Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

17.08.2014
Малин

ДАІ пропонує організувати односторонній рух на ділянці вул. Грушевського


Для забезпечення безпеки дорожнього руху та облаштування вулично-шляхової мережі у Малині міське відділення ДАІ пропонує внести зміни до дислокації дорожніх знаків зі зміною дорожнього руху, а саме, створити односторонній рух по вул. Грушевського (у напрямку з центру до мікрорайону паперової фабрики) з підїздом до Кооперативного ринку. По вул. Винниченка рух транспорту залишатиметься двостороннім.

У центрі міста, навколо адмінприміщення, буде створено кільце з одностороннім рухом. Тобто рух здійснюватиметься з центру в напрямку вул. Шевченка. Зворотній рух йтиме з вул. Винниченка до вул.Грушевського повз райвійськомат. Стоянку таксі буде облаштовано на площі Соборній напроти райвійськкомату. Зупинка рейсових автобусів «Малин-Київ» знаходитиметься у центрі зі сторони райвійськкомату.

При цьому схема руху громадського транспорту (маршруток) залишатиметься незмінною.

Шановані малинчани! Якщо у Вас є зауваження чи пропозиції до даної схеми, просимо надавати їх протягом місяця до відділу економічного розвитку виконкому міської ради за тел. 5-23-55, каб. №111 адмінприміщення. Після внесення змін чи їх відсутності запропоновану схему руху буде затверджено на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.08.22 11:57 -
Алла Кононенко (23)
0 0
От цікаво, що про жителів вул. Вінниченка ніхто й не подумав.
Будинки, які розташовані по вулиці побудовані в 50-х роках.
При односторонньому русі весь потік транспорту буде проходити через вулицю Вінниченка!!!!
Від такої їзди (особливо машин Юнігран) в людей валяться стелі, тріщать стіни.
А взимку взагалі при підйомі на гору, машини часто буксують, створюються аварійні ситуації.
Відповісти
2014.08.21 11:16 -
Михайло Тараскін (19)
1 0
На 100% згоден про світлофори! Перехрестя вул Кримського - Грушевського це просто необхідність №1!.
Відповісти
2014.08.21 14:44 -
Григорій Шитюк (20)
0 0
особливо якщо відновлять повноцінний рух по вул. 1 Травня (чи як вона там зараз називається) - ділянка, що з"єднує перехрестя с Вінниченка...
Відповісти
2014.08.21 15:19 -
Кіт Мармиза (21)
1 0
Вибачте, але на 1шоТравня і пукнуть повноцінно нема де...
Відповісти
2014.08.22 03:43 -
Григорій Шитюк (22)
0 0
пардон... не уважно роздивився - адже згідно схеми, пропонується якраз односторонній рух у бік перехрестя. і по суті розв"зка мабуть побудована на відсутності світлофора у цій схемі.
я іще можу уявити як запропонована схема буде працювати у центрі... але фактично заблокувати виїзд з мосту стоянкою у бік центральної площі - це повна дурня, і нескінченний ланцюг порушень, які будуть попри будь-які санкції.
навпроти ринку є майданчик, який з самого початку будувався як стоянка - не треба "винаходити велосипед"!
Відповісти
2014.08.19 11:33 -
Василь Федоренко (18)
2 0
Світофори потрібні , бо малинські літуни на зебрах не бачать пішоходів ні світлої ні темної доби , чи то зебри в них розпливаються від адреналіну чи спиртного . Є такі що якщо ти його машину не пропустив через зебру перед собою то кидають з вікон що попало !
Світофори і камери відеоконтролю та штрафи !
Відповісти
2014.08.19 11:28 -
Василь Федоренко (17)
0 0
Заставити малинських Доїльних розумників торби тягнути з ринку на гору , або ж на вул.Винниченка , то такої шкоди малинчанам і руху вони б не придумали.
Ось не вір після цього в анекдоти про їх розум ?!
Відповісти
2014.08.19 10:20 -
Yuri (16)
1 0
В центре нужен светофор, может 2-3. На кругу (Огиенко-Грушевского) нужен знак "уступи.." И у почты знаки поснимать, все.
Відповісти
2014.08.18 21:13 -
Huskuld (15)
1 0
а ще, в малині всі , або майже всі зупинки громадського транспорту розташовані ближче ніж десять метрів від виїзду з прилеглих територій. Що автоматично приводить до створення потенційно аварійних ситуацій, і не в"яжеться з правилами дорожнього руху. От де полє нє паханоє "Для забезпечення безпеки дорожнього руху та облаштування вулично-шляхової мережі у Малині"
Відповісти
2014.08.18 14:20 -
Huskuld (12)
0 0
круче запутано тільки в Тернополі ( а я багато де їздив )
Відповісти
2014.08.18 14:15 -
Huskuld (9)
1 0
полная лажа
Відповісти
2014.08.18 14:11 -
Кіт Мармиза (8)
2 0
Котики мої! Все простіше!!!
Поставте знаки стоянка заборонена, там на дорозі под самим базаром, маю на увазі і ФСЬО!!
Дєло здєлано! І штрафуйте, штрафуйте, штрафуйте... А то картіна, стоїть гаішнік з палкой под базаром, його обліпили нарушитєлі, явниє і потенциальниє, а він горобців щитає (виглядає машину з чужими номерами) бо тут же куди не плюнь сватбраткум ітд ітп Панове інспектори! Будете пить чарку разом то так і скажіть - побачу под базаром оштрафую!!! )))))
