоною ниткою видно, що за хорошу роботу треба платити... а ми сердешні своїм кандидатом "восхіщаємось", але як платить, так і агітуємо - бо інакше мабуть і не вміємо.
Відповісти
2014.10.09 11:32 -
Всеволод Загорний (42)
0 -1
Бачу тобі класно платять.Навєрно прикольно буть заробітчанином на виборах.
Відповісти
2014.10.09 11:56 -
Григорій Шитюк (43)
0 0
сходи до окуліста - якщо не запущена форма, є шанси що врятують зір... медицина сьогодні крокує вперед. але якби іще медицина могла людям хвору уяву лікувати - жили б ми не гірше ситих європейців.
я колись бував "заробітчанином на виборах", якщо вже відверто - не сподобалося. вибори як вагітність - мають властивість проходити - а от людям потім іщев очі дивитися придеться...
якщо ти такий "ідейний на всю голову", оціни реальні шанси вашого "найкращого кандидата" - з такою виборчою кампанією йому ніколи не снились навіть омріяні 10%. кінець місяця не за горами - перевіримо? хотів би поспілкуватися на цю тему після виборів - побачимо у кого тверезіші погляди на реальність :)
Відповісти
2014.10.09 18:47 -
Всеволод Загорний (44)
0 0
Думаєш переможе твій журавель?роботою якого так восхіщаєшся?треба на тебе нашого малашевича наслать хай проведе люстрацію.кожен на свойому схиблений.
Відповісти
2014.10.07 21:22 -
Всеволод Загорний (22)
1 0
Юрка, прикольно замаскірувався под поліську правду.Тіпа нихто тебе не узнає.Стри піт з лоба.Скількі знаків напічатав?Вже свої 30серебряників від Журавського заробив можеш лягать спать-оддихни.
Відповісти
2014.10.07 20:54 -
Инкогнито (17)
0 0
Пацани я в шоці як взагалі Черняхів жив до цього часу без Малин-інфо.
Відповісти
2014.10.07 14:55 -
Poliska pravda (13)
0 0
Павло Дзюблик – депутат Житомирської обласної ради, який займає позицію невтручання у важливі для суспільства процеси, а потім привласнює результати чужої праці. Раніше він був редактором районної газети «Нове життя», вчителем.
3 квітня 2014 року Павло Дзюблик призначений головою Черняхівської райдержадміністрації. Зараз балотується до Верховної Ради.
На сайті ЦВК вказано, що Дзюблик – безпартійний. Висунутий від Політичної партії «Народний Фронт» Арсенія Яценюка, хоча Павло Володимирович досі є депутатом обласної ради від фракції «Батьківщина». Саме завдяки авторитету партії Юлії Тимошенко Дзюблику вдалося завоювати прихильність виборців і стати депутатом обласної ради. Керівником Черняхівського району він так само став завдяки квоті «Батьківщини». Сьогодні ж у вирішальний для країни час покинув команду Юлії Тимошенко, як і його колеги високопосадовці – спікер Верховної ради Олександр Турчинов, міністр соцполітики Людмила Денісова, «права рука» Тимошенко Сергій Пашинський. Відчувши, що рейтинг Юлії Тимошенко у зв’язку з люстраційними процесами падає, ці посадовці зрадили свого лідера і перейшли під крило «Народного Фронту» Яценюка.
Гарним учнем Арсенія Яценюка є і Павло Дзюблик, котрий у потрібний час вміє приєднатись до добрих справ, які роблять його колеги, а потім відділитись, розповідаючи всім, що це він особисто допоміг вирішити проблему. Так було з ремонтом даху лікарської амбулаторії в селі Троковичі Черняхівського району, на який виділила кошти обласна рада. Сьогодні Павло Дзюблик розповідає виборцям, що це він зробив. І ніде не звучить прізвище народного депутата від «Батьківщини» Євгена Добряка, адже саме завдяки йому вдалося “вибити” 10 тисяч гривень на ремонт даху. Дзюблик соромиться називати прізвище свого екс-побратима. На минулих парламентських виборах Євген Добряк, як повідомили столичні політтехнологи, продався члену Партії регіонів, раднику Президента Януковича Віталію Журавському. Знехтувавши довірою виборців і спаплюживши авторитет Блоку Юлії Тимошенко, Добряк завалив свою виборчу кампанію, що дало змогу Журавському вкотре виграти вибори. За неофіційною інформацією, за подібним сценарієм на цих позачергових виборах до Верховної ради буде діяти і Павло Дзюблик.
