Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

16.09.2013
Малин

Малинщина сказала НІ - потуранню чорнобильських прав!


14 вересня в Районному будинку культури м.Малина  відбулося зібрання громади Малинщини, щодо недопущення перегляду питання про статус території м.Малина та Малинського р-ну, як зони посиленого радіоекологічного контролю.

Зібрання було ініційовано Координаційною Радою громадсько-політичних організацій міста під головуванням Володимира Литвиненка, керівника міської організації Політичної партії “УДАР Віталія Кличка”.

В підтримку законних вимог громадян, які проживають на забрудненій радіацієй території, ініціативними групами Координаційної Ради громадсько-політичних організацій було зібрано більше 2000 підписів про недопущення перегляду статусу території, які разом із зверненням громади, було доручено вручити голові Житомирської обласної ради 19 вересня 2013р. на засіданні 16 сесії, 6 скликання. Цю місію було покладено на Координаційну Раду та особисто на голову ради Володимира Литвиненка.

На зібранні Малинчан був присутній і виступив депутат Верховної Ради України, голова Житомирської обласної організації Політичної партії “УДАР Віталія Кличка” Рустам Раупов. Народний обранець висловив підтримку місцевим ініціативам і запропонував допомогу в проведенні моніторингу території незалежними зарубіжними фахівцями, що було схвально сприйнято учасниками зборів.

Відмітивши безпорадність влади , як місцевої так і державної, та неспроможність вирішення нагальних, доленосних питань, Рустам Раупов пообіцяв разом із політичними партнерами ВО “Свобода” та ВО “Батьківщина” всебічну підтримку “чорнобильцям” у їх боротьбі за свої права.

На підтримку громади Малинщини у зібранні прийняли участь і виступили помічник народного депутата України, голова Житомирської обласної організації ВО “Свобода” Сидір Кизін, та народний депутат України VI скликання Євген Добряк.

Під час проведення зібрання , у розташованих біля будинку культури наметах, активісти опозиційних організацій продовжували збирати підписи щодо збереження статусу території Малинського району.

Незважаючи на гостроту питання та офіційні повідомлення і об'яви у пресі, захід проігнорували місцеві депутати на чолі із своїми головами. Кому вони служать і кому вони такі треба !? Нажаль, на це відповіді немає.

Під звучання гімну України і з надією на справедливе і народне рішення проблем чорнобильської зони, збори були закриті.


Голові житомирської обласної ради Запаловському Й. А. та депутатам Житомирської обласної ради VІ скликання

ЗВЕРНЕННЯ
громади м. Малина та Малинського району до депутатів Житомирської обласної ради про недопущення перегляду питання, щодо статусу території міста Малина та району, як зони посиленого радіоекологічного контролю.

Ми жителі Малинщини, які на сьогоднішній день відносяться до зони посиленого радіоекологічного контролю ( четверта зона) з метою захисту своїх прав в частині дотримання державних гарантій та зобов’язань держави за шкоду, завдану внаслідок Чорнобильської катастрофи, звертаємось до Житомирської обласної ради, визнати неприпустимим перегляд питання, щодо статусу території міста Малина та Малинського району, як зони посиленого радіоекологічного контролю.

На підтримку захисту своїх прав і гарантій на території Малинщини було проведено збір підписів, кількість яких нараховується більше двох тисяч (підписи додаються).

Зняття Чорнобильської зони наші нащадки, які уже відчули на собі вплив радіації не пробачать вам ні сьогодні, ні в майбутньому.
Будьте патріотами свого Полісся. Будьте дійсно представниками і захисниками громад, від яких залежить доля Українців!
Додається : підписні листи жителів міста Малина та Малинського району (більше 2000)

м. Малин, 14 вересня 2013р.
За дорученням громади міста Малин,
Малинського району голова зборів,
голова Координаційної Ради
громадсько – політичних організацій
В. М. Литвиненко