Відповісти
2014.08.18 14:17 -
Huskuld (10)
0 0
так а кого штрафувать кума ? чи кума кума? чи кума кума кума ? от я стану мене оштрафують, і то не факт важко, важко це зробить, може у мене судорга ногу звела , от і став нічого не докажеш :)
Відповісти
2014.08.18 14:21 -
Кіт Мармиза (13)
0 0
А для чого ставать й париться як неможеш пошвендять на базар? А тут, как гааріцца, факт на ліцо)))
Відповісти
2014.08.18 14:29 -
Huskuld (14)
1 0
я не кажу про себе, я кажу шо це не реально зробить, особисто мені не жалко 4 рублі за парковку, але там тоже печаль місця реально не вистаачає, а біля базару ставав я, може , один раз із 1000 . Згоден з прєдвєдущім оратором, питання повинно вирішуватись коштом тих хто в цьому зацікавлений, тобто базаром (базаркомом , базарниками , водіями які в ітогє будуть платить за парковку) . А тут я особисто бачу класичну схему перекладання з больної голови на здорову . Ну і на бютжет міста в кінці кінців . Але ці розмови до сра...и , тому шо вже зробляний заїзд на парковку з "тилу" і я так розумію підготовлюється під цю схему .
Відповісти
2014.08.17 23:17 -
робер артуа (6)
2 0
Проблема проїзду виникає в базарні дні , то б було правильно змусити адміністрацію ринку побудувати парковку за власний рахунок .Це б було справедливо ,на мою думку. Тим паче , що левову частину транспорту біля базару складають автомобілі працівників ринку.
Однозначно проблема існуєі її потрібно вирішувати всім разом , і звичайно не в збиток звичайним людям , які не можуть пройти нормально біля базару .
Відповісти
2014.08.18 13:57 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
згадаймо, що парковка давно побудована, просто про неї всі вже забули! :)
а це доречі, з міського бюджету грошики колись в землю зариті... і ось, тепер нам пропонують незручності замість того, щоб навести лад на такій маленькій території, повз яку доречі, проходить центральна транспортна артерія міста.
на ринок вже давно не можливо пішки пройти. я вже не кажу про якусь там (не доведи Господи) надзвичайну подію! тіж самі МЧС-ники відверто відмовляються давати коментарі на цю тему і мабуть тихенько моляться, щоб на ринку нічого не запалало - бо в разі потреби проїхати туди не можливо. розмовляв з водієм "швидкої" - у людини просто не знайшлося відповіді у цензурній формі на досить просте питання...
Відповісти
2014.08.17 22:03 -
Yuri (5)
0 0
Фу, Фу, Фу.
Відповісти
2014.08.17 21:21 -
Малинський (4)
0 0
Також заборонити проїзд вантажного транспорту з Кримського!
Відповісти
2014.08.17 21:20 -
Малинський (3)
1 0
Стратегія обводу вантажного транспорту повз центр міста вірна. Як буде рухатись вантажний транспорт з паперової фабрики в район Городища? Через ями на Українських повстанців?, може спочатку там провести каремонт? В інших містах будують мости... Де візьмуться кошти на таку кількість знаків!?, коли в місті (крім лежачих поліцейських) знаки давно майже не відновлюються. А потрібен мир!
Відповісти
2014.08.17 17:18 -
Володимир Нечипоренко (2)
1 0
Арифметика проти одностороннього руху
Неділя - 7 днів х 24 год. = 168 год
Неділя з активним рухом - 7 днів х 12 год = 84 год.
У неділю базарні дні - 4дні х 6 год. = 24 год.
Тобто, заради 24 год/нед. (це реально коли існує проблема) в інші 168-24 (або 84-24) часи, коли дорога вільна, а у вихідні , після обіду, абсолютно вільна чи потрібно організовувати односторонній рух? що однозначно зону постійних порушень. Бо велосипедисти , а потім скутеристи, а за ними всі інші легкомоторні судна, при відсутності працівників ДАІ, будуть їхати прямо...
Вирішення проблеми
Обмежити рух вантажного транспорту повністю (по відрізку Грушевського), обмежити рух легкового транспорту в базарні дні і при цьому обмежити швидкість на відрізку в бік центру для всіх.
В іншому нормальна схема
Відповісти
2014.08.18 14:18 -
Кіт Мармиза (11)
1 0
І такі да, зараді коротковрємєнного базарного глуму перекрить назовсім дорогу? Де логіка? Як сказав би сьогодні Журавлінський - Це ж корупційна схема!!! Бо тільки правєднік, коли пуста дорога, поїде од базара до базарної 5етажки, чи ще десь туди в обход. Шасть на горку! а з кущів корупціонер! і начнеться така гульня в кошкі мишкі.
Відповісти
2014.08.17 16:21 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
ну, правильно - есть проблема, её нужно решать... вместо того чтобы расширить проезжую часть и упорядочить вопрос парковки - введём одностороннее движение! мощное лобби у владельцев нового супермаркета... интересно, а что по этому поводу скажут рядовые малинчане, по поводу "покращення життя вже завтра"?
Відповісти