Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

5.10.2014
Малин

Зареєстровано 9 кандидатур на посаду Малинського міського голови


 

1 жовтня о 12 годині ночі закінчився строк реєстрації кандидатів на посаду Малинського міського голови. За повідомленням міської виборчої комісії, зареєстровано 9 претендентів. А саме:

- Амерханян Олександр Миколайович, житель м. Малина, 1985р. н., безпартійний, приватний підприємець.

- Гомулко Ігор Михайлович, житель м. Малина, 1977р.н., безпартійний, приватний підприємець.

- Карпук Анатолій Ілліч, житель м. Малина, 1958р.н., безпартійний, пенсіонер.

- Кондрачук Анатолій Юрійович, житель м. Малина, 1958р.н., безпартійний.

- Недашківський Анатолій Ілліч, житель с. Недашки, 1960 р.н., безпартійний, медик.

- Омельченко Євген Борисович, житель м. Малина, 1950 р.н., безпартійний, приватний підприємець.

- Поліновський Микола Леонідович, житель м. Малина, 1972 р.н., ВО «Свобода», працівник ТОВ «Малин Енергоінвест».

- Федоренко Василь Михайлович, житель м. Малина, 1958 р.н., ВО «Свобода», керівник спортивної організації КК «Файтер».

- Шостак Олексій Григорович, житель м. Малина, 1976 р.н., ВО «Батьківщина», секретар міської ради.

 

Джерело: malyn-rada.gov.ua

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.20 22:16 -
Олег Антонюк (38)
0 0
Згоден. Столяр бабло вкидає в Шостака. То що ж там дивного, що свої автобуси своїм протеже обклеїв
Відповісти
2014.10.20 21:40 -
Олег Антонюк (36)
0 0
Маршрутки у приватній власності. Дозволив власник, то нехай обклеює. Кому від того гірше?
Відповісти
2014.10.20 22:14 -
Юрій Смалюк (37)
0 0
Олеже,я передбачав таку відмазку (читайте мої попередні коментарі).Автобуси приватні,а маршрути -громадські.Якби автобуси виконували приватні рейси-будь-ласка.А так маршрути громадського транспорту ,зауважте-громадського (!) узгоджені з міськрадою.Не важливо якої форми власності транспортний засіб.Важливо те,що він здійснює перевезення пасажирів (потенційних виборців) та ще й до того ж перевозить пільговиків,на території міста,а не на дачі у власника.Різницю бачите?
Відповісти
2014.10.20 21:18 -
Юрій Смалюк (35)
0 0
Де реакція інших кандидатів на обклеювання Шостаком передвиборчою агітацією малинських маршруток? За моєї пам"яті ще ніхто з його попередників так не вчиняв.Може я помиляюсь,тоді нагадайте.
Відповісти
2014.10.12 19:08 -
Инкогнито (31)
0 0
Смалюк хоть мені особисто пофигу але скоро ти будеш лохті собі кусать щоти знаходився коло такої особи як федоренко ти сам собі спалив своє майбутнє хоть пргонозую бурю емоцій але памьятай пораду
Відповісти
2014.10.12 19:23 -
Юрій Смалюк (32)
0 0
Цікаво про яке таке майбутнє йде мова? У велику політику я не збираюсь.Втрачу роботу? Ну то це в тому випадку,якщо анонім Инкогнито мій начальник.І ніякої бурі.Цей коментар викликає тільки подив.Яке майбутнє? Чи може Инкогнито якимось чином буде особисто мені мститись за мою позицію?
Відповісти
2014.10.10 18:49 -
Fiona (27)
1 0
Шановні, кандидати!!!! Досить!! Досить засмічувати місто своєю агітацією!!! Для ваших агітаційних плакатів є дошки оголошень, а не кожен стовб!!!! А якщо скажете, що немає в Малині місць відведених для оголошень... то зробіть добро для міста... постате дошки!!!)))))
Відповісти
2014.10.06 19:32 -
Кіт Мармиза (24)
0 0
Хлопцііііііі!!!!!!!! Де агітація?!!!! Чи один Василь буде проводить обклєювання?
Відповісти
2014.10.05 22:46 -
Всеволод Загорний (16)
0 0
За Пашку не переживай. Він ще без роботи не сидів (на жінчину зарплату-землячка тобі дала фору в поздравлєнії). А ти то задумайся це явно твій останній шанс. В Черняхові тобі нічо не прокатило то давай ще й в Малині позорнись. Може хоч тоді на землю станеш а то літаєш десь в облаках з своїми газєтами в руках, палатками в пакєті і люстрацією в головешці.
Чи ти вже пристроївся?На останніх виборах до ВР ти Юра продався Оксані Білозір попри домовленність між Свободою та Батьківщиною працювати спільно на Євгена Добряка. Цього разу кому? Пану Литвину чи Журавському?
Відповісти
2014.10.06 07:01 -
Юрій Малашевич (20)
0 0
То все таки ви визначіться я живу за рахунок зарплати своєї дружини , чи за рахунок тих коштів які я отримую від політиків. Бо у ваших з Зоряною повідомленнях випливає явне протиріччя доведень та аргументів. Це по -перше, а по друге я несумніваюсь що Павло буде без роботи, мова зовсім не про це, мова йде про те що Павло Володимирович не доводить до відома малинчан де які факти своєї діяльності , ось і все. В Черняхівському районі загальний борг по зарплатах понад 1,2 мільйони , це факт, факт, район на першому місці по даному виду заборгованості це факт, факт.
Відповісти
2014.10.05 19:38 -
Юрій Малашевич (11)
0 0
А я пропоную "русскую рулєтку" .Так цікавіше. Кому не дано той і не мер.
Відповісти
2014.10.05 15:44 -
Инкогнито (7)
0 0
Як варіант пропоную перетягування каната хто виграв тому місто.
Відповісти
2014.10.05 19:30 -
Наливайко (9)
0 0
тоді потрібно кандидата масою більшою за 150 кг )))
Відповісти
2014.10.05 15:18 -
Малинський (6)
0 0
Я так розумію малинчанам мер не потрібен? Активність на нулі. Підскажіть-за кого голос віддати, якось не можу вибрати...
Відповісти
2014.10.05 20:26 -
Кіт Мармиза (12)
1 0
Я вже сам не доберу. Шо тут робиться? Це ми вже подбираєм черняховську голову для Малина? і притягнем його сюди канатом, якшо не буде легшим за 150 кг, а як буде дригаться то ми йому устроїм рускую рудєтку, і якшо йому не повезе то придеться вибрать самого патріотного патріота який 25 років створював осередок але так і не створив...

