Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

22.07.2015
Малин

Кого "допекли" газом - на зустріч! ВІДЕО


Керівництвом району було запрошено представника Житомиргазу з метою отримання роз’яснень щодо ситуації, яка склалася в районі та місті Малині через отримання громадянами рахунків за спожитий газ із значними завищеннями об’ємів споживання, нетактовною поведінкою працівників Малинського управління газового господарства, самоусуненням керівництва від вирішення даного питання.

Зустріч відбудеться 22.07.2015 року у великій залі адмінприміщення о 14.00 год.

Запрошуються на зустріч засоби масової інформації, представники громадських організацій та громадяни району та міста, які мали змогу особисто відчути «якість надання послуг» Малинським управлінням газового господарства.

Джерело: www.malyn-rayrada.org.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.07.22 17:59 -
Черемушки (1)
0 0
тільки побачила... не встигла. Звіт буде?
Відповісти
2015.07.23 18:11 -
trs (7)
0 0
тута-https://www.youtube.com/watch?v=v3k3jTwyT5E
Відповісти
2015.07.22 20:50 -
користувач (2)
0 0
Начальник газового Павленко сидів, раків пік, ховав очі, ледь під стіл не поліз, обласне керівництво його вибачалося, як могло. Присутні двадцять осіб наваляли їм по самі помідори. Особливо Заєць Євген Дмитрович, молодець, дешево і сердито, розказав хто такий Павленко і місце його - під віником. Коротше, ці квитанції можна скурить і платить по книжках. А можна вписать туди свої нормальні показники і залатить.Будуть нові угоди і акти звірки. Все це туфта, не преживаймо!
Відповісти
2015.07.22 21:36 -
Черемушки (3)
0 0
Дякую. Саме цікаве, коли була в газовому, то всі поховались, та ще й "відгавкувались", а майстри з газового відверто реготали над дурнями, які прийшли виясняти непорозуміння. Я зауважу Вам, що там більшість які прийшли пенсіонери та люди похилого віку, інваліди прийшли ( ті категорії, які дуже сумлінно відносяться до платежів)... а об них ноги витирали... сумно!
Відповісти
2015.07.23 08:20 -
Ольга Гура (5)
0 0
Оце і є саме сумне у нашому суспільстві. Як тільки хто отримує бодай найменшу посаду і можливість поставити інших у залежність від себе, одразу починає витирати ноги об свого ближнього. А це ж тільки місцевий рівень, де усі одне одного знають. А ми хочемо, щоб сама висока влада до нас ставилася з розумінням і повагою? Я думаю, звідти для них ми взагалі, як надокучливі мухи виглядаємо, які увесь час щось просять і чимось незадоволені, хоча зарплати вони отримують за рахунок наших з вами податків. І як воно таке з людьми відбувається?
Відповісти
2015.07.23 08:30 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
облгаз - приватна компанія (наскільки мені відомо), і фактично - ми (споживачі) кормимо оте хамство та некомпетентність, а воно ще й має наглість сміятися з тих стареньких що сумлінно щомісяця несуть частину своїх пенсій, аби тим дармоїдам було на що кормити свою родину... світ перевернувся з ніг на голову! та ці люди повинні працювати на споживача а не на себе, і в даному випадку (якщо насправді стався збій у роботі програмного забезпечення - а у них це норма а не виняток, бо власнну халатність легше за все списати на компютер) працівники газової служби повинні якнайшвидше рознести нові квитанції з перерахуванням та персональними вибаченнями!
Відповісти
2015.07.22 22:08 -
користувач (4)
1 0
Саме цікаве, що усі відверто висували претензії, а заступник міського голови подякув за співпрацю газовому. Креативно!...
Відповісти