Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

5.02.2015
Житомирщина

Боєць батальйону "Січ" Олександр Василевський про фронт


Ми завжди чекаємо правильних та розумних наказів. Дякуємо волонтерам, які забезпечують наш тил, наші умови перебування в зоні АТО. Зараз кожен з нас займається своєю роботою, без якої ми не отримаємо перемоги. Кожна людина, яка навіть не на передовій, робить дуже велику справу. Кожен з цих людей герої!

Якщо порівняти з бульдозером – хлопці на передовій це щит, який вигрібає бруд з території нашої країни. Волонтери – це пальне, яке надає наснаги воювати, вони нас забезпечують і дають змогу йти вперед. Без крихітних деталей, якою є кожен з нас, не буде перемоги. Неважливо де ти перебуваєш в тилу чи на передовій, але ти займаєш важливе місце, яке потрібно для перемоги.

Мені часто задають запитання "коли закінчиться війна?". Дивлячись та аналізуючи те, що я бачу і чую, я вважаю, що залишилось не довго, бо Росія, на мій погляд, як монстр на одній нозі, яку вже точать санкції, яка не змогла роздавити нас завдяки волонтерам, добровольцям – патріотам!

На жаль, є багато людей, які вірять путінській пропаганді. Наші хлопці стоять на передовій, якщо є телевізор, вони бачать лише "деенерівські" канали, тож починають задумуватися на питанням:"чому ми тут?".

Переосмислюючи, вони розуміють наскільки страшна ця пропаганда і ті люди, які дивляться її постійно. Вони неадекватні, не вірять ні доказам, ні фактам, ні своїм очам, тяжко довести цим людям, що вони не праві. Основна маса мешканців Донбасу, незважаючи на факти, підтримує Путіна. Вони вважають, що "укропи" знищують їхні будинки, вбивають їхніх рідних, але насамперед вони не хочуть сприймати правду – укропи (Українській опір) захищають свою територію. Вони жителі всієї України, але перебувають у зоні АТО, бо не хочуть бачити в рідних містах те, що відбувається там: зруйновані будинки, інфраструктура, загибель мирного населення.

Ми є народ, який з споконвіків жив на цій території. Про це говорять наші традиції, культура, наша мова та історичні пам'ятки, зокрема Кам'яна могила в Запорізькій області, дослідники якої доводять, що Україна має тисячолітню історію, свою писемність та культуру, яку хоче знищити імперська ідеологія на чолі з Путіним. Та ми незламні! Ми віримо в свою перемогу! Ми є господарями на своїй, Богом даній землі!

Олександр Василевський, член Коростишівської районної організації ВО "Свобода", боєць батальйону "Січ"

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.02.12 22:00 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
просто прочитайте комментарий Андрея Илларионова об результатах минских договорённостей...
http://www.charter97.org/ru/news/2015/2/12/139353/
Відповісти
2015.02.10 13:53 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
за что гибнут наши хлопцы на Донбасе или закулисье международных переговоров...
http://vesti-ukr.com/politika/88160-istochnik-v-okruzhenii-poroshenko-razlozhil-po-punktam-novyj-mirnyj-plan
Відповісти
2015.02.06 02:20 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
а вот и отношение "жителей Донбаса" к ВСУ... очень яркий и наглядный пример. террористы бомбят Авдеевку, а виноваты оказывается - наши военные, которые удерживают город и дают отпор боевикам! и всё потому, что для Ахметова цена вопроса - крупнейший коксохимический комбинат, который надо сдать сепарам...
http://www.bagnet.org/news/accidents/251889
особо впечатлили комментарии... рекомендую. :)
Відповісти
2015.02.05 14:38 -
Черемушки (1)
0 0
Украинцы должны на общенациональном референдуме решить: воевать дальше за Донбасс или все же цивилизовано отпустить. Такое мнение выразил экс-глава Секретариата Президента Виктор Балога на своей странице в соцсети.

«Подавляющее большинство населения Донбасса не поддерживает Киев и не факт, что сможет его полюбить, если украинская армия освободит их от сепаратистов, наемников и казаков», — отметил он.

В таком случае, украинским властям нужно переходить к дипломатическому урегулированию ситуации — учитывая, что шансов удержать Донбасс у Киева мало, полагает В. Балога.

«Выбор невелик — цивилизованное расставание или война на годы, которая ослабит государство, добьет экономику, сделает каждого украинца еще беднее», — подчеркнул экс-глава АП. В связи с этим он предложил вынести данный вопрос на общенациональный референдум.

«Если народ к этому готов — значит воюем. Если нет — определяемся на референдуме, что оккупированные территории не являются частью Украины. Путин не отдаст их нам обратно, как испорченный товар. Но в стратегическом плане мы можем сохранить государство, укрепить экономику, нарастить силы и провести реформы», — пояснил В. Балога. Вместе с тем он не исключил, что Крым и Донбасс вскоре протрезвеют и попросятся обратно в состав Украины.
Відповісти
2015.02.05 19:17 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
Донбас де-юре в составе Украины. этого не отрицают даже сами боевики - просят у Киева пенсии, электроэнергию, газ...
субъективно считаю, что для прекращения кровопролития без переговоров не обойтись. но речь может идти лишь об автономии Донбаса в составе Украины (при обязательном условии вывода российских войск и возобновления полного пограничного контроля) - пересмотр внешних государственных границ в 21м веке весьма проблематичный вопрос. по-сути путинский "чеченский вариант", с одной лишь поправкой: внутренняя граница Донбаса с остальной Украиной просто необходима (военная/полицейская, таможенная) никто не будет кормить дармоедов с госказны! пускай Ахметовы создают там свободную экономическую зону (после законных выборов с мониторингом ОБСЕ а не Кремля) и поднимают "Даунбац" из руин.
Відповісти