Короче поки дивлюсь на Карпука і Шостака і жду коли вони начнуть бігать і уговарівать нас.
Бо коли не бігають і не уговарівають ТО ШОТО ТАМ НЕ ТАК!!!.....
Нє ну ще й до Федоренка придивляюсь. Я б і не придивлявся та де тако стовпа найти?
Відповісти
2014.10.05 20:50 -
Юрій Малашевич (14)
0 0
В натурі. Нада Дзюблику тєму підкинуть було, балатуватись одночасно на малинского рулєвого і кандьоритись в нардепи. А так нердепом нестане і голову провтикав.
Відповісти
2014.10.05 16:01 -
Юрій Смалюк (8)
0 -4
За справжнього патріота України,який 25 років тому створював осередок Народного Руху України в Малині,депутата декількох скликань,який ніколи не був зрадником української нації, який ніколи не загравав з владою,якою б вона не була-помаранчевою,чи біло-синьою і говорив завжди те,що думає і якому на цьому сайті віднедавна не дають можливості висловлювати свої думки - Федоренка Василя Михайловича.
Відповісти
2014.10.06 13:57 -
Valentin (21)
3 0
Оце вилизав так вилизав, на всі 100
Відповісти
2014.10.06 22:31 -
Юрій Смалюк (25)
0 0
Більш ніж впевнений що анонім Valentin для української нації не зробив і 5 відсотків того,що зробив і робить Федоренко.Можеш насміхатися як завгодно,але я справді так думаю.Ніколи в житті ні перед ким не вислужувався і не підлабузничав.Мені це противно.Та видно тобі цього не зрозуміти...
Відповісти
2014.10.07 11:15 -
Valentin (26)
2 0
Да що він зробив твій Федоренко??? Він 24/7 сидів на цьому сайті і строчив по 1000 разів свої проповіді про 4 чи 5 замахів на нього, пенсію , 8000 чи може 20 000 вихованців, як за АТО заговорили то почав жалітись на здоров"я , не може він туди поїхати, про всіх і все знає, а не знає то до бреше. Мені от саме це противно!
На майдані не був це точно, але шини 1 раз завіз, обламайся
Відповісти
2014.10.11 19:46 -
Юрій Смалюк (28)
0 0
Під час зимових подій в Києві він перебував на лікуванні в стаціонарі міської лікарні.Потім -довга реабілітація. Аноніме Valentin,прочитай біографію Федоренка і порівняй із своєю,а потім напиши про свої досягнення і добрі справи.Якщо ти ніхто і звати нтебе ніяк,то яке маєш моральне право судити про справи інших?
Відповісти
2014.10.12 17:51 -
Valentin (29)
2 0
Підніми голову на 3 коменти у верх і ти побачиш мені +++ а тобі - - - - ? Зрозумів ні?!
Подумай тепер хто ти.
Добре всі знають де він "лікувався" і як туди "потрапив" !
Я йому про ліс а він мені про дрова))))))))))) які ще справи???? Та внього мозолі на пальчиках справам на цьому сайті займатись! Ти сам читав хто його підтримує на виборах? купка "колишніх", третина василевих і ще й Громадська рада якась там! Яка в біса Громадська рада??? Я щось не пригадую щоб я за таку раду десь голосував!
Відповісти
2014.10.12 18:46 -
Юрій Смалюк (30)
0 0
Хто я? Не про мене мова.Це перше.Друге:я особисто був у нього в палаті і бачив його рани.І третє.Яким чином анонім Valentin міг голосувати за громадську раду? Ти є членом якоїсь партії чи громадської організації? Якщо ні,то й голосувати можливості в тебе не було.Отож бо ти ніхто і звати тебе ніяк,якщо ховаєшся за видуманим ім"ям.Тому і морального права не маєш не те,щоб давти оцінку іншим,а й по великому рахунку писати будь-які коментарі.Бо все це виглядає,як анонімки.
Відповісти
2014.10.12 23:47 -
Valentin (33)
2 0
Я тобі видкрию велику таємницю- ЦЕ ПУБЛІЧНИЙ САЙТ, не закритого якогось режиму чи приватний! Зрозумів такими великими літерами?!

