Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

23.10.2017
Малин

Малин: Про петиції та пільговий проїзд


Дещо про регуляторну політику у м. Малині.

Нещодавно на сайті Житомирської обласної ради зареєстрована петиція від імені Марченко Людмили Петрівни з проханням посприяти в вирішенні питання про пільговий проїзд учнів малинських шкіл на період навчального року. 

Інформація про це поширена на всіх інтернет-площадках міста, але неозброєним оком видно, що звернення не зовсім за адресою.

Можливо тому, що автор петиції забула про Малинську міську раду, через її непомітність та аморфність депутатів? Чи можливо та кнопка “Єдина система місцевих петицій”, яка, як видно, вставлена для помпезності на сайті міської ради дезорієнтувала? А поставили кнопку, то зареєструйте і місто в Єдиній системі місцевих петицій.

Стверджуємо: перевезення у межах міста це відповідальність Малинської міської ради. Щоб зрозуміти деталі, слід заглянути на сайт міської ради в розділ Регуляторні акти, де є
і АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення виконкому Малинської міської ради «Про перегляд тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті Малині»,
і Рішення виконавчого комітету від 21.03.2017 №35 ” Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автотранспортом у м. Малині”

Все це вирішується у Малині, і саме при затвердженні тарифів могли фрахувати перевезення учнів — всього й потрібно було, що порахувати учнів, які користуються міським транспортом та домовитися з перевізником, про ціну, наприклад, три гривні, або інший компромісний варіант.

З приводу петиції ми звернулися електронним листом до Олега Дзюбенка, депутата обласної ради від м. Малина, щоб він пояснив, які перспетиви має звернення в обласну раду та, при можливості, як це регулюється в інших містах області.

 

