Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

3.01.2014
Малин

Свободівці закликають до участі у сесії міськради 8 січня та до пікетування ОДА


 Шановні жителі Малинщини!

Районна організація ВО «Свобода» закликає вас взяти активну участь у відкритій сесії міської ради, яка відбудеться 8 січня у великому залі РДА. Початок о 14-ій годині.

На сесію запрошуються депутати місцевих рад всіх рівнів, керівники громадських організацій, партійні лідери міста і району, усі небайдужі малинчани та жителі району.

Обласні чиновники напередодні Нового року прийняли злочинне рішення, яке йде у розріз із інтересами малинської громади. Вже у 2014-му році Малинська лікарня ризикує залишитись без двох відділень — травматології і хірургії. Під загрозою реанімація, відкриття перинатального центру, який з великою натугою створювали протягом останніх кількох років на базі пологового відділення, закуповуючи за останні крихти міського та районного бюджетів необхідне немовлятам та породіллям медобладнання тощо.

Жителі Малина та Малинського району проживають у зоні посиленого радіологічного контролю. Чимало людей хворіє на серцево-судинні хвороби. Хто їх рятуватиме, як станеться напад, коли потребуватимуть термінового оперативного втручання?

Кожна зайва секунда зволікання може коштувати життя.

І такі хворі часто нетранспортабельні, везти їх за десятки кілометрів — злочин. А потерпілі у ДТП? Поряд міжнародна траса Київ — Ковель… Куди везтимуть смертельно травмованих і чи довезуть?..

Сьогодні можновладці зазіхнулись на святе — життя і здоров’я людей. Це неприпустимо! Закликаємо вас, шановні малинчани та жителі району, не будьте байдужими! Звертаюсь до сільських, селищних голів та депутатів місцевих рад, підтримайте акцію протесту, проведіть позачергові сесії, зберіть людей на пікетування ОДА. Разом ми відстояли чорнобильську зону, разом відстоїмо Малинську лікарню!