Привласнює Дзюблик собі і ремонт школи та доріг у селі Забріддя Черняхівського району. Місцеві жителі обурені такою зухвалістю. Адже всі знають, що ці добрі справи зробив Олег Рафальський, який родом із Забріддя і багато років працює в адміністрації Президента.
Депутат Дзюблик є членом Постійної комісії з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів у Житомирській обласній раді. Однак він не зробив нічого, аби попередити скандальну ситуацію з розкраданням надр у селі Городище Черняхівського району. Тут незаконно викопали і вивезли велику кількість глини, що має особливі якості, тим самим обікравши місцевий бюджет і розоривши людські паї. Місцеві жителі стверджують, що в документах на видобуток глини, які показували людям рейдери, був підпис голови РДА Дзюблика.
Характерним для Павла Дзюблика є не лише привласнення чужих добрих справ, а й використання службового становища для прихованої передвиборчої агітації та перевищення повноважень в боротьбі з політичними конкурентами. Відомо, що Дзюблик тисне на керівництво черняхівської районної газети «Нове життя» з вимогою в жодному разі не брати на вакантне місце кореспондента очільника місцевої організації ВО «Свобода» Юрія Малашевича. Засновником газети є Черняхівська районна рада, а фактично диктує умови райдержадміністрація на чолі з Дзюбликом. Апарат адміністрації диктує колективу газети, як працювати, захищаючи власні інтереси, через що районна газета нині перебуває на межі закриття. Тим часом Дзюблик використовує шпальти районної газети для прихованої передвиборчої агітації. Під виглядом інтерв’ю розміщуються відверті агітаційні матеріали кандидата в народні посадовцем пов'язаний інтернет-сайти «Моя Черняхівщина» і нещодавно створений «Моя Володарщина», які в числі інших новин під виглядом об’єктивної інформації про суспільно-значущі події розміщують матеріали, що містять непряму агітацію за знову ж таки кандидата в народні депутати Дзюблика. Така діяльність ЗМІ має назву «джинса» - це зумисна прихована реклама або антиреклама, подана у вигляді новин, авторських текстів, аналітики. Вважається грубим порушенням журналістських стандартів, зокрема, основних принципів журналістської діяльності — принципу збалансованості і неупередженості подачі інформації.
Відповісти
2014.10.07 21:32 -
Юрій Малашевич (24)
0 0
Оскільки в Черняхові все що не робиться то все завдяки пану Дзюблику . Позаяк всі сайти , інтернет- сторінки, навіть як вже згадувалось, районна газета перебуває під цензурою і котролем "Великого районного кормчого і Отця всіх черняхівців" його величності Павла І. То ми вимушені податись в екзилю , тобто в еміграцію.
Відповісти
2014.10.07 21:40 -
Зорянка. (26)
0 0
Юрію,ви такий головний біль в нашому районі,що краще ви б емігрували не інформаційно,а фізично та боюся такого емігранта ніхто не візьме.На жаль.Думаю малинчани після такого знайомства оголосять вас персоною нон грата.
Відповісти
2014.10.08 08:20 -
Юрій Малашевич (30)
0 0
ГОЛОВА ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ РДА ПАВЛО ДЗЮБЛИК ПОДАСТЬ У ВІДСТАВКУ ЯКЩО ПРОГРАЄ ВИБОРИ В ЧЕРНЯХІВСЬКОМУ РАЙОНІ - ПРОГНОЗ
Відповісти
2014.10.08 11:05 -
Всеволод Загорний (33)
0 0
О Юрєц поздравляю. Ти перед Пашою не вскочив на голову рда-через шо Дзюблика і не злюбив,то може хоч після нього будеш.
Відповісти
2014.10.07 21:53 -
Юрій Малашевич (27)
0 0
Наташа, я невинен , це Дзюблик на інфо прийшов , а я його тут нюхом учуяв і прийшов слідом
Відповісти
2014.10.07 22:07 -
Зорянка. (28)
0 0
Наташа?Хай буде й так.Я б хотіла,щоб після виборів ми всі скинули "маски",ото б сміху було.А зараз що?Лише здогадки і то не вірні.
Відповісти
2014.10.07 21:33 -
Andriy Moshkovskiy (25)
0 0
Юра прощай!! Роздражаєш уже, чесне слово...
