Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

2.06.2017
Малин

У Малині з’явилася дорога… в космос


Мова йде про парапетну огорожу, нещодавно облаштовану з протилежної сторони дороги від магазину “АТБ”, а точніше про тротуар вздовж згаданої огорожі, який і є дорогою в космос.

Щось таки не додумали чиновники, формально убезпечивши себе від відповідальності, на випадок, коли хтось може потрапити під авто, якщо буде переходити дорогу в напрямку супермаркету, бо і огорожу поставили, і просили, і благали… .

“Ну що взяти з людей, коли вони не дотримуються елементарних правил?” - розводять руками.

“Он нижче, і вище є перехід, якихось 70-80 метрів!” - додають, але з окоміром здається, щось не так.

Та повернімося до справ наших космічних.

Вперлися.

Вперлися в парапетну огорожу: глянули вниз та глянули вгору - ну звісно в бік центральної площі ближче та й пішли на пішоходний перехід, не як якісь там люди, а дотримуючись.

Та, ба!!! Знову таки вперлися!
Вперлися в квест “Як перейти дорогу!”

Куди йти законослухняним громадянам, і що думала комісія з безпеки руху, коли придумала таку гру? Як перейти дорогу, де “зебра”?

“Він там був. Колись…” - кажуть про пішохідний перехід через відрізок дороги, що веде на стару базарну площу “дорогоупорядники”, і який може нас привести до омріяного переходу на бік вулиці де стоїть завітний “АТБ”...

Не будемо показувати, що сьогодні, але гугл-мап в 2015 році також нічого не бачив, а сьогодні так як і тоді.

А тим часом законослухняні громадяни стоять і дивляться: Прямо підеш – під машину попадеш, наліво.. наліво слухняні громадяни взагалі не ходять. То давай праворуч?! Праворуч підеш – на клумбу попадеш…

Куди йти? Нема куди йти…

Стійте та споглядайте “зобов’язання”, яке перетворилося на лежачого поліцейського – вийшло два в одному, а це завжди вигода

“Зобов’язання” у формі лежачого поліцейського – маленька канава в асфальтовому покритті, де при будівництві супермаркету проклали кабель та взяли на себе зобов’язання зробити так, як і було, і де наче є “зебра”.

Але чи не для того ми рециклери купуємо, щоб "зобов'язання" латати? Зробимо!

P.S. В напрямку космосу обмежень нема.

Або, підказка, поверніться трохи назад, потім по тротуару до центрального входу в Будинок побуту, перед яким поверніть ліворуч, знову вперед... і вуаля!!! Перед вами облаштований пішоходний перехід з підтертою репутацією. Якщо шлях видався непростим, то випийте філіжанку кави перейшовши через дорогу, бо завітний "АТБ" ой як не близько.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.06.02 13:48 -
Troyanych (2)
1 0
І що я тільки що прочитав? Хто так подає новини?
Відповісти
2017.06.02 14:49 -
dumayu (4)
1 0
Аматори пера, які пишуть в стилі Льо** -Космоса
Відповісти
2017.06.02 13:42 -
Rizo (1)
1 0
ДОРОГА "В КОСМОС" ВІДМІНЯЄТЬСЯ!!!
У відповідності до п 16.2. ПДР "На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку".
Відповісти
2017.06.02 15:07 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
розділ 4 ПДР - права і обов'язки пішоходів Ви дещо кумедно трактуєте п 16.2. ПДР...
бо згідно Правил, пішохід, в полі зору якого є облаштований пішохідний перехід - зобов'язаний переходити дорогу саме там, а не де заманеться!
Відповісти
2017.06.02 16:05 -
Rizo (6)
0 0
Ти неправильно зрозумів, мова йде про перетин відрізку дороги, що веде на стару базарну площу.
Відповісти
2017.06.02 17:26 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
шановні, та що тут не зрозуміло...? дії пішохода на цій ділянці вулиці чітко регламентовані п.4.7, 4.14г. ПДР
а вищезгаданий п 16.2 якраз про тих, хто повортає на ст. базарну площу... але ж регламентує дії водіїв.
для пішоходів, як не крути: "4.7 Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах..., а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів..." а там, позначений вище пішохідний перехід не побачить хіба що особа з інвалідністю по зору... чи дурень, якому жити надоїло.
Відповісти
2017.06.02 21:03 -
Rizo (11)
0 0
A Ви, Григорію, завжди виконуєте вимоги ПДР?
Відповісти
2017.06.02 18:11 -
dumayu (9)
0 -1
Давайте далі, Григорію! П 4.8! Аж завидки беруть від вашого зору.
Відповісти
2017.06.02 23:30 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
так прочитайте для початку: "4.8 Якщо в зоні видимості немає переходу...", і дивіться вище, на п.4.7 - там все зрозуміло виписано!
я стараюся виконувати вимоги ПДР. але дійсно не розумію, скільки потрібно мати зневаги до власного життя, молодій жінці з дитиною, аби кидатися під колеса авто... я не розумію, на що розраховує літня людина (зважаючи на послаблену реакцію і фізичні можливості), яка лізе під тим "заборчиком" на проїзжу частину... я вже писав: наша біда - це дурень на дорозі!
Відповісти
2017.06.03 08:28 -
Rizo (13)
0 0
Ну раз так, то може ще розкриєте тему: ''Шляхи вирішення проблем паркування при вході до базару''?
Відповісти
2017.06.03 10:14 -
Григорій Шитюк (14)
0 0
це я повинен вирішувати чи адміністрація ринку??? біля "Фуршету" є більш-менш облаштована стоянка, біля "АТБ" - взагалі красота, он "Асторія" - пііклується про своїх клієнтів... отож, чия це проблема, моя/Ваша чи власників кооперативного ринку - хто її повинен вирішувати?
я там рік чи два тому зніс дзеркало таксисту - чемно вибачився... потім хотів зняти ролик на цю тему, запитував у рятівників: а якщо ті сарайчики не доведи господи загоряться - як спецтехніка заїде на ринок? на камеру ніхто відповіді не дав, і зрозуміло. запитував (на той час іще у міліції) - це нормально, що там пішоходам пройти не можливо? відповідь теж була не на камеру... і тільки один водій "швидкої" (не на камеру) відверто сказав що думав: "нах@й грейдером отей бідлам - і буде порядок!"
я не закликаю до радикальних дій, але суб'єктивно, вважаю що ринок має приховані можливості облаштувати автостоянку для своїх відвідувачів, а не перегороджувати рух транспорту від мосту до центру чотири дні на тиждень імпровізованою (не розміченою) стоянкою...
Відповісти
2017.06.02 17:05 -
dumayu (7)
0 0
То йти пішоходу, чи не йти? Питання і до вас і до Григорія? Або, куди йому йти?
Відповісти
2017.06.02 21:01 -
Rizo (10)
0 0
Авжеж пішоходу потрібно йти, переконавшись що водії мають змогу загальмувати, а не просто вискакувати на проїзджу частину. Обоє повинні бути пильні.
Відповісти
2017.06.02 14:39 -
dumayu (3)
0 0
Мова ж не про те, що повинен робити водій, а куди має йти пішоход...
Куди має йти пішоход підійшовши по тротуару до цього перехрестя? Що там в правилах ПДР? І чи є різниця, коли він перейде дорогу, що веде на базарну площу, або піде на протилежну сторону Грушевського прямо на магазин зоотоварів?
А щодо водіїв додам, будьте, шановні, ще уважніші, бо винних може бути багато, а кримінальна відповідальність тільки у вас.
Відповісти