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.10.23 23:40 -
Котигорошко (11)
0 0
Ой, не ходи, Грицю, ти на вечорниці, В Україні мати два паспорти заборонено, а в тебе і паспорт, і "секретный аусвайс". Ну просто Штірліц. А якщо є, що дістати із широких штанів - то це круто.
Але малинські діти повинні їздити в школу і додому після уроків безкоштовно за учнівським квитком. Для цього, думаю, достатньо розпорядження міського голови і ніхто із перевізників не буде оскаржувати дане рішення мера (я так вважаю), а підпишуться під розпорядженням.
А незнання, Грицю, державної мови є перешкодою для твого висування на мера на чергових виборах. Так що, Гриць, секретний аусвайс ти водію не тиць.
Відповісти
2017.10.23 20:17 -
Котигорошко (9)
0 0
Присниться вночі киця, якщо послухаєш Гриця. Для нього діти, це пільговики. Точно, до психіатра треба сходити. За всіх переживає: і за мера, і за перевізників, тільки не за дітей, які повинні їздити до школи і додому міським транспортом безплатно, по учнівському квитку. Думаю, кількість цих дітей не варта цього обговорення. А пишуть люди в область, бо, мабуть, вже не вірять у місцевих чиновників. А про це можна говорити і говорити... Тільки без експериментів над дітьми.
Відповісти
2017.10.23 22:53 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
слушай, кругломордый, а для кого ты здесь єтот цирк с психиатром затеял... ты в отличии от меня, вроде как во власти (уж точно не в опозиции)? вот и подсуетись чтобы детки в школу бесплатно ездили... или кишка тонка что-нибудь полезное для народа сделать? ну, да - єто же не вечерние рейды устраивать и город будоражить своим геройством...
и можно личный вопрос (чисто из праздного любопытства): вот когда в маршрутку садимся - платим или достаем из широких штанин... секретный аусвайс, и тычем его водителю?
Відповісти
2017.10.23 13:29 -
Григорій Шитюк (1)
0 0
я теж спілкувався з автором петиції... задав два простих запитання: 1) хто буде платити за перевозку школярів у Малині (і яка ціна питання); 2) яким чином ця ідея може бути реалізована технічно?
на мою думку, якщо знайдеться той, хто компенсує перевізникам ці витрати, нехай компенсує їх адресно - соціально незахищеним сім'ям, бо завтра в нас "пільговиків" буде більше ніж добропорядних пасажирів... а в результі - здорожчання проїзду, скорочення маршрутів, зменшення рухомого складу... ви дійсно думаєте що приватний перевізник буде всіх возити за власний рахунок? чи все буде як завжди: в машині два пільгових місця... а пільговиків - ціла черга на зупинці?
можливо автор петиції хоче повернути місто в 90-ті, коли всюди пішки ходили (і нікому нічого не платили)? якщо вже пишете подібні петиції, то хоч натякніть, яким шляхом це буде реалізовано.
Відповісти
2017.10.23 16:47 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Гріша, нахрена оцю ахінею нести? Це настільки прастєцкі робиця, Гриць, шо мовчи вже. аби хотіли. Главний учітєль малина каже діректорам шоб до конця дня положили мені на стол списки дітей шо їдуть автобусом... діректора вчителям... вчителя розбіглися... і вуаля!! оказується на тих автобусах і їздить то чоловік 100. Списки йдуть до мера, мер іде до Сашки і питає: Сашка ти хочеш тут у Малині шнирять нормально? той каже: хочу! Оце ось 100 чоловік будеш з вересня по май по 2 рубля возить, ми їм корочки поробимо... по рукам! розбіглись... А як Сашка там шось і видєлується то давай думать чого це в нас дєпутати в Малині на 5-рочку так жваво перекинулись, га? защітнік ти наш..
Відповісти
2017.10.23 17:52 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
думав не відповідати на твою писанину... цього разу не вийшло.
а тепер потуж мізки, і все що ти тільки що "нормально" на фені придумав - розпиши по-людськи, по закону (без порушення закону)... звідки ти взяв оту круглу цифру - 100 чоловік? :) буду чекати на конструктивну пропозицію з твого боку щодо вирішення озвученого питання. а може заодно свою петицію придумаєш? :)
Відповісти
2017.10.23 18:04 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Гріша, 100 це условно взято. якби то показать шо нехто й не парився , аналізатори писнули, народ змовчав -нате 5-ть. Та я й так скажу шо основна маса пішочком чи в кареті добирається, а кому атовбус тре то сотні три з великим запасом
і ще, Грицю, опусти носа - здуй грудь! буде він вже чекати конструктивну.. для вирішення... Ото тебе зазвізділо останнім часом!
Відповісти
2017.10.23 14:41 -
Ольга Гура (2)
0 0
Я думаю, мова може йти про муніципальний транспорт, або про програму "Шкільний автобус", яка поки що діє лише для сільської місцевості.
До нас у громадську прймальню зверталися батьки з Гамарні. чиї діти вчаться в Малині, з цією самою проблемою.
Це не обов"язок батьків чи автора петиції робити розрахуки чи вирішувати технічні моменти перевезеня, на це є фахівці, які отримують зарплати, у тому числі, з місцевого бюджету.
Вона лише скористалася своїм законним правом порушити проблему публічно через подання петиції.
Відповісти
2017.10.23 16:23 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
Олю, при всій повазі... у нас також є декілька реальних ідей, як покращити інфраструктуру в Малині. але ми спочатку звернулися до фахівців, і порахувавши, зрозуміли, що на сьогоднішній день вони не можуть бути реалізовані (з об'єктивних причин).
обов'язок автора будь-якої петиції - думати про наслідки, перш ніж щось озвучувати. вважаю, що до таких речей потрібно відноситися більш відповідально, і піднявши проблему, хоча б окреслити шляхи її вирішення. інакше - це голий популізм, та збудження громадськості, і результат один: "нам всі винні", "влада повинна забезпечити", "влада нічого не робить"... одним словом - "привіт майдан" :(
Відповісти
2017.10.23 17:06 -
Ольга Гура (6)
1 0
Гришо, для району така програма існує. І автобуси є, називаються "Шкільні" , і гроші. Державна програма. Треба шукати варіанти для міста.
Відповісти
2017.10.23 16:35 -
Кіт Мармиза (4)
1 -1
Триндєц, Гришо, який ти весь такий правильний да положитєльний!! отак бери і до рани прикладуй! і де слов таких нахватався? фахівці, інфраструктура, окреслити! популізм!! збуудженняяя!!!!! Цьомкі, цьомкі, Гріша!!
Відповісти