Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

11.06.2016
Малин

У Малині комісія вирішила зберегти Меморіал та назвати вулицю в честь Кузьми Скрябіна


Муніципальна топонімічна комісія на своєму черговому засіданні цієї середи, 8 червня, дійшла згоди з двох питань котрі тепер мусять затвердити або "забанити" сесія Малинської міської ради.

Члени комісії розглянули заяву від мешканців вулиці Зої Космодем'янської про перейменування її на честь Кузьми Скрябіна, чиє коріння, як відомо, пов'язане з Михайлівською, Малином. На вулиці всі мешкають родичі відомого співака, улюбленця народу.

Пропозиція не знайшла заперечення у жодного із присутніх на засіданні.

У другому питанні йшлося про три об'єкти, які вважаються пам'ятками тоталітарної доби й досі, в дусі декомунізації, не канули в Лету, як того вимагає розпорядження голови ОДА.

Тут комісія висловилася принципово і наполягла на своєму варіанті вирішення питання: за збереження Меморіалу героям Малинського підпілля проголосували як одино. Варто обійтися лише демонтажем його назви, яка — у світлі нових законів  — позбудеться прив'язки до ідеології минулої епохи. Навіщо ж сам грандіозний пам'ятник нищити? Він бо  — одна із візитівок міста!

Відтак, якщо сесія також поділятиме позицію комісії, малинчани і гості міста бачитимуть пам'ятник у звичному вигляді, а напис  — у новому" "Героям Малинського підпілля". Без "партійно-комсомольського".

Фундаментальні цінності, героїзм, жертовність, рідна земля, батьківщина, партійної приналежності не мають. Чи не так?

Ірина Лузанчук, член комісії.

Джерело: Газета "Соборна площа"

