Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

19.01.2018
В місті Малині відбувся перший в історії світового спорту турнір "Шахи-більярд"

13 січня 2018 року о 12 годині у місті Малині в більярдному клубі "Вісімка" відбувся перший в історії світового спорту турнір по двоєборству "Шахи-більярд". В турнірі прийняли участь 21 спортсмен.  Боротьба виявилася напруженою і цікавою.

1 місце в більярдному турнірі в категорії вільна пирамида здобув Іван Назарук, на другому опинився Сергій Ларин, на треьому Максим Єщенко.

В турнірі по шахам перше місце здобув багаторазовий чемпіон м. Малина кмс Петро Андрієнко, друге гість міста Малина кмс Юрій Воронов, а третьє зайняв 1 розрядник Сергій Швидченко.

Також відбувся дитячий турнір по шахам. Переможцем став учень 8 класу ЗОШ №6 Роман Омельчук, другим також учень ЗОШ №6, але 5 класу Андрій Стаськевич, третім учень 6 класу ЗОШ №2 Богдан Барановський.

В двоєборстві перше місце святкував Максим Єщенко. Вітаємо переможців і багажаємо надальших успіхів!

26758250_1464904523628720_748541757452618387_o

Підтримку в проведені турніру надали Малинська міська рада та народний депутат України П. В. Дзюблик, за що їм висловлюємо подяку. Також висловлюємо подяку керивнику більярдного клубу "Вісімка" Володимиру Мілієнко за надане приміщення та за справне суддівство по більярду. Висловлюємо подяку суддям: головному судді по двоєборству Сергію Барановському, судді по шахам Юрію Воронову, судді дітячого шахового турніру Андрію Павловському, секретарю двоєборству Вікторії Барановський.