 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.09.19 15:08 -
Василь Федоренко (18)
1 -2
До далекого побачення ! Спілкуйтесь далі . Мені таке г..... не до вподоби !
Відповісти
2013.09.19 15:06 -
Василь Федоренко (17)
1 -2
Шитюк Григорій мабуть самий "досвідчений" , "відомий" і "активний " у Малині.
Хто це , з яким шукачем його шукати ?
Відповісти
2013.09.19 20:34 -
Григорій Шитюк (20)
0 0
пане Василю, мене не потрібно "шукати", бо я ніде не губився, і вже давненько в політику не граюсь. отож, в цьму сенсі не представляю жодного інтересу. я просто громадянин, виборець, малинчанин, зі своїми поглядами на життя і те, що в ньому відбувається. якщо наші світогляди не співпадають - вибачте, однак це не означає, що чорне стане білим лише тому, що Ви так вважаєте.
можна просто бути "опозиціонером" до смерті, а можна просто щось робити для міста, для його мешкнців - якщо Ви депутат "від людей і для людей"...
даруйте, очевидно, що онлайн з Вами досить важко спілкувтися - але й тут зібралися не ті, кого можна "розрівняти з землею" своєю харизмою і рішучістю... побережіть свої нерви.
Відповісти
2013.09.19 13:28 -
Василь Федоренко (16)
1 -1
Лікуйтесь , "Stas" , чи як вас там утаємнчена особа . Наводжу факти а не кричу . Якщо надруковані факти для вас є криком то у вас явні галюцінації . Здоров`я вам !
Тільки но приїхав з з Житомира де разом з "Ударом" зареєстрували Звернення до голови облради і депутатів , протокол зборів громади та 2324 підписи малинчан які проти зняття чорнобильської зони з території Малинщини.
Зареєстрували і коростенців.
А місцеві можновладці і "назначена" опозиція в істериці б`ється . чому ? Навіщо нам така влада і депутати в Малині і районі які за вимирання своїх виборців ?
Я 24 роки є опозиціонером і буду до смерті якщо в Україні не з`явиться влада для людей а не для "поважних" місцевих сімей казнокрадів.
Я був 12 років дапутатом від людей і для людей , а якісь там скавчання зі сторони тих хто боїться навіть себе назвати мені по барабану !!!
Відповісти
2013.09.19 09:48 -
Stas (13)
3 0
Федоренко Василь - чого так розкричався? Спокійніше поводьтеся, чоловіче, і вас може почують..
Відповісти
2013.09.19 08:17 -
Василь Федоренко (12)
1 -1
Тільки ми , НРУ , проводили акції , мітинги і створювали страйкоми по включенню в ; зону , а Рудченко разом з Шпаковичем ,Близнюком і іншими комуняками цьому протидіяли .
Не ліпить з зелених мух суперменів.
Відповісти
2013.09.19 11:45 -
Григорій Шитюк (15)
1 -1
Ви хочете сказати що тодішня правляча еліта не була зацікавлена в тому, щоб "за вуха притягнути" в Малин IV ЗПРК...? чи почнемо тут "голу правду" викладати як малинчани стали "чорнобильцями"? думаю наразі це недоречно, і нікому не потрібно...
одні проводили акції, інши готували документи, дехто домовлявся там, куди страйкуючих просто не допускали... не треба сьогодні перетягувати ковдру - це вже політикантство.
при всій моїй повазі до ВО "Свобода", підтримаю сказане вище: в багатьох малинчан зараз складається враження що цю політичну силу (яку я особисто підтримував на трьох виборах) просто дескридитують... чи робиться це навмисно, чи за браком політичного досвіду, чи з якихось інших (можливо персональних) міркваннь - нехай розберуться по партійній лінії. я лишень висловив власну думку, виходячи з власного (звичайно субїєктивного) бачення того, що відбувається в нашій тихій провінції.
Відповісти
2013.09.19 08:13 -
Василь Федоренко (11)
1 0
Один чорт знає що "dumayu"верзе .
Я комістом не був ніколи ,навіть комсомольцем , бо відмовився вступати і тодішньому першому секретарю РК ЛКСМУ Степаненку це була проблема і ЧП перед РК КПУ.
Якщо я дескримінар Свободи то чому на з`їзді партії Тягнибок за мою партійну діяльність вручив найвищу партійну нагороду "Золотий партійний значок".
Посипте мозок вапном , буде як у Лєніна або "Гуйва вперед " !
Відповісти
2013.09.19 11:15 -
dumayu (14)
0 -1
Вас ніхто комуністом і не називає. Але членом інших партій (відмінних від Свободи) ви були. Можливо вони й понині існують на теренах Малинщини.
Відповісти
2013.09.19 00:40 -
Григорій Шитюк (10)
1 -1
"село ненначе погоріло, ненначе люди подуріли..." С
