Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

18.08.2014
Малин

У Малині депутат-свободівець вимагає закрити церкву за сепаратистські заклики


Жителі Малина звернулись до депутата Малинської міської ради, голови депутатської групи ВО «Свобода» Миколи Поліновського, а він, на підтримку громади, — до в.о. міського голови Олексія Шостака, голови РДА Юрія Мартинюка, начальника Малинського відділення СБУ Владислава Близнюка — з вимогою закрити церкву у райвійськкоматі та притягнути священника до відповідальності за сепаратистські заклики.

Настоятель Свято-Покровської церкви Московського патріархату ганьбить малинську землю, під час проповідей закликаючи віруючих поклонятись «людоїду Путіну». Горстка мирян, які ходять у цю церкву не визнають діючого Президента Петра Порошенка та Уряд, і до цього часу вірні кату Януковичу.

У той час, як сотні малинських військових гинуть та отримують поранення на Сході України, відстоюючи незалежність та територіальну цілісність України, ці зрадники у самому центрі Малина створили сепаратистське кубло і сіють ворожнечу між людьми.

Депутат-свободівець М. Поліновський підтримав людей, які засуджують місцевих сепаратистів, а також їхні вимоги щодо закриття проросійської церкви.

Громада Малина вимагає закрити церкву розташовану в суміжному з райвійськкоматом приміщенні.


В.о. Малинського міського голови Шостаку О.Г.
Голові Малинської РДА Мартинюку Ю.В.
Начальнику Малинського відділення СБУ Близнюку В.О.
депутата Малинської міської ради,
голови депутатської групи ВО «Свобода»
Поліновського М.Л.

Депутатське звернення

Звертаюсь до Вас за дорученням жителів м. Малина. Люди звернулись до мене, як до депутата Малинської міської ради, з проханням допомогти припинити порушення вимог Конституції України та чинного законодавства Свято-Покровською церквою Московського патріархату (розташована у приміщенні райвійськкомату), священник якої під час проповедей висловлює сепаратистські заклики, направлені проти незалежності та суверенності і територіальної цілісності України.

У церкві заявляють, що діючим Президентом України є Віктор Янукович, закликають не визнавати новообрану владу — Президента Петра Порошенка та Уряд. Адже очільники нашої держави нібито є незаконними та нелегітимними. Прославляють агресора Володимира Путіна. Усе це є неприпустимим і потребує термінового втручання правоохоронних органів.

У той час, як в зоні АТО сотні наших бійців гинуть та отримують поранення, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, віруючі цієї церкви на чолі із священником у самому центрі Малина підтримують проросійських окупантів, бойовиків ДНР і ЛНР.

Громада Малина вимагає припинити це безчинство та притягнути винних до відповідальності. Приміщення частини райвійськкомату, яке передали цій церкві у безоплатну оренду, відтак необхідно повернуто громаді. У місті існує брак приміщень для дітей та молоді, отож варто його спрямувати на нагальні цілі.

Як варіант, передати, за рішенням виконкому міськради, одній із молодіжних патріотично налаштованих громадських організацій, які формують національну свідомість молоді, вчать любити Батьківщину, — а не поклонятися ворогам, як вчиняє вище згадана Свято-Покровська Церква Московського патріархату.

Відтак, прошу перевірити вище зазначені факти та відповідно до чинного законодавства притягнути винних до відповідальності, договір оренди розірвати та повернути приміщення громаді. Відповідь прошу надати у відведені законом терміни, інакше громада залишає за собою право вчинити із зрадниками України по законах військового часу.