Відповісти
2014.10.07 21:04 -
Юрій Малашевич (18)
0 -1
ДЗЮБЛИК - ПІДАРЕШТ
Відповісти
2014.10.07 20:33 -
Наливайко (14)
1 0
схоже це стаття від журавла
Відповісти
2014.10.07 20:35 -
Юрій Малашевич (16)
0 0
Від дятла
Відповісти
2014.10.07 21:07 -
Andriy Moshkovskiy (19)
0 0
Від тебе, шолі ?
Відповісти
2014.10.07 21:18 -
Юрій Малашевич (20)
0 0
Від того що на фотографії у вишиванці
Відповісти
2014.10.07 21:21 -
Andriy Moshkovskiy (21)
1 0
Ну все понятно з тобою))
Відповісти
2014.10.07 12:11 -
Юрій Малашевич (10)
0 0
Ідея гарна , дуже!
Відповісти
2014.10.07 11:22 -
LifeIs (8)
1 0
Дуже й дуже гарна ідея щодо проведення конкурсу. А ще було б доречно , по закінченню конкурсу, малюнки передати солдатам, як знак підтримки та віри в їх перемогу.
Відповісти
2014.10.07 11:41 -
Олена Зелена (9)
1 0
Дуже гарна ідея.
Відповісти
2014.10.07 13:15 -
Юрій Малашевич (11)
0 -1
Ідея просто прекрасна!
Відповісти
2014.10.07 14:11 -
Andriy Moshkovskiy (12)
2 0
Та думаю Юрій , що всі вже зрозуміли, що Ви "довольний"))Ну як дитина ! може й ви поучаствуєте в конкурсі ? Можете просто підписатися - що по розвитку вам ну максимум 10 років. Хоча ні ... це ж для талановитих дітей конкурс)
Відповісти
2014.10.07 20:34 -
Юрій Малашевич (15)
0 0
Ну просто чудова ідея , ну просто супер !
Відповісти
2014.10.06 22:59 -
Всеволод Загорний (6)
1 0
Тут одного тебе Юрка пережить то мона психологічну травму получіть. Одстань од людей а то сам нічо не робиш і другім не даєш.
Відповісти
2014.10.07 11:12 -
Topaz (7)
1 0
Це точно! +1
Відповісти
2014.10.06 22:16 -
Юрій Малашевич (5)
0 -1
В Черняхові як ніколи зріс рівень кримінногенності, за останні півроку почастішали пограбування, розбої, і ось на днях нагле і зухвале згвалтування дитини, щойно отримав у фейсбуці анонімне повідомлення що міліція почала заминати справу. Батьки і діти налякані, весь Черняхів на вухах з з приводу останнього ЧП. Всі ініційовані заходи районої і селищної влади про якім ви пані Зоряно співаєте деферамби виявились неефективними, мешканців селища та районуопанував страх та усвідомлення безпомічності, люди не почуваються в безпеці і не бачать ні яких зрушень в цьому плані за останні півроку. Навіть малі діти тільки і говорять про це згвалтування з тяжкими психологічними наслідками яке сталось в Черняхові декілька днів тому.
Відповісти
2014.10.06 22:12 -
Олена Зелена (4)
0 0
Хе-хе, жаль, що я вже не підхожу під категорію молодих художників. А то заробила б собі точно айпада.
Відповісти
2014.10.06 21:49 -
Зорянка. (2)
1 0
Дана стаття для талановитих дітей, а не для хворих дорослих, Юрію-це перше.
Друге,думаю Дзюблику зараз явно не до вас, тож дозволю собі відповісти як жителька цього району, яка також спілкується з людьми і дещо знає.
1.Жодна людина,яка зверталася особисто до вас по даному питанню не підтвердила цю інформацію, коли Дзюблик з'ясовував всі обставини справи по заборгованості.
2.В Черняхові є міліція, організовуються ДНД по охороні правопорядку за ініціативи того ж Дзюблика. Чи ви хочете щоб він особисто всіх злочинців переловив?
3.Як же вас зачепила відмова у посаді заступника з гуманітарних питань.Ну виженіть хоч когось "и возьмите меня", так ,Юрію?!!!
Відповісти
2014.10.06 22:04 -
Юрій Малашевич (3)
0 0
Зовсім не так.(((
Відповісти