Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малин, 1925: «Скарга Золотарських цілком безпідставна і породжена мріями…»

11.08.2015
Малин

Малинський міський голова Олексій Шостак зустрівся з жителями мікрорайону вулиці Дорошок


Мета зустрічі — розгляд пропозиції керівництва приватного підприємства (меблевої фабрики). щодо можливості опалення квартир альтернативним видом палива. Меблевики мають змогу опалювати цей мікрорайон місцевою сировиною, яку вже тривалий час використовують для власних виробничих потреб.

Тут, окрім житлових будинків, знаходяться ще дві установи: дитячий садок «Теремок» та відділення Пенсійного фонду. Як стартовий проект, підприємство планує з допомогою власної котельні обігрівати дошкільнят та службовців Пенсійного фонду. Якщо ж господарі квартир теж захочуть мати такий вид обігріву, меблевики сприятимуть під’єднанню їх осель до центральної мережі. Звісно, вартість однієї гігакалорії теплоенергії, виробленої на газу і з допомогою деревини — дуже відрізняються. До того ж, місто вже має непоганий досвід переходу котелень з блакитного палива на деревину Тож малинчанам є привід задуматися: пропозиція дійсно цікава.

Міський голова також обговорив з жителями вул. Дорошок й інші питання, що стосуються саме цього мікрорайону. Деякі проблеми було вирішено відразу, а деякі найближчим часом вирішать комунальні служби.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.08.12 11:11 -
Ольга Гура (6)
0 0
Продаж самогону цілодобово. вул.Лисенка,20 кв.17 Дідківська Раїса Володимирівна. Мешканці мікрорайону просять звернути увагу на дану особу.
Відповісти
2015.08.12 12:24 -
Черемушки (7)
0 0
Та вже не раз Райку штрафовали, а толку?!
Відповісти
2015.08.12 12:40 -
Ольга Гура (8)
0 0
А окрім штрафу ніяких інших заходів впливу законодавством не передбачено? Наприклад, громадські роботи чи 15 діб? ))
Відповісти
2015.08.12 14:36 -
Ольга Єсипчук (11)
0 0
громадські роботи - то ще краще, заніс бутилку мастеру в благоустрій і "всьо рєшено...."
Відповісти
2015.08.12 14:42 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
якщо це дійсно правда - то й майстра за компанію... на громадські роботи! :)
Відповісти
2015.08.12 15:14 -
Ольга Єсипчук (16)
0 0
правда, але нікому до того діла нема...
Відповісти
2015.08.12 15:14 -
Ольга Єсипчук (15)
0 0
правда, але нікому до того діла нема...
Відповісти
2015.08.12 15:14 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
правда, але нікому до того діла нема...
Відповісти
2015.08.12 15:14 -
Ольга Єсипчук (13)
0 0
правда, але нікому до того діла нема...
Відповісти
2015.08.12 13:35 -
Черемушки (9)
0 0
Коли їх застосовували, та до кого? Там менти і самі пасуться, випить теж хочуть.
Відповісти
2015.08.11 22:00 -
робер артуа (4)
0 0
Ну чому відразу треба обгадить,складається враження що кругом одні жуліки ,а "я цяця".
Відповісти
2015.08.11 22:15 -
Черемушки (5)
0 0
А Ви спитайте скільки сплачує за тепло швейний цех, який орендує приміщення на території меблевої, та яка у них температура взимку? Що б не бігали, скажу, взимку, якщо +5 то добре.
А випадок коли пан директор не пускав водоканалівців до колектора, який на теріторії меблевої, забули? А захаращеність обєктів Наума? Приватний будинок по Грушевського, кінотеатр, та й сама ф-ка?
Звісно пан Наум охороняє порядок з Міською вартою. Що ще він доброго зробив для міста?
Відповісти
2015.08.12 14:36 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
емоційно, але знаєте пані, особисто я не впевнений що саме Науменко загадив територію біля кінотеатру чи отой будиночок на Грушевського... не може людина робити усім добре - і справа не у прізвищах. я про іншу сторону медалі: скажіть, Шостак з Науменком вивозять своє сміття під кінотеатр чи жителі прилеглих будинків...? врешті-решт, хтось таки повинен взяти на себе відповідальність за чистоту та зовнішній вигляд Малина, його дороги та проблемні місця... а порушників слід жорстко карати - інакше діла не буде! а будуть це робити екогогічні інспектори чи міська варта чи нова поліція - то інше питання.
Відповісти
2015.08.11 16:06 -
Черемушки (2)
0 0
Ідея гарна, але згадую "кінотеатр" пана Науменка...щось розхотілось гріться разом з ним!
Відповісти
2015.08.11 17:47 -
Ольга Єсипчук (3)
0 0
"Нагріє", тут безсумнівно...
Відповісти
2015.08.11 15:55 -
Черемушки (1)
0 0
Будь проще и люди к тебе потянутся. Теперь я понимаю, почему в Украине, так часто выборы и перевыборы!
Відповісти