Депутат міської ради М.Л. Поліновський

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.19 15:12 -
Олег Антонюк (9)
0 0
А загалом підтримую Шитюка. Колись, чув, те приміщення використовували як службове житло. А зараз краще повернути його військовим, а якщо такої необхідності немає, — дітям. тТляться в колишньому Будинку піонерів, не мають де присісти, то нехай в цивілізованих умовах займаються, а на ремонт громадою скинутися
Відповісти
2014.08.19 15:07 -
Олег Антонюк (8)
1 0
То Ви, пане Федоренко, виходить, підтримуєте церкву Москвоського патріархату чи Вам уже ненависть до Поліновського зовсім розум затьмарила? Чув, що Ви вже не член "Свободи", то якого ж дідька причепилися до колишнього партійця? Ваша пісня вже відіграла, і треба вміти достойно уйти, або принаймні робити щось корисне, а не критикувати все і всіх. Там у зверненні я налічив більше 90 підписів. А серед них жодного свободівця із вашої колишньої міської "Свободи"? То чим ви той осередок займається? Диванне радіо слухає, чи як?
Відповісти
2014.08.19 15:02 -
Олег Антонюк (7)
0 0
sfmj
Відповісти
2014.08.19 11:08 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Поліновсий тут вже народний депутат України , скоро буде народний президент Малинської міської ради !
Яким боком цей не відзвітовуючий депутат до церковних справ ?
Навчить його хоч однієї молитви !
Міська організація ВО "Свобода" ніколи не приймала рішення про створення не свободівської проголошеної свободівською депутатському групою. До цієї самопроголошеної Поліновським групи належать ще дві безпартійні (екс-бютівки як і сам самопроголошений) які навіть не збирались вступати як міські депутатки до нашої міської організації , тому і не мають право представляти себе як виразників позиції міської "Свободи".
Хай Микола , коли з ним вітаються свободівці краще промовчить а не посилає ...... , бо погано закінчить свою і так ганебну діяльність !
Він по своїй ......... вважає себе чомусь чи то боксером , чи бійцем , чи "тренером" з невідомого спорту , чи фізкультурником , але крутить педалі всі крутять !
Але він в цей час їх крутить тільки для власної віртуальної самореклами.
Не вдається йому з "дружками" більш ніж в два рази для малинчан підняти сплату за комунальні послуги чи за не надані послуги , обдирати тихенько городян за неіснуючи послуги через "справедливу" судову систему , то він оголосить себе кандидатом на міського голову і разом з подібними до нього підуть на штурм кишень малинчан.
Таких як ці кандидати в тюремні списки , а не в кандидатські !
Там ще один представник їхнього воїнства з малинським керманичем теж повним ходом із-за дитячих спин лізуть на ключові посади і мандати.
Це ж малинські і Володар-волинські мисливці за голосами наївних , люмпенізованих , вічно віруючих брехунам і злодіям представників малинського середовища пасивних виборців.
Відповісти
2014.08.18 22:26 -
робер артуа (5)
0 0
З моєї точки зору ,то більш доцільніше було б ,звернути увагу до сусіднього приміщення , яке знаходиться поряд.
Як можна було допустити те ,що в центрі міста стоїть церква , яка так і не функціонує повноцінно???
І як мені відомо , взагалі , з батюшки цієї церкви було знято сан і відлучено від богослужіння ,і це питання треба піднімати нашим горе-депутатам , а не займаться відкритим піаром.
Ще хочеться завірити всіх читачі , що люди які являються паствою церкви , яка на данний момент знаходиться в приміщенні воєнкомату не такі вже і кровожадні , як їх хочуть показати в цій статті.
Відповісти
2014.08.18 13:33 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
люди добрі, можливо хтось поділиться інформацією, яким чином та якими нормативними актами частина будівлі малинського військомату свого часу була передана невідомо якій церкві, неукраїнського патріархату, з сумнівними політичними поглядами...?
колись у цій будівлі призовники проходили медичну комісію, а сьогодні там якась підпільна релігійна община, сповідуюча політику Кремля... і це про тому, що в країні майже введено військовий стан! все це ну, дуже схоже на київську Лавру у центрі столиці, віддану на милість путінському Кирилу, що люто ненавидить все українське. те ж саме маємо і у Малині - комусь вигідно щоб у центрі міста, фактично у державній установі під крилом "духовенства" сіялися смуток та розбрат? я особисто знаю людей, що відносять себе принципово до цієї общини, бо завжди відкрито сповідували проросійські (а іноді відверто антиукраїнські) погляди, можливо і дійсно всі вони дивним чином зібралися у одному місці?
Відповісти
2014.08.18 15:33 -
Альф (2)
0 0
Будівля належала колись "Скорботі".. Колись її добровільно і тимчасово передали церковникам, які нібито були без даху над головою. Через деякий час віряни відмовились покинути цей притулок, бо у них, на їх думку, забирали не лише будівлю, а й посягали на свободу віросповідання. Ну от маємо, що маємо...
Відповісти
2014.08.18 15:55 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
до того ж, мабуть для військомату ця будівля сьогодні більш потрібна... зважаючи що формується територіальний підрозділ самооборони - не думаю що приміщення буде зайвим!
Відповісти
2014.08.18 15:42 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
у місті три храми, поруч у лісотехнікумі церква, стародавні храми у Ворсівці, Українці - невже немає куди піти-податись??? треба оцей безлад (до речі под церковним забором) терпіти надалі? то буде те що з пам"ятником Леніну... :)
Відповісти