Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

27.02.2014
Малин

«Україно, ти в моєму серці думою Шевченка гомониш»


Під такою назвою 26 лютого в приміщенні Малинської Центральної районної бібліотеки імені Василя Скуратівського відбулося літературно-мистецьке свято, приурочене 200-річчю з дня народження генія української землі Тараса Шевченка.

Учасниками дійства стали старшокласники та педагоги Нововороб’ївського ЗНВК «Школа-сад» та Малинської ЗОШ №2.

Про важливість постаті Кобзаря в українській та світовій літературі присутнім розповіла директор книгозбірні Тетяна Бідун. Вона зокрема, поінформувала, що феномен Шевченка відбиває нашу національну природу. Світосприйняття, минуле і надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять. Ми пишаємося тим, що Тарас Григорович був і на Житомирщині.

У бібліотеці до цієї дати підготовлені книжкова ілюстрована виставка «Тарас Шевченко – гордість нації, символ народу», а також книги з репродукціями картин Кобзаря. У арт-галереї читального залу відрита виставка робіт гуртківців міського ЦДЮТ (директор Алла Буділовська) «Обличчя української історії: Т.Г.Шевченко», котру презентувала викладач Світлана Задорожня.

На заході поезії незабутнього поета натхненно декламували Валентина Лисенко та Павло Недашківський. Зачарували срібним передзвоном бандур і учениці дитячої школи мистецтв Валерія Бернацька та Юлія Ющенко (викладач – заслужений працівник культури України Світлана Майданович). Свої власні поезії про поета й пісні виконала під супровід кельтської арфи діловод Фабрики банкнотного паперу Ольга Гура.

Захід супроводжувався уривками з фільму про Шевченка, репродукції його картин та портрети.

Богдан Лісовський
На знімках: під час заходу в ЦРБ. Фото Тамари Ковальчук.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.02.28 15:09 -
Олег Антонюк (8)
0 0
Стосовно попередніх коментів:
Шановні, це ж 200-річчя Шевченка!!! Яку ми Україну побудуємо, якщо так будемо ставитися до її патріотів, справжніх, а не тих, хто сьогодні примазується до Правого Сектору чи деінде?
Загиблий армянин Сергій Нігоян напам’ять читав «Заповіт» Шевченка. А наші малинські псевдогерої-борці і т.п. зможуть продекламувати хоч рядок із творів Великого Кобзаря? Наврядчи. Оце наша свідомість, культура і т.д. будуємо європейську державу, а самі засуджуємо те, що має бути святим
Відповісти
2014.03.01 09:35 -
Василь Федоренко (11)
0 0
Це не тема і не привід щоб кидати каміння у патріотів чи в них сумніватись.
Ви їдьте до Криму і покидайте каміння в сторону ворогів.
А потім або славно вас будемо поминати або будете мати моральне право "суперпатріота" на критикування патріотів.
А то якось воно грішно виходить - був і є у протилежному , бандовладному таборі і далі безкарно обс.... патріотів та опозиционерів забувши про Україну та тих хто за неї далі бореться чи вже поклав життя.
Відповісти
2014.03.01 00:55 -
Петро Філоненко (10)
0 0
Погоджуюся в основному! Але...
Тут мова не про сам захід. Ми там не були, а дізнаємося зі статті. Коли читаєш таке й бачиш фото, то стає сумно...
Та й "Альф" вірно підмітив, що ми таким чином "лише сіємо несприйняття...".
Як приклад: роковини Голодомору лише за кілька років вже майже перетворили на фарс. І цей процес буде продовжуватися... А так не хочеться цієї заяложеної совкової ідеологічної технології й методики, інакше й роковини "Небесної сотні" чекає та ж участь...

Каюся, даремне я щось коментував по даній темі, але й змовчати тяжко.
Відповісти
2014.02.27 17:33 -
Витас (2)
0 0
Пока обязаловка, так и будет! Во втрых, да юбилей надо, но в остальные годы набили оскомину Шевченком. У нас, только один поэт в стране?
Відповісти
2014.02.28 09:53 -
Альф (4)
0 0
Таким активним вшануванням Шевченка ми лише сіємо несприйняття його на усіх рівнях... Шо занадто, то не здраво...
Відповісти
2014.02.27 15:37 -
Альф (1)
0 0
Вражаючі обличчя учнів - особливо у першому ряду... Захопливий захід, певне, був...
Відповісти
2014.02.28 00:32 -
Петро Філоненко (3)
0 0
То так Лісовський сфоткав. Він знає як це робити

І сміх, і гріх
Відповісти
2014.02.28 12:39 -
Ольга Гура (5)
0 0
Скажу по секрету: Лісовського там не було. Фотографували самі бібліотекарі. Вже як вийшло).
Відповісти
2014.02.28 13:52 -
Петро Філоненко (6)
0 0
У вас завжди: "як ... так і вийшло". Пишете й говорите про все. Як той мандірвник на віслючку з "палка-два струна": що бачу, про те й співаю. Вам би на пару творити.
Відповісти
2014.02.28 19:15 -
Ольга Гура (9)
1 0
Шановний пане Петре! Не знаю, де і як я перейшла Вам дорогу, але вже бачу, що чимось Вам заважаю. Якщо Вам щось не подобається в мені чи Вам неприємні мої коментарі, будь-ласка, не читайте моїх повідомлень і не коментуйте. Я також не буду коментувати Ваших. Давайте проявляти повагу одне до одного і не знаючи одне одного, не вішати якісь ярлики. Якщо Вам подобається когось (а тим більше жінку) принижувати - вибачте, але нам не по дорозі. Пишу, бо виступала на тому заході, якщо Ви помітили. Лісовського там не було.
Відповісти
2014.02.28 15:00 -
Олег Антонюк (7)
0 0
swfbhs
Відповісти