Громадська рада вона на те і громадська щоб обиратись ГРОМАДОЮ!!! А не легіоном честі, Файтером і Василем+ ще одним Василем! Кіт он вже напевно рік випрошує список команди Федоренка, а він його ніяк не оприлюднить, кого ховає?
Відповісти
2014.10.13 00:06 -
Юрій Смалюк (34)
0 0
Громадська рада політичних партій і громадських організацій саме ними і створена.Є протокол зібрання,який підписали керівники міських осередків цих політичних партій і громадських організацій.Якщо тобі відомо інший,"правильний" на твою думку шлях як ГРОМАДА може обрати таку раду,було б дуже цікаво дізнатись.Поділись досвідом.Як зібрати ГРОМАДУ міста (а це більше 22 тисяч виборців) в одному місці? Та на громадські слухання приходить максимум 50 людей!Що ж до списку команди,то з якої це радості якимось анонімам на кшталт мармизи,чи тебе,або інкогніто щось надавати? Мені навіть обмінюватись коментарями з анонімами не дуже хочеться.Місто наше маленьке.Я не знаю хто ти в житті.Можливо ми знайомі і при зустрічі говоримо про одне,а тут споримо про інше.Чому боїшся підписатись справжнім ім"ям? Чому я не боюсь? Чого соромишся?
Відповісти
2014.10.05 15:17 -
Малинський (5)
0 0
Поиграем в пятнашки?:-)
Відповісти
2014.10.05 12:47 -
Ольга Гура (4)
1 0
Шановні, трохи відволіку вашу увагу від високого польоту і брякну фейсом об землю. Ходила сьогодні у бік Букача, що сказати? Рубки вже підійшли впритул до житлового мікрорайону. Усюди смітники, підпали (запах тлілого торфу). Дренажний канал проритий від мікрорайону у бік лісгоспу для відводу води завалений сміттям (пийте з криниць отруту на здоров'я та відпочивайте на сміттєзвалищі, бо ви тільки цього і варті).
Здрівля, як і казав Олексій Семенів, перетворилася на каламутну калюжу, а ще рік тому, вода бігла і була чистою. Зараз стояче болото. Чиїх рук чи лап справа - наразі невідомо. Щоб прочистити потрібна техніка.
Коротше, хто б не став мером, а ви як жили на помийці, яку самі створили, так і житимете. Бо це і є ваш особистий вибір.
Відповісти
2014.10.05 12:04 -
Инкогнито (3)
1 0
Напруга наростае техника не витримуе Я понял що від васькових шедеврів комп зійшов з розуму
Відповісти
2014.10.05 11:36 -
Юрій Малашевич (2)
0 0
Малин сьогодні по справжньому трясе і лихоманить як в прямому так і переносному сенсі слова. По округу рекордна кількість кандидатів в народні депутати, заміна керівника району, вибори мера. Малинчани тримайтесь, Черняхів з вами, Черняхів за вас, Черняхів поряд з вами. Ви переможете.
Відповісти
2014.10.05 11:15 -
ІнфоМалин (1)
4 0
Через системне порушення умов користування сайтом попередню статтю з аналогічним змістом було заблоковано – на сьогодні це єдина технічна можливість видалити всі коментарі разом.
До користувача ПОЦЫК:
Ти дешевий папарацій (продажний)
викидати праду за гроші (копійки що тобі платять) це твої проблеми
Шановний редаркору ВИ продажна тварюко верніть пост. Це не справедливо.
Та я не лох в ІТ справі.

