Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

19.10.2017
Малин

Олені мліють від нового спортмайданчика в Малині


"...Третім пунктом робочої поїздки став будівельний майнданчик майбутнього міні-футбольногo поля для місцевих дітлахів та молоді у фабричному парку. Роботи вже почалися. За словами робітників-виконавців за 2 тижні комплекс буде готовий і зустріне перших футболістів. Отже і перші фото для історії. Триматимемо вас у курсі про хід виконання робіт.

На його будівництво за сприяння депутата виділено 1 млн.370 тис. грн. з держбюджету та 27 тис. грн. - з міського бюджету на засадах співфінансування."

Так пише помічник депутата Павла Дзюблика Ольга Гура в блозі Робоча поїздка П.В.Дзюблика 13.10.217: Слобідка, Гамарня, Малин., де читачі на фото і побачили техніку малинського комунального підприємства і роботу, що аж "кипить". Читайте обговорення в Блозі

Сайт Прозорро, де можна ознайомитися з проектом 

https://tender.uub.com.ua/tender/UA-2017-08-08-001961-b

Ще раніше Павло Дзюблик писав:

І Малин, попри бойкот у міськраді та недофінансування об'єкта з місцевого бюджету до повного завершення робіт, я, все ж, зі свого боку докладу максимум зусиль, аби футбольне поле у парку по вул.Неманихіна було і не просто було, а стало окрасою міста, осередком спортивного життя та тріумфальних поєдинків і перемог спортивної молоді...

Так як тема активна, то сьогодні, 19 жовтня, ми заглянули на будівництво  з півторамільйонним бюджетом, і побачил, як використовується кожна погожа днина осені.

Доповідаємо, що перший прошарок екологічно чистого покриття на основі листя паркових культур успішно укладено. Працівники після вдало проведених робіт відпочивають, техніка остиває.

Доповідаємо далі, Павле Володимировичу, на слуху у нашому місті, що це саме ви і гроші дали, і підрядника привели... 

Мало хто ходить на тендерні площадки та вичитує, що послугу закуповувало Управління ЖКГ виконкому Малинської міської ради, мало хто бачить, що переможець брав зобов'язання працювати без субпідрядника.

Погляньте, всі зміни, і всі роботи станом на 19 жовтня з часу вашого відвідування робіт, куди, не виключено, заради вас і підігнали дві одиниці техніки та півтора землекопа. "За словами робітників-виконавців за 2 тижні комплекс буде готовий і зустріне перших футболістів." (13.10.2017)

Все буде спорт!

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.10.23 22:46 -
Valentin (9)
0 0
оновіть фото, хто наступний суббідрядник?!
Відповісти
2017.10.20 19:00 -
Котигорошко (8)
0 0
Якщо за 900 тисяч тільки встановили поребрик по периметру майбутнього спортмайданчика, а попереду ще асфальтування чи бетонування майбутнього футбольного поля, встановлення огорожі, нестандартного обладнання, укладка синтетичного покриття, інше..., то виходить, що гроші є тільки на нульовий цикл? То чи буде через два тижні чи в цьому році спортмайданчик взагалі? А чому ніхто не пише на якій землі будується футбольне поле? І чи є ця земельна ділянка у підпорядкуванні малинської міської ради? Якщо парк фабричний, то і земля, мабуть, фабрична? Звідси і проблеми!
Відповісти
2017.10.19 19:30 -
Котигорошко (3)
0 0
Олени не мліють, а збираються в стадо, щоб перебігти на новий старий майданчик, бо бояться ЛНО, який зявився нещодавно над даним будівельним майданчиком. Місцевий житель Вернигора стверджує, що це літає не ЛНО, а головний куратор спорта в Малині Сніцаренко в ступі. Інколи він чув воплі: "Де моя мітла?" Може на мітлі літати ліпше чи збирається позамітати спортмайданчик? А може сніг позагяняти на поле? Які там два тижні?
Відповісти
2017.10.19 19:18 -
Черемушки (2)
0 0
Поряд стадіон, чому його не впорядкувати?
Відповісти
2017.10.19 18:02 -
Ольга Гура (1)
0 -1
Приїзд депутата у Малин взагалі не планувався, винятково у Гамарню, та по ходу маршруту - у Слобідку на зустріч з громадою. Фабричний парк - це не запланований візит, який ні з ким у Малині не узгоджувався і заїжджати туди саме цього разу не планувалося.
Друга частина субвенції у сумі 470,2 тис. грн. вже пройшла у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 р. № 689-р, але ще не підтверджена казначейством у Малині.
Відповісти
2017.10.19 23:36 -
Володимир Нечипоренко (4)
2 -1
1370-470=900. Ви кажете, що під листям напрацювали на 900 тисяч і все зупинилося через відсутність другої частини субвенції?
Відповісти
2017.10.20 10:21 -
Ольга Гура (5)
0 0
Я просто даю інформацію.
Відповісти
2017.10.20 11:19 -
Володимир Нечипоренко (6)
0 0
Це добре, що ви даєте інформацію, розшевелили те що й не хотіли)
А можна попросити у помічників (прес-служби) надати зведену інформацію з цифрами та коментарями: гроші привіз такий-то, послугу закупав той-то, переможець та підрядник такий-ось, який взявся за роботу без субпідрядників... Але на сьогодні маємо таку ситуацію.. і висновок - хто крайній. Хіба це не в інтересах вашого шефа?
Відповісти
2017.10.20 11:57 -
Ольга Гура (7)
0 0
Скажімо так, до сьогодні ми цього не практикували, усе приходить з досвідом. Наприклад, усі, хто отримав кошти за держсубвенцією цього року, - вже все отримали, обладнання закупили і задоволені, обдзвонювала, уточнювала, до когось заглянемо в гості, щоб переконатися, що усе нормально. Список субвенцій розміщу трохи пізніше.
Радомишльська поліклініка - єдиний випадок, коли гроші отримали, а поліклініку не добудували. Зараз подібна ситуація з дорогою Р-28, коли вже обласна влада гальмує виконання ремонту дороги. Ситуації різні, але треба напрацьовувати систему спільного з громадськістю контролю за реалізацією держсубвенцій.
Відповісти