схаменіться, шановні... яка різниця хто на фото? якщо вже ви такі правдошукачі - то я міг би запозичити сюди з власного архіву фото Рудченка... адже саме цій людині Малин найбільше має бути вдячний за IV зону... і не було на той час ніякого "Удару" та інших... і Малин був набагато чистіший, та й взагалі порядку здається було більше.
і вже конкретно по суті запитання: а велика громада зібралася того гожого дня в РБК, щоб доручати патронат по чорнобильському питанню одній політичній силі (навіть самій кучерявій)...? бо той же самий вищезгаданий Гуменюк, піднімаючи ільменітові питання намагався долучити якомога більшу спільноту до "титанових воєн". а тут, даруйте, якось все дуже підступно змахує на банальний міжпартійний "междусобойчик" - ми такі файні хлопці, і так самотужки боремося за 4-у ЗРК... можливо я помиляюсь??? :)
Відповісти
2013.09.18 23:00 -
dumayu (9)
1 -1
Пане Федоренко, Ваша посада Головний Дескридитатор Свободи на Малинщині? І взагалі, є хоч хто в районі достойний Вашої честі? Кого Ви поважаєте? Ми будемо рівнятись на вас.
А то тільки й знаєте що в пух і прах, в клоччя! Що Вас так розбурхало в дуже логічному запитанні про Поліновського? А презентацію книги анонсували, і не раз, ще напевне декілька місяців тому, то хто кому тут карти путав? А от захочуть завтра комуністи, або тіж регіонали, або Батьківщина, або партії членом яких Ви були раніше провести аналогічні збори і підписів назбирають не менше, то Ви на них наведете анафему, назвете Недостойниками? І пане Федоренко, якщо Ви великий політик Малина не опускайтесь до дріб'язкового пліткарства.
Відповісти
2013.09.18 20:13 -
Василь Федоренко (8)
1 0
Микола Поліновськиий - голова районної ПО ВО "Свобода . А якщо ваше нутро готові покласти за краще життя української нації і ви є жителем села Малинщини телефонуйте Миколі !
Якщо Вас жере Жаба то хай вона вас з`їсть ! Адже Пекло вже ваше !
Відповісти
2013.09.18 20:03 -
Василь Федоренко (7)
1 -1
Лузанчук вам за піар не існуючоої юридично "врятуймо полісся" ( мабуть від слабого запліднення) великого і безпорадного Дон Хуан Дієго Гуменюк проплачує ваша "партія регів - аналів" але де ваша совість . Цей стариий мачо до даних зборів чи їх організації має таке відношення як ви . Він,журналістка "МН" Т.Сорока наплювали на це важливе для Малинщини зібрання і знехтувавши ним були на призентаціїї брошури Унсовця в райбібліотеці.
Голова обласної Унсо , Ярослав Лагнюк знав про наш захід , але наплював на втрату чорнобильського статусу і зібрав десяток присутніх в той же час свідомо в іншому місці і по суспільно неіснуючій проблемній просвітницькій темі .Там звісно були Сорока і мачо Гуменюк.
Він так бореться за Полісся як я за незалежність Басків !
Не суньте в події людей які до них немають ніякого відношення . Одна "опопісіонерка" кажуть вже в положенні від Рятівника.
Ось така опозиція ще існує у малинських лісових гущах. але тихо , без боротьби з владою , але з екстазом і цікавим "Положенням".
Відповісти
2013.09.19 16:32 -
Ярослав (19)
1 0
Михалович ти молодець та їм
Відповісти
2013.09.18 13:05 -
Ірина Кримська-Лузанчук (5)
0 0
панове! Фото з Рауповим, Литвиненком, Гуменюком належить мені, Ірині Лузанчук. Стояли хлопці й жваво обговорювали актуальну тему про збереження зони — я й відзняла їх. Потім Раупов і Литвиненко пішли на зібрання громади в РБК, а Гуменюк — на презентацію книжки Валерія Бобровича у бібліотеці.
Не роздувайте порожньої повітряної кульки там, де немає причини.
Відповісти
2013.09.18 11:06 -
Василь Федоренко (4)
0 -1
Гапон "Николай" аж ніяким боком до цих подій .
ІнфоМалин ,ви б випадково всунули до цієї статті Сталіна . Яка різниця чи до події це фото ?
Відповісти
2013.09.18 18:53 -
dumayu (6)
1 0
Дійсно, що Ви дотялись до того фото? Надішліть своїх в редакцію, невже не опублікують? Тим більше на свободівському сайті їх взагалі нема. І ще, Поліновський і насправді вже свободівець?
Відповісти
2013.09.17 14:34 -
Віталій Філоненко (1)
0 0
А при чому тут піарщик Гуменюк з Чопович , який не приймав участь у не важливих для нього зборах ?
Він зліва.
Відповісти
2013.09.17 18:29 -
ІнфоМалин (3)
0 0
Фото взято з сайту партії УДАР, де опублікована схожа за змістом стаття. Чи має відношення до подій Гуменюк ми не знаємо.
Відповісти
2013.09.17 17:47 -
(2)
1 0
А чем Вам мешает Гуменюк? Возможно просто попал человек в кадр.
Відповісти