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.06.13 09:20 -
Позивний Хансен (11)
1 0
"Героям Малинського підпілля"..... О, як багато зробили....
Напис " Всім полеглим героям опору у Другій Світовій війні" було затвердити в адло, й зрозуміло чому, а "вдруг опять власть поміняється, прийдуть наші, то ми назад ті слова поставимо, і все стане як було".... Цю декомунізацію потрібно починати не з пам'ятників, а з тих комуністичних уйобків, які наводнили всі щаблі органів влади, й не лише Малинщини.... Які сплять й бачать свій сесер та путіна в додачу....
Відповісти
2016.06.13 09:16 -
Позивний Хансен (9)
0 0
Переглянув список членів комісії.... Суцільна вата й комуняки... Піздець, а не декомунізація.... За що хлопці гинуть, бля, за цю всю хуйню ватну?
Відповісти
2016.06.13 09:58 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
ой, а тіпа Ви не бігали в червоному галстучку?
Відповісти
2016.06.13 10:07 -
Позивний Хансен (13)
0 0
Не бігав, а ходив, рівно півроку, це перше, друге, я не був ні в комсомолі, ні в компартії, й останнє, пішовши добровольцем на донбас нищити вату, я , вважаю, довів, і в першу чергу собі, що є адекватним українцем. Та от чи підуть відстоювати Україну ті ділові члени комісії? Думаю, це питання риторичне
Відповісти
2016.06.20 21:49 -
petriot1 (16)
0 0
"що є адекватним українцем"
очень самоуверенное заявление.
"Цю декомунізацію потрібно починати не з пам'ятників, а з тих комуністичних уйобків, які наводнили всі щаблі органів влади, й не лише Малинщини.... "
Диагноз и необходимость лечения.
Відповісти
2016.06.21 10:16 -
Позивний Хансен (17)
0 0
Нахуй пішов, уйобіще ватне
Відповісти
2016.06.21 13:59 -
petriot1 (19)
0 0
Ну и еще недостаток интеллекта.
Чем больше таких "Хансенов" останется на Донбассе, тем легче страну будет восстанавливать.
Відповісти
2016.06.21 16:52 -
Volvas (22)
0 0
Если по Вашим словам, такие Хансены останутся на Даунбасе, то таких интеллектуалов, как ты, ещё долго хазяева будут раком ставить.
Відповісти
2016.06.21 15:18 -
Позивний Хансен (20)
0 0
Уйобок, якщо ти такий дєловой, то давай зустрінемось десь в Малині, от тоді побачимо, хто чого вартий. А щодо того де мені залишиться, то моли свого ватного йобаного путлєра, щоб я тебе не знайшов, підар, бо прийдеться за кожне своє гниле слово відповісти
Відповісти
2016.06.21 15:48 -
petriot1 (21)
1 0
Каменный век...
Відповісти
2016.06.13 10:28 -
Ольга Єсипчук (14)
0 0
Якщо були там Ви, то це не значить шо кожен туди має йти, хтось має бути в тилу і будувати країну, розвивати економіку, бо якшо не буде працювати країна, то й воювати не буде за що. Відповідно, так як Ви побували в цих місцях, то у Вас "симптом героя та завищене почуття справедливості, але це не дає Вам права кидатись на інших людей, та виступати з неконстуктивною критикою. Якщо не подобається комісія - знімайте каску і бронежилет та йдіть в міську раду зі своїми пропозиціями, шукайте однодумців і реалізуйте свої ідеї.
Відповісти
2016.06.21 11:10 -
Volvas (18)
0 0
Капец, вот это демагогия. Каждый, кто считает себя патриотом, должен пройти через это и побывать "там", хотя бы для того, что бы внятно ответить себе и другим, какой ты в хера патриот. Хотя бы в военкомат чесно сходить, может и не пригодишся, по какой уважительной причине. Вы, находящиеся в тылу, конкретизируйте, какую экономику Вы развиваете и кому? Где она эта экономика? Не нужно только приводить точечные гнилые примеры, что бы не развивать срач, потому что известно, если что то сделано на рубль, то украдено на тысячу. Герои у нас уже определены, вот только с бордов как то исчезли вместе с фото на фейковом блокпосте. И на счёт справедливости - это хорошо описал Ваш шэф в последнем сообщении блога. А на счёт реализации идей даже при наличии единомышленников, так это просто противно в том болоте, которое есть и которое Вы своей демагогией поддерживаете. А на атошников не кидайтесь, сами разберутся куда и с чем нужно идти. Дайте только срок.
Відповісти
2016.06.21 18:14 -
Ольга Єсипчук (23)
0 0
а шо сказать хотіли?
Відповісти
2016.06.21 18:25 -
Volvas (24)
0 0
Хотел сказать тебе, как Хансен в 17 посте, но как то застеснялся, написал много букоф, а теперь вижу, что первая мысль была бы самая то. :-)
Відповісти
2016.06.21 19:11 -
Ольга Єсипчук (25)
0 0
така дотепна "остроумность" - достойна малинського обивателя.
Відповісти
2016.06.21 20:56 -
Rediska (26)
0 0
Развалины от перекраски в нац. цвета и переименований не перестанут быть развалинам. Когда в моем районе в каждом дворе будут турники, нормальная детскаяигровая площадка, новые мусорные баки и лавочки, тогда можно говорить "а какого хера ул. Червоных комиссаров не переименовали?".
Ребята, будьте немного практичнее. Вам с этой декоммунизацией замылили глаза, лучше бы вы так рьяно на другие проблемы в стране реагировали.
Відповісти
2016.06.13 10:48 -
Позивний Хансен (15)
0 0
Частково з Вами погоджуюсь. Так, не всі мають йти, однак ті, хто залишається, дійсно, з ваших слів, мають розвивати економіку й тд, однак цього на жаль немає, більше того, масштаби злодійства й брехні виросли в рази. Особливо вражає цинізм окремих громадян (не про вас), Які перебуваючи в теплому тилу, розповідають як кому жити, і як багато "корисного" вони зробили для чогось/когось... Себе героєм не вважаю. Герої в кращих світах..... Натомість ми своєю натхненою працею, добрими ділами маємо зробити все можливе від нас, щоб всі ті жертви, щоб та кров, яка була пролита та сльози матерів й дружин не були даремними.... Дуже боляче бачити на вулиці рідного міста людей, які просто не навидять все Українське, Які заради своїх міфічних ідей, готові вбивати всіх нас, своїх сусідів, вас, мене, лише за те, що ми є Українці.... Звісно, на людей, напевне не варто кидатися, але слухати всю ту маячню вже немає сил. Дякую вам за розмову. Слава Україні!
Відповісти
2016.06.13 08:52 -
Ольга Єсипчук (8)
0 0
а Кузьма це велики поет, пісатєль чи музикант? Да, треба ж і провінції модною бути...Одна пєсня Натаха чого коштує... Сміх та й годі...
Відповісти
2016.06.12 16:05 -
Manja (6)
0 0
А імена членів комісіїможна взнати,щоб особисто подякувати?
Відповісти
2016.06.12 17:38 -
Черемушки (7)
0 0
http://www.infomalin.biz/news/misto/malin/u-malini-formuyetsya-komisiya-komisiyi-shchodo-peremenuvannya-vulits-mista.html
Відповісти
2016.06.12 16:02 -
Manja (5)
0 0
Я вже прикидаю як такомісія напрягалась,мабуть всі мозолі стерла,такц велику справу зробили....
Відповісти
2016.06.12 14:42 -
Малинський (4)
0 0
Підтримую!
Відповісти
2016.06.11 20:22 -
(1)
0 0
И звёздочку завуалировать. Можна клубок проволоки прикрепить
Відповісти
2016.06.12 10:07 -
Черемушки (3)
0 0
Або у зірки ще промінчик додати, буде єврейська. Зараз ВОНИ при владі.
Відповісти
2016.06.13 09:17 -
Позивний Хансен (10)
0 0
Вони із 1917-го року при владі, Якщо вам не відомо... У цьому й наша проблема....
Відповісти
2016.06.12 09:50 -
Milan (2)
0 0
Нічого погано в зірці нема!!! Не потрібно перебільшувати!!!
Відповісти