Голова Малинської районної організації ВО «Свобода»,
депутат міськради М.Л. Поліновський.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.05 20:09 -
else_ (13)
0 0
опозиційні сили це не привід для того щоб не піти і не захистити свою гідність.Якщо вони так хочуть нас використати,то чи не використати нам їх?
Відповісти
2014.01.05 21:01 -
Кіт Мармиза (14)
0 0
оце ельза діло, для благого діла нада поімєть всіх желающих
Відповісти
2014.01.16 23:05 -
else_ (15)
0 0
я не зрозумів,ви згодні?
Відповісти
2014.01.16 23:26 -
Кіт Мармиза (16)
0 0
Згоден. Штурхати їх треба, хай одробляють горде ім'я апазіцінера
Відповісти
2014.01.03 18:02 -
Huskuld (3)
1 0
Перентальний центр? Огоо . А нічого, шо всі вже і так, якшо дійсно потрібно лікуватись, а не пити "ношпу" , коли потрібна невідкладна операція в інституті Шалімова не просто в Житомирі, а в самому стольному граді. А про пологи я взагалі мовчу. МРТМО дістало те на шо заслуговує, з їхнім відношенням до роботи і людей які до них приходять. Думаю ми нічого не втратимо в плані якості медичного обслуговування.
Відповісти
2014.01.03 18:30 -
Кіт Мармиза (5)
1 0
Слухай, Хуськусь (а що твій нік зачить?). То ти правильно говориш, але про тих хто загибається планомєрно. Але ж буває БАЦ! і ти вже не на коні. А старих людей тягати ти не пробував на руках? Аж дрижки беруть як подумаєш про ЖитомирКоростень. Бери лягай коло них та вмирай.
А там де ти кажеш то вже операції не невідкладні, а планові.
Ще тобі й проста арифметика.
Сідаєш ти на автобусик в якомусь селі (це ще добре як він там три рази в неділю є). Привозить тебе автобусик на Автостанцію. Звідти біжимо (ножками) в Центр. Там сідаємо на маршрутку і сунемо на вокзал. На вокзалі на першу електричку не встигли. чекаємо другу. їдемо в Коростень. Приїхали в Коростень (маршрутки к чорту - нема коли) ШЕФ два счьотчика плачу, ДАВАЙ в бальнічку!!! Приїхали в больнічку десь в 12-ть... Нема ТАЛОНОВ, сьогодні ДОХТОР УЖЕ НЕ ПРИЙМАЄ і тири і пири... ЗАНАВЄС. Лягаємо, вмираємо.
Відповісти
2014.01.04 08:53 -
Huskuld (6)
0 0
Ну про невідкладні операції , шановний катапьос, я не видумав, і не висмактав з пальця. Така ситуація мала місце в моїй сімї. В наслідок лікування в МРТМО (ношпою) мою жінку терміново, по її бажанню, без усіляких направлень (бо як же давать направлення , ми шо самі не вилічим? а? ) відвезли спочатку в житомир, де величезний консіліум лаяв матом Малин і всіх наших ескулапів (явно не в перше, в чому я мав пізніше можливість пересвідчитись) констатували, шо дать ради можуть тільки в Києві. Прийшлось одну операцію робить там, а потім, трошки погодя, ще одну в Житомирі . А шо в малині ? А в Малині нам сказали , то шо це вже вам так боліло шо нада було їхать? Да ? І це сказали не трактористи не токарі не мліціанти , прості господі, а ті хто повинен був кричати в першу чергу шановні не затягуйте ми не можем зробить нічого у вас дуже складна ситуація .
Ідьом дальше про кончились талони, таке було зі мною тільки в Малині, бо врач на виїзді, в воєнкоматі і ще чорт знає де тільки не на робочому місці. І взвгвлі чого ви так пізно прийшли в 14:00 ?
P.S. з приводу ніку http://ru.wikipedia.org/wiki/Аскольд
Відповісти
2014.01.04 09:36 -
Кіт Мармиза (7)
1 0
Та вірю я тобі Аскольд. Особисто подібні митарства/хождєнія по Житомирам і Києвам посмакувуав. (в К. будуть хаять Ж. - інколи то звичайне набивання ціни, і добрий варіант звертатись зразу до платної медицини, а не до умовно безплатної - платно дешевше))))
Але
1. Ти подиви шо закривають? ТРАВМАТОЛОГІЮ і ХІРУРГІЮ!!! (упав очнувся гіпс!!!)
2. Віддаси палець - відкусять руку
3. Потім, коли стане зрозуміло що зробили дурницю, відновити буде все значно складніше
3. Там в Ж. і К. також є на шо поплюваться (загальна тенденція) . І хто їх таким зробив? МИ!!! Канфєткі коньячкі - пожалуйста! А де хто офіційно жалувався?! Отож...
ПіСі там в вікі hAs... написано
Відповісти
2014.01.03 18:11 -
Олег Антонюк (4)
1 0
Воно то так. Якість медичних послуг в цілому по лікарні низька, але якщо термінова операція і хворого просто нікуди вже не встинуть довезти. Це так здається нам, що лікарня місцева не потрібна, а як припече... Хірурги багато життів врятували
Відповісти
2014.01.04 13:13 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
яка б не була якість медичного обслуговування в Малині - та на сьогоднішній день хоч якась медицина ще є... якість треба покращувати, реформувати галузь необхідно, та не такими методами! приміром лікарі хірургії та травматології скільки життів врятували! не можна залишати Малин без повноцінної лікарні - це злочин!
Відповісти
2014.01.03 17:42 -
Олег Антонюк (1)
1 0
Треба їхать і пікетувати ОДА. І не 10-20 активістам, а автобусами по 300-500 людей, щоб Рижук бачив, що Малин — це дійсно сила, проти якої не варто йти. А то виходить, не хочете їхати у Коростишів, їдьте у Коростень. Бо там люди не мовчать і мовчати не будуть, їх нехай спробують до якогось іншого центру причепити. В Коростишеві такі заворушки були, поки їх не заспокоїли, що в Малин їм хворих возить не доведеться і пішли їм на поступки. А ми залишились в жопі просто...
Сьогодні одне не зрозуміло, хто очолить людей. На наших продажних партійних лідерів надії мало. Вони і нашим, і вашим, і собі, а от людям — хто??? Хто за людей подумає???? А не лише за власний
Відповісти
2014.01.03 17:42 -
Олег Антонюк (2)
0 0
піар
Відповісти
2014.01.04 16:01 -
малинчанка (9)
0 0
Так візми і очоль непродажний ти наш
Відповісти
2014.01.05 10:52 -
Олег Антонюк (10)
0 0
Уже очолив
Відповісти
2014.01.05 13:36 -
echikur (11)
0 0
куди звертатись?
Відповісти
2014.01.05 17:56 -
Олег Антонюк (12)
0 0
Там зверху все написано — куди, для чого і в скільки годин. Тільки наша влада, бачу, в розгубленності — кожен із політиканів тягне в інший бік: той в РДА, той в РБК. Що мерія вже в шоці — що робить? Благо, букви схожі, а будівлі поряд. Так що перебігти можна, якщо не туди
Відповісти