Для вас , як не лоха в ІТ справі, повідомляємо, що об’єм коментів до публікації не безмежний, тому при великій їх кількості раніші коментарі стають недоступним для перегляду, але знайти їх ви завжди можете перейшовши за посиланням з правої колонки сайту «ОБГОВОРЮЄТЬСЯ решта».
Шановний ПОЦЫК, ваш акаунт буде заблоковано, але ви, як людина добре знайома з ІТ справою, перечитавши Умови користування сайтом, створите новий акаунт, бажано з НІКом, якому буде більше довіри.

Заблоковано буде також користувача ВАСИЛЬ ФЕДОРЕНКО.
Його недоречні в обговоренні різних тем СТАТТІ (великооб'ємні) в коментарях, як то сьогодні про публікацію книги Шкляра і є однією з причин "зникнення" коментів.

Шановні користувачі, читайте УМОВИ КОРИСТУВАННЯ
Відповісти
2014.10.05 21:31 -
Stas (15)
0 0
дядьки, терти гуртом усі коменти - це фу. Шо значить "єдина технічна можливість"? Ну то знайдіть значить іншу технічну можливість. Якщо хочете розвиватися - мусите розуміти, що Правила (які б добрі вони не були) ніхто не читатиме. Натомість тролів аля Федор буде тіки більше. А якщо будете тупо всі гілки коментарів терти - то залишиться тут 10 інвалідів, як спершу було. Популярність - вимагає вкладень, ніяк інашке, імхо.
Відповісти
2014.10.06 01:02 -
ІнфоМалин (19)
0 0
Stas, не перебільшуйте - це одиничні випадки, а якщо точно другий.
Ми нікому нічого не мусимо, а популярність у нас нічого не вимагає.
Правила на сайті залишаться. Нас не цікавить популярність побудована на не контрольованих (з боку самих користувачів) коментарях.
Відповісти
2014.10.05 23:34 -
Юрій Смалюк (17)
0 0
Навіщо блокувати дописувачів через надмірну кількість тексту в коментарях? Невже технічно важко обмежити ті самі коментарі скажімо 200 символами,чи яким іншим числом?
Відповісти
2014.10.06 00:47 -
ІнфоМалин (18)
2 0
Юрій Смалюк, чи доречно буде відповісти на ваш коментар об'ємним текстом із вікіпедії про те, що Юрій Гагарін перший космонавт? Питання риторичне.

Не один користувач не був заблокований на сайті через надмірну кількість символів. Тому не розвивайте цю тему.

До речі, про елемент тролінга від В. Федоренка - він двічі повністю, один раз частково видаляв записи у власному блозі щоб потім приписувати в коментарях цю "заслугу" адміністрації сайту.
Відповісти
2014.10.06 14:01 -
Valentin (22)
1 0
сам себе коментую сам себе видаляю)))) хаахах цирк на дроті
Відповісти
2014.10.06 14:35 -
Кіт Мармиза (23)
1 0
Нє, ну канєшно обхахочешся! Якби мені дали руля то я б ще подчистив!!!
Гражданє, давайте фейси обуждать, а не всяку мудотню. 22 коментаря з яких3-4-5 по ділу. Бо буває вечір потратиш поки добереш про шо торочать. бачу написано про помідори а вони товчуть про груші...
Відповісти
2014.10.05 19:33 -
Наливайко (10)
2 0
блін, якщо ви заблокуєте василя федоренка, то не буде з чого поржати ((((((
Відповісти
2014.10.05 20:28 -
Кіт Мармиза (13)
0 0
100% буде скучно. Прийдеться на сєріали знов